Klasyfikacja Zegarków Replik

Imitacje zegarków można z grubsza podzielić na trzy kategorie w zależności od ich klas:

Pierwsza kategoria to śmieci

Ten rodzaj zegarka kosztuje zwykle kilkadziesiąt dolarów za sztukę, jakość jest bardzo trudna i można go dowolnie modyfikować. Początkowo były tylko trzy igły. Dał ci cztery ręce z osobowością. Pojedynczy kalendarz zostanie zamieniony na podwójny kalendarz bez wiercenia. Cały zestaw płytek dla Ciebie to „diament”, tzw. sztuczna cyrkonia! Wiele ruchów korzysta z niskich ruchów!

Druga kategoria jest wykonana zgodnie z autentycznym 1:1

Oczywiście wykonanie jest znacznie lepsze niż w pierwszej kategorii, a przypadków skrócenia jest niewiele. Detale obudowy, ciągnienie drutu metalowego, szlifowanie i polerowanie są wadliwe, a niektóre ruchy są wykonywane w Chinach. Mechanizmy, niektóre są wyposażone w szwajcarskie maszyny (zegarki składane).

Te repliki zegarków stanowią zdecydowaną większość rynku! Sto lub dwieście dolarów to średnia. W końcu montaż szwajcarskiego mechanizmu maszynowego, takiego jak kampanie 2892 i 7750, nie jest tani. To tylko ceny z przeszłości. Teraz, ponieważ szwajcarska fabryka mechanizmów nie przekazuje ich bezpośrednio China Supply, krajowi biznesmeni z mechanizmem widzieli, jak maszyna spekuluje na temat ceny, co powoduje, że koszt szkolenia gwałtownie rośnie.

Trzecia kategoria to idealny zegarek repliki

Ten zegarek jest wykonany przez ukrytego producenta, a jego jakość jest bardzo wysoka. Mówi się, że dawna fabryka zegarków Guangdong robiła to za zamkniętymi drzwiami, ponieważ jeśli jest prywatna, nie da się zrobić wielu entuzjastów zegarków, takich jak królestwo Crazy. Kiedy chiński przemysł zegarmistrzowski po raz pierwszy się rozwinął, państwo przeznaczyło 120 000 sztuk szwajcarskiego sprzętu zegarmistrzowskiego do importu ze Szwajcarii, z czego połowa trafiła do Guangdong, część do Szanghaju, a część do Tianjin.

Dzisiaj Szanghaj przekształcił się w Szanghajską Fabrykę Zegarków, Tianjin przekształcił się w znaną dziś fabrykę zegarków Seagull, a Guangdong wyrósł na największe dziś na świecie centrum dystrybucji akcesoriów do zegarków, w którym najbardziej zaawansowana technologia zegarmistrzowska w Chinach, najbardziej drogie zegarki, a także są tutaj najbardziej wykwalifikowani zegarmistrzowie. Podobnie jak w japońskiej fabryce RXW i włoskiej fabryce TMF, jest on ponownie grawerowany zgodnie z oryginalną formą jeden do jednego. Dopasowanie korony do koperty jest idealne. Kolejną cechą jest to, że wiele modeli ma funkcję świecącą, a genialny puder nie jest skąpy.

Wszystkie sprowadzane są ze Szwajcarii, a efekt świecenia w nocy jest doskonały. Jest ostry i utrzymuje się przez długi czas, zwykle około 13 godzin! Ktoś podszedł do lady, aby poprosić mistrza o zidentyfikowanie go, ale mistrz nie widział, że to podróbka! Może niektórzy ludzie w to nie wierzyli i nie myśleli w tym czasie, więc wziąłem kawałek i sam go spróbowałem. Po tym, jak go dostałem, mogę śmiało powiedzieć, że widziałem wiele imitacji i prawdziwych zegarków. Mówi się, że zegarek z naszego sklepu jest najbardziej ekstremalnym zegarkiem z imitacji, przewyższając wiele autentycznych zegarków z niższej półki!

Jeśli każdy styka się z zegarkiem z mentalnością gry, najlepszym wyborem jest zegarek repliki. Prawdziwy zegarek niekoniecznie jest dobry, a zegarek z imitacji niekoniecznie jest zły!