Dobre Repliki Zegarki Baume & Mercier Selection 2023 Na Festiwal Środka Jesieni

„Moje oczy są tak biedne, że Morze Huaihai jest pełne jak srebro, a tysiące tęcz hoduje perły. Jeśli na niebie nie ma księżycowych drzwi, gałęzie osmantusa uszkodzą zachodnie koło”.

Światło księżyca porusza chmury, dzieląc się pięknem księżyca oddalonego o tysiące mil. Umów się na spotkanie z jasnym księżycem i połącz się ponownie na nadgarstku. Firma Baume & Mercier wybrała cztery wyjątkowe i stylowe zegarki z fazami księżyca Baumatic, które mają doskonałe znaczenie i wykorzystują samodzielnie wykonany stabilny mechanizm, aby Ci towarzyszyć. Zabierz ze sobą romans na nadgarstek i podziel się z Tobą chwilą pełni księżyca.

Obejmij światło księżyca i kontynuuj „złotą” jesienną doskonałość.

Wschodzący księżyc przynosi młodość i jest to piękny czas. Mgławica jest wieczna, a jasny księżyc pojawia się zgodnie z obietnicą. Ciche światło księżyca jest jak złamane srebro, olśniewające piękno świecące na ziemię i trwały romans. Wyrafinowanie czasu wtapia się w kolor dobre repliki zegarka, podkreślając jego cenność i urok w miarę upływu sekund. Trzymaj promień księżyca na nadgarstku i kontynuuj pisanie złotej doskonałości.

Zamieniając się w złoto na nadgarstku, błyszczy podczas ponownego spotkania ludzi. Zegarek Baume & Mercier Riviera Series Baumatic Perpetual Calendar Watch 10742 wykorzystuje dwunastokątną obudowę ze stali nierdzewnej o średnicy 40 mm, aby podkreślić prostotę i czystość linii. Pozłacana pionowa tarcza główna, szczotkowana słońcem, łączy w sobie sztukę retro i nowoczesny smak, pozwalając czasowi zahartować wieczność i ujawnić delikatność czasu. Funkcja wiecznego kalendarza przetrwała zmiany lat, utrwalając jesienny nastrój. Polerowany, pozłacany panel wyświetlacza faz księżyca jest połączony z niebieskim lakierowanym tłem, aby pokazać głęboki romans na nocnym niebie w imieniu księżyca. Wyposażony w mechanizm Baumatic, który pracuje stabilnie i jest wyjątkowo antymagnetyczny, może zapewnić pięciodniową rezerwę chodu i grawerować perfekcyjnie na nadgarstku.

„Pełnia” księżyca jest na niebie i wszystkie Twoje życzenia się spełniają.

Jesienny wiatr trzyma księżyc, poranek i wieczór ponownie się łączą, mgła rozprasza się, a płynące chmury chowają się. Światło księżyca rozproszyło chmury, a człowiek i księżyc ponownie się zjednoczyli. Nawet jeśli wybieramy się w rozległe góry i rzeki, nadal chcemy wspólnie cieszyć się jasnym księżycem na niebie. Kiedy księżyc będzie w pełni, zdejmij zegarek Reunion i ozdób go na nadgarstku; nadaj czasowi kształt i pielęgnuj romantyzm zegarmistrzostwa. Zapach cynamonu unosi się w kłębek, a księżyc wypełnia świat, wirując bez końca z nieskończoną doskonałością.

Podobnie jak księżyc w pełni, wita ponowne zjednoczenie wszystkich rzeczy. Zegarek Baume & Mercier Clifton z datownikiem i fazami księżyca Baumatic M0A10736 to uniwersalna doskonałość w okrągłej kopercie o średnicy 39 mm. Ziarnista tarcza w kolorze złamanej bieli i pozłacany pierścień w kształcie ślimaka odtwarzają urok czasu pod unikalnym układem daty. Koperta i korona z 18-karatowego różowego złota upiększają czas ponownego spotkania lśniącym złotym światłem. Polerowany, pozłacany dysk z fazami księżyca, z czarnym lakierem w tle, upiększa jasną noc. Daty rozsiane na pozłacanym pierścionku ozdobionym wykwintnymi ślimakami i wypolerowanymi diamentami liczą czas i myśli. Brązowy pasek z szybkozłączką ze skóry krokodyla w kwadratowej skali podkreśla elegancję czystości.

Obserwuj cienie chmur i ciesz się cichym księżycem.

Cicha szarość jest rozmazana światłem księżyca na niebie, upiększając romantyzm gwiazd na świecie. Odpychając płynące chmury, dostrzegłem mgliste światło księżyca. W całkowitej ciszy ciesz się spokojem nocy i podziwiaj cienie chmur i światło księżyca. Przepływ światła i cienia wypełniony jest przejrzystym światłem świata, odwzorowując plamiste lata i chłód czasu, badając miękkość światła i cienia oraz interpretując skalę czasu.

Spójrz przez chmury, aby zobaczyć księżyc i eksploruj srebrne światło księżyca. Baume & Mercier Riviera Baumatic Moon Phase Watch 10681 interpretuje doskonałą estetykę na nadgarstku, podkreślając jego elegancki styl. 43-milimetrowa, satynowana słońcem, lakierowana tarcza w kolorze piasku jest wyłożona ciemnoszarym kołnierzem, który łączy w sobie elegancję i głębię, jak pustynia mieniąca się srebrem w świetle księżyca. Wyposażony w polerowany, rodowany dysk faz księżyca o godzinie 6, z szarym lakierowanym tłem, możesz słuchać jesiennej nocy w głębokim niebie oraz oglądać księżyc i gwiazdy. Cyfry rzymskie i skale czasu na godzinie 3 i 9 pokryte są świetlistą powłoką niczym promień światła przechwytujący bezgraniczne gwiaździste niebo i upiększający tajemnicę. Szary gumowy pasek jest pomalowany płótnem, łączącym w sobie ziarno, swobodę, elegancję i wypoczynek.

Wyobraź sobie czystą jesienną noc, podczas której śnisz o gwiazdach i księżycu.

Jesienna noc jest nieco fantastyczna, w towarzystwie gwiazd na niebie. Galaktyka jest pełna romantyzmu; obejmij w ramionach światło księżyca i słuchaj szeptu jesiennego wiatru. Skorzystaj z jasnej jesiennej nocy, złap odrobinę nocnego światła i obejmij gwiazdy w swoich snach. W cyklu dnia i nocy zmianę pór roku odzwierciedla zegarek na nadgarstku. W miarę upływu czasu spokojnie czekaj, aż zaśniesz w świetle księżyca. Dotyk nocnego nieba na nadgarstku może chronić spokój i zapewnić Ci chwilę stabilizacji.

Posłuchaj szeptu wieczornej bryzy i zasypiaj patrząc na nocne niebo. Zegarek Baume & Mercier Clifton BAUMATIC z datownikiem i fazami księżyca 10725 odzwierciedla spokojne nocne niebo na tarczy o średnicy 42 mm pokrytej niebieską gradientową farbą. Pod przezroczystym, przydymionym, szarym, szafirowym lustrem, polerowany, rodowany dysk faz księżyca na godzinie szóstej pokazuje gwiazdy, odzwierciedlając zyski i straty księżyca, świecąc jasno. Mechanizm Baumatic działa stabilnie, z rezerwą chodu sięgającą 5 dni (120 godzin) i ochroną antymagnetyczną, dotrzymując mu towarzystwa niczym gwiaździsta noc.

„Wszystkie chmury zmierzchu zniknęły i przepełniły się zimnem, a srebrny człowiek w milczeniu obraca jadeitowy talerz”. Zgodnie z obietnicą rozpoczyna się Święto Środka Jesieni. Kiedy kwitną kwiaty i księżyc jest w pełni, ciesz się pięknym blaskiem księżyca i przesyłaj swoje myśli na nadgarstek. Namiętny Festiwal Środka Jesieni, życzę spełnienia wszystkich życzeń i cieszenia się chwilą pełni księżyca „Shi”.