Jak Działa Zegarek Repliki Hublot King Power 731.QX.1140.RX?

Każdy, kto zna repliki zegarków Hublot, wie, że repliki Hublot Big Bang i repliki Hublot Classic Fusion to dwa popularne zegarki z serii. Dziś chcę porozmawiać o replice zegarka Hublot King Power z serii 731.QX.1140.RX. Ten replikowany zegarek Hublot ma ogromną średnicę, z ramką 48 mm. Jeśli całkowita objętość wynosi 55 mm, grubość wynosi 22 mm. Dlatego ten zegarek jest odpowiedni dla osób o bardzo dużych nadgarstkach, co prowadzi również do stosunkowo małej grupy odbiorców. Chociaż jakość wykonania jest doskonała, wielkość sprzedaży jest bardzo niska.

Szafirowe szkło i gumowy pasek tych replik zegarków Hublot są bardzo wygodne w noszeniu. Ten pasek nie jest łatwy do usunięcia. Potrzebuje unikalnego narzędzia Hublot, aby je usunąć. Ten zegarek jest młodszym zegarkiem i nie ma wielu funkcji. Chociaż są dwie korony, korona z klamrą ochronną po prostu odlicza okrążenie chronografu.

Lustro tego repliki zegarka Hublot to szafir, który jest nieco grubszy niż zwykły wodoodporny zegarek. Cały futerał zegarka jest twardy i ostry, a głębokość zewnętrznego pierścienia jest również spójna. Wygląd wygląda sportowo, a połączenie czerni i błękitnego nieba jest dobrze skoordynowane. Obudowa z włókna węglowego jest dostępna w pełnej czarnej kolorystyce.

Replika zegarka Hublot wykonana jest z włókna węglowego. Wszyscy wiedzą, że zegarki z włókna węglowego są bardzo lekkie, w zasadzie w granicach 100 gramów, a ten zegarek waży około 117 gramów, ale faktycznie jest to włókno węglowe, głównie ze względu na masę. Jest za duży, więc względna waga również rośnie.

Ramka repliki tego repliki zegarka Hublot ma wkręty w kształcie litery H na ramce obudowy, która jest unikalna w stylu. Szafirowe szkło jest lekko wypukłe i patrząc z przodu wygląda na to, że nie ma lustra. Ogólna konstrukcja tarczy jest prosta. Czarna tarcza jest połączona z młodszą igłą i niebieską podziałką chronografu po wewnętrznej stronie zewnętrznego pierścienia. Wskaźnik i rozmiar są starannie szczotkowane i polerowane, a przeciwprostokątna skali jest taka sama jak oryginał.

Ten replikowany zegarek Hublot ma nieprzezroczysty design u dołu. Czcionka LOGO na dolnej obudowie jest starannie wygrawerowana, trójwymiarowa pełnia, dokładne szczotkowanie i promieniowy wzór wewnątrz dolnej pokrywy. Ruch 7750 w ruchu, ruch ten jest również bardzo stabilny dla tego zegarka. Mechanizmy 7750 są zwykle używane w zegarkach chronograficznych. Takie zegarki z trzema wskazówkami są rzadkie i mają doskonałą stabilność.

Ten replikowany zegarek Hublot jest stosunkowo niszowy, ale jakość wykonania jest jednoznaczna, wszystkie są kunsztem na najwyższym poziomie, jeśli nie chcesz kupować fałszywego Rolexa, możesz rozważyć ten zegarek.