King Of Steel Belt Audemars Piguet Royal Oak 15400 Repliki Zegarków

Jako jedna z trzech znanych marek zegarków Audemars Piguet jest znana ze swojej twardej osobowości. Jeśli chodzi o zegarki repliki Audemars Piguet, każdy może pomyśleć o Audemars Piguet Royal Oak 15400. Zegarek ten może reprezentować najwyższy poziom branży zegarków repliki.

Replika Audemars Piguet Royal Oak 15400 jest znana jako King of Steel Belts. Poniżej przeanalizuję te luksusowe repliki zegarków dla każdego, od materiału zegarka i konkretnych szczegółów, aby zobaczyć, jak wygląda ta replika z najwyższym poziomem produkcji.

Replika Audemars Piguet 15400 jest polerowana jeden na jeden zgodnie z oryginałem. Koperta i pasek to prawie wszystkie ślady procesu rysowania. Jest bardzo szorstki i odważny, co głęboko odzwierciedla styl zegarków sportowych. Koperta o średnicy 41 mm to niewielki rozmiar męskiego zegarka, odpowiedni dla większości osób.

Ten replikowany zegarek ma polerowaną obudowę ze stali nierdzewnej 316L i unikalną klasyczną ośmiokątną ramkę. Każdy narożnik odpowiada sześciokątnej śrubie z rowkiem, która jest unikalnym stylem projektowania Audemars Piguet. Krawędź ośmiokątnego pierścienia ust jest wypolerowana i jest gładka i gładka w dotyku.

Niebieska tarcza zegarka repliki Audemars Piguet odzwierciedla różne kolory pod różnymi kątami. Skala, wskazówki i kalendarz mają proporcjonalny rozmiar, a czcionka to duża kratka – wyjątkowa funkcja Audemars Piguet. Logo z przodu i angielska czcionka są doskonałe. Trudno sobie wyobrazić, że to tylko repliki zegarków. Spójrz na tę świetlistą, bardzo mocną szwajcarską tarczę z powłoką świetlną.

Ślady pędzla z boku obudowy są wyraźne i regularne. Proces cięcia jest wykonywany raz, krawędzie i rogi są czyste, a męskość zostaje odsłonięta. Mimo że krawędzie i rogi otworów są czyste, nie są porysowane. Wynika to z procesu szlifowania. Sześciokątna korona jest na miejscu, zaokrąglona i nie sztywna.

Pasek jest kluczowym punktem tego repliki zegarka Audemars Piguet. Wybrano najdroższy materiał. Cała stal nierdzewna jest szczotkowana i polerowana. Pasek jest ciężki. Każdy pasek musi mieć stały kąt. Ten pasek poprawi ogólną teksturę zegarka, dzięki podwójnej klamrze Hu Die można poczuć, że łuk klamry bardzo dobrze pasuje do nadgarstka.

Jak widać z każdego szczegółu tej repliki zegarka Audemars Piguet, każdy aspekt jest idealny. Aby osiągnąć wysoki stopień podobieństwa do autentyczności, ściśle kontrolujemy jakość. Mam nadzieję, że znajomi, którzy lubią tę replikę Audemars Piguet, będą ją wspierać.