ZEGARKI Z SERII BLOKOWANEJ GUCCI, Repliki Zegarków

Nowa seria składa się z dwóch rozdziałów, z których jeden emanuje sportowym stylem o dynamicznym wyglądzie i wytworności, a drugi stanowi połączenie mocy i elegancji, odzwierciedlając ducha współczesnej mody. Obydwa rozdziały łączy kultowy, przeplatający się wzór podwójnej litery G na małym oknie ekspozycyjnym z używanymi rzeczami oraz etui w kształcie poduszki, symbolizujące nowoczesną elegancję i wyrafinowany styl. Ten element projektu, unikalny dla repliki zegarków z serii Gucci Interlocking, dodaje odrobiny wyrafinowania każdemu zestawowi, stanowiąc odważny wyraz mody.

Zegarek sportowy obejmuje dwa zegarki o średnicy 41 mm z naciągiem automatycznym i trzy zegarki o średnicy 41 mm przeznaczone dla osób ceniących precyzję i osobowość. Zegar jest dostępny w kolorze czarnym, niebieskim i zielonym i jest wyposażony w trzy pomocnicze tarcze i dwa przyciski umożliwiające dokładny pomiar czasu. Funkcja pomiaru prędkości może przeliczyć upływający czas na prędkość, łącząc funkcjonalność i elegancką estetykę. Zegarek z naciągiem automatycznym o średnicy 41 mm jest dostępny w dwóch nowych modelach z niebieskiego szczotkowanego i czarnego materiału PVD ze sportowymi gumowymi paskami. Kultowe, zazębiające się logo podwójnego G na godzinie 6 pełni funkcję wskazówki sekundowej, a jego kolor pasuje do wzoru pierścienia wokół korony, który jest uosobieniem eleganckiego stylu tej serii. Konstrukcja zegarka automatycznego i czasomierza jest zarówno sportowa, jak i wyrafinowana.

Ponadto oba zegarki o średnicy 29 mm z tarczami wysadzanymi diamentami emanują elegancką i czarującą kobiecością w każdym szczególe. Jeden z nich ma delikatny srebrny wzór w kształcie słońca jako tarczy, a drugi ma różowy wzór w kształcie słońca. Obie tarcze zegarków ozdobione są ośmioma diamentami pełniącymi funkcję znaczników godzin, a małe okienko wystawowe z używanymi zegarkami ma przeplatający się wzór podwójnej litery G. Bransoleta ze stali nierdzewnej i charakterystyczna dla marki koperta w kształcie poduszki dodają zegarkowi głębokiej trójwymiarowości i wisienką na torcie całego projektu, doskonale interpretując istotę nowoczesnej estetyki Gucci.