Baume & Mercier Zhenxuan Przedstawiają 520 Momentów Spowiedzi Na Dobre Repliki Zegarku

„Przez perypetie życia miłość nigdy się nie zmieni i będzie trwała wiecznie, aż do końca końca. Jeśli ktoś udowodni, że powiedziałem za dużo, wtedy uzna się, że nigdy nie pisałem poezji, a świat nigdy nie kochał”.

Miłość jest nieskończona, a miłość jest ukryta w czasie. Miłość to szok od pierwszego wejrzenia i uderzenie po długim czasie; to pulsowanie chwili, trwanie każdej sekundy i wieczna nieśmiertelność w latach. Kiedy nadchodzi moment 520 wyznań, szwajcarska rodzina zegarmistrzowska Baume&Mercier wybrała cztery pary dobre repliki zegarków o różnych stylach, aby napisać najbardziej poruszający list miłosny z upływem czasu.

„Uczeni” kochają się nawzajem.

Góry i rzeki są rozległe, a woda morska jest letnia. Chcę trzymać mojego syna za rękę i podróżować po górach i morzach. Tak zwana przysięga wiecznej miłości oznacza, że bez względu na to, czy będzie ciepło przez trzy zimy, czy zimno w czerwcu, mamy nadzieję, że niebo będzie trwać wiecznie. Zapisz tę miłość w czasie i zbierz w pamięci wędrówkę gór i mórz; nawet gdy się chwiejesz, wciąż możesz poczuć to serce, które będzie trwać wiecznie.

Zegarek Baume & Mercier Rivera z automatycznym nakręcaniem kalendarza Baumatic 10714 ma przydymioną szafirową tarczę z przezroczystymi wzorami górskimi i morskimi, sugerującymi spotkanie gór i oceanów. Nowa średnica 39 mm z unikalną dwunastokątną lunetą składa wieczną przysięgę miłości dzięki innowacyjnemu wzornictwu. Mechanizm Baumatic wyposażony w zegarek porusza się dokładnie i trwa długo. Tak jak jego miłość, nigdy nie przeminie. Baume & Mercier Riviera Calendar Quartz Watch_10727 został zaprojektowany w wyjątkowym rozmiarze 33 mm, który sprytnie pasuje do jej smukłego nadgarstka. Przezroczysty wzór gór i morza tańczy jak lśniące fale na satynowej tarczy w kolorze niebieskiego słońca, podobnie jak niekończąca się miłość jak przypływ; nitowane cyfry rzymskie i ryciny są pokryte świetlistą powłoką Superluminova (niebieska fluorescencyjna C1), nawet jeśli świat jest ciemny, jej przysięga miłości jest zawsze jasna.

„Uczony” miłość, dwa miejsca nie ruszają się.

Z całą szczerością, złoto i kamień są otwarte, a miłość jest odwagą, by zdecydowanie iść naprzód w trudnościach i stanowczością, by nie poddawać się ani o cal w przeciwnościach. Nawet jeśli świat się zmieni, a odległość wyniesie tysiące mil, pozostaniemy zdeterminowani. Czas i przestrzeń nie mogą oddzielić trwającej przyjaźni między kochankami. Nawet jeśli góry są długie, a rzeki szerokie, moim domem wciąż jesteś ty, tak jak lśniące srebrne światło spotyka jasne złote światło, zakochując się na pierwszy rzut oka.

Zegarek Baume & Mercier Rivera z podwójną strefą czasową GMT 10658 ma srebrną satynową tarczę z efektowną i przyciągającą wzrok bransoletą ze stali nierdzewnej. Znakomity i delikatny okrągły znak w skali godzinowej pasuje do czwartej czerwonej centralnej wskazówki, dokładnie wskazując czas drugiej strefy. Podobnie jak jego miłość, nawet jeśli te dwa miejsca są rozdzielone, jej strefa czasowa zawsze będzie oznaczona na czerwono wielkimi literami i nigdy się nie zmieni. Baume & Mercier Seria Riviera Diamentowy zegarek z automatycznym naciągiem kalendarza Riviera 10730 z pozłacaną tarczą polerowaną na słońcu, ozdobioną przezroczystymi górskimi i morskimi wzorami, ukazującymi jej lśniący urok na nadgarstku, cztery diamenty o szlifie brylantowym (górny diament Wessel Dayton, VS stopień czystości, 0,05 karata) jest inkrustowany na wyjątkowej dwunastokątnej kopercie, wyzwalając jej miłość tak jasną jak księżyc i gwiazdy, podróżując tysiące mil i zawsze jej towarzysząc.

„Uczona” miłość, miłość jest ważniejsza niż złoto.

Woda długo płynie, a lata pachną. Złoto-nefrytowa miłość zaczyna się od czarnych włosów, a kończy na białych włosach. Mimo upływu lat firma jest najdłuższym wyznaniem miłości na świecie. Utrzymujące się uczucie płynie w słońcu i księżycu dzień i noc; bez względu na to, jak mijają słońce i księżyc, nadal idą ze sobą mocno, ujawniając mocną przyjaźń, która nagromadziła się w czasie.

Zegarki Baume \u0026 Mercier pasują do zegarków w kolorach szarym i złotym, odważnie interpretując milczące zrozumienie, różnicę, współzależność i niezależność między nim a nią. Baume \u0026 Seria Mercier Rivera Zegarek Baumatic z automatycznym nakręcaniem kalendarza 10720 ma nowy rozmiar 39 mm i wyróżnia się piaskowanym tytanowym lunetą. Środkowa warstwa koperty jest wyposażona w ramkę ze stali nierdzewnej pozłacanej 5N PVD, podobnie jak „złoty pasek”, mocną w dyskretnym ciemnoszarym kolorze, pokazując jego niezachwianą miłość. Baume \u0026 Mercier Riviera series Zegarek Riviera z automatycznym nakręcaniem kalendarza 10661 sprytnie interpretuje różne style kobiet w rozmiarze 36mm. Tytanowa luneta i pozłacany pierścień PVD, które odbijają się echem między modelami, pokazują jej powściągliwą i głęboką miłość do tych samych elementów konstrukcyjnych.

„Uczony” kocha gwiazdy, a Han jest bystry.

Góry i morze są romantyczne, galaktyka jasna, miłość to poezja, a odległość się spotyka; codzienne życie i romans przeplatają się. Wszechświat jest ogromny, a niezamierzone spojrzenie wstecz stworzyło historię o nim i o niej; gwiazdy i księżyc świecą, a spotkanie między nim a nią jest cudem. Ślady uczucia zamieniają się w strzępki codziennego życia, skondensowane w przytuleniu pod świecącymi gwiazdami.

Średni zegarek Baume \u0026 Mercier Hampton z automatycznym naciągiem, model 10732, z polerowaną, opalizującą niebieską tarczą, niebieskie światło rozproszone pośrodku tarczy przypomina rozległy wszechświat, a gładka i delikatna prostokątna koperta oddaje romantyczną poezję w kwadracie cal W imię gwiazd był świadkiem swojej głębokiej miłości do niej. Kwarcowy zegarek Baume & Mercier Hampton, mały rozmiar 10709, jest połączony z kultową prostokątną kopertą wykonaną z polerowanej stali nierdzewnej, a 28 diamentów o szlifie brylantowym (najwyższe diamenty Wesseltona, stopień czystości VS, 0,35 karata) jest elegancko zdobionych z dwóch stron. Z boku, aby podkreślić jej olśniewającą i czarującą barwę, głęboki granat przypomina spokojne nocne niebo, tak jak jej miłość; bez względu na to, jak płyną gwiazdy i rzeki lub zmienne koleje życia, pozostaną z nim na zawsze.

Miłość pochodzi z bicia serca, kiedy spotkaliśmy się po raz pierwszy, i jest starzejąca się i długa w długim towarzystwie. Z tej okazji Baume \u0026 Mercier Watch interpretuje „miłość” w czasie i pokazuje swoje wyjątkowe umiejętności na kwadratowej tarczy, aby pielęgnować ten moment i zamieniać go w „list miłosny” poświęcony życiu ukochanej osoby.