Letni Błękitny Zegarki Repliki HUBLOT BIG BANG UNICO

Szwajcarska marka luksusowych zegarków HUBLOT genialnie zintegrowała trzy klasyczne elementy marki w nowym letnim, błękitnym zegarku Big Bang Unico – estetykę projektu kultowego zegarka Big Bang, mechanizm własnej roboty fabryki zegarków Unico oraz markę Popularny materiał ceramiczny tworzy nowy zegarek na rękę o wyraźnym i atrakcyjnym kolorze.

Tętniące życiem lato nadeszło! Jako jeden z najpopularniejszych kolorów na świecie, niebieski symbolizuje zmianę pór roku, rozbudza pragnienie ucieczki od zgiełku i zachęca do wyruszenia w nową podróż eksploracyjną i cieszenia się niespiesznym latem. Nowy letni, błękitny zegarek Big Bang Unico firmy HUBLOT ma kopertę o średnicy 42 mm, która skupia czysty i żywy błękit nieba w rozmiarze nadgarstka, nadaje ceramicznej kopercie bezpośredni i szybki efekt wizualny oraz interpretuje naturalny urok estetyczny. Materiał ceramiczny jest niewątpliwie jednym z najbardziej znanych materiałów zegarmistrzowskich firmy Hublot. W 2018 roku firma Hublot z powodzeniem opracowała materiały ceramiczne w jasnych kolorach i za jednym zamachem uzyskała patent na pierwszą na świecie technologię. Od tego czasu marka poświęca się badaniom i rozwojowi, nieustannie przekraczając granice materiałów ceramicznych poprzez innowacje technologiczne iz powodzeniem tworząc różne kolorowe materiały ceramiczne Pantone, wprowadzając bogate i wspaniałe kolory do materiałów zegarmistrzowskich. Nowy letni, błękitny zegarek Big Bang Unico żywo interpretuje innowacyjnego ducha marki i pionierską pozycję w dziedzinie zastosowań materiałów, a materiały ceramiczne stały się w ten sposób materiałem zegarmistrzowskim, który przyciąga uwagę wszystkich.

Tarcza nowego zegarka jest jasna i przezroczysta jak niebo, wyraźnie ukazując koło kolumnowe samozwijającego się mechanizmu chronografu wyprodukowanego przez fabrykę zegarków HUB1280, zapewniającego rezerwę chodu do 72 godzin. Dzięki energicznemu działaniu samodzielnie wykonanego mechanizmu Unico w fabryce zegarki repliki, kierunek przepływu czasu wynika z tego, a nowy letni, błękitny zegarek Big Bang Unico oddaje tajemnicę czasu. Świetliste białe wskazówki i znaczniki godzin tworzą efekt wizualny zawieszony nad tarczą, rejestrując każdą chwilę szczęścia i podniecenia. Niebieska ramka jest również wykonana z polerowanych i satynowanych materiałów ceramicznych. Marka wykorzystuje sześć kultowych śrub w kształcie litery H, aby zebrać wizualne akcenty, które są bardziej awangardową estetyką. Firma Hublot niezależnie opracowuje ten zaawansowany technologicznie materiał ceramiczny. Marka z powodzeniem stworzyła charakterystyczne kolory, jednocześnie zapewniając zegarkowi wyjątkowy komfort noszenia. Ponadto materiał ceramiczny jest również hipoalergiczny i doskonale przyjazny dla skóry. Materiał ten jest stosunkowo lekki i bogaty w odporność na utlenianie i zarysowania. Jest to niewątpliwie wysokiej jakości wybór do udziału w różnych zajęciach latem. Nowy letni błękitny zegarek Big Bang Unico ma nylonowy pasek na rzep ze sportową klamrą. Ponadto zapewnia wyściełany pasek z naturalnej gumy z tytanową składaną klamrą, która może szybko zaspokoić potrzeby noszenia przy różnych okazjach.

„Każdy pragnie mieć własne niebo! Nowy letni, błękitny zegarek Hublot Unico Big Bang Unico to bez wątpienia idealny wybór, aby spełnić marzenie użytkownika. Nowy zegarek jest ograniczony do 200 sztuk i będzie dostępny w każdym sklepie specjalistycznym. I WeChat mini -butiki programowe”.

„Dla Hublot lato jest jak piękny festiwal! W tym sezonie obejmujemy błękit morza, oddychamy świeżym powietrzem, cieszymy się sportem, wolnością, szczęściem i czasem spędzonym z bliskimi i przyjaciółmi. Patrząc w górę na przejrzystość letniego Nieba, te małe i proste radości wystarczą, aby odmłodzić się i pozytywnie przyjąć życie.Potrzebujesz mnóstwo energii, aby przygotować się do cieszenia się nadchodzącym wspaniałym sezonem i przeżyć te ukochane letnie wspomnienia.New Big Bang Unico Błękitny zegarek na lato doda Ci energii! Hublot kocha lato!” — Ricardo Guadalupe, dyrektor generalny Hublot.