Bell & Ross Wprowadza Na Rynek Nowy Br 03 White Steel&gold, Repliki Zegarków

Połączenie złota i stali, luksusowe i eleganckie

Firma Bell & Ross wprowadziła na rynek samonakręcający się zegarek BR 03 w 2006 roku, a w 2023 roku przeprojektowała go z kopertą o średnicy 41 mm. Obecnie stał się jednym z flagowych zegarków marki. Zaprezentowany w tym roku nowy BR 03 White Steel & Gold jest bardziej elegancki i wspaniały. Ten profesjonalny zegarek emanuje miejską modą i elegancją. Całość wydaje się jeszcze bardziej luksusowa i odważna, gdy zastąpi się ją odzieżą wierzchnią ze szlachetnej stali i 18-karatowego różowego złota, która symbolizuje bogactwo i rzadkość. W latach 70. zegarki ze złotej stali łączyły męską stal i ciepłe złoto. Były jasne i wykwintne. Były popularne w Stanach Zjednoczonych i lubiane przez modnych mężczyzn i kobiety, którzy dążyli do oryginalności, nowości i stylu.

Tarcza mlecznobiała, wykwintna

Tarcza przypomina tarczę zegarka. Koncepcja BR 03 White Steel&Gold jest oczywista. Mlecznobiała tarcza emanuje jasnym temperamentem. Za prostym wyglądem kryje się złożona technologia stosowana przez rzemieślników zajmujących się tarczami. Polerowana tarcza została pokryta warstwą matowego srebra w procesie elektrolizy, w wyniku czego uzyskano mlecznobiały kolor opalu. Efekt jest następnie polerowany pumeksem i kamieniem nazębnym, dodając lekkiej iluzji światła do srebrno-białej powierzchni, podkreślając neoklasyczny i elegancki styl zegarka.

Prosto i łatwo się czyta

Ten nowy model BR 03 emanuje wykwintną modą miejską, będąc jednocześnie funkcjonalnym zegarkiem. Bell & Ross od zawsze kieruje się zasadami praktycznego zegarmistrzostwa i kontynuuje tradycję czerpania inspiracji dla repliki zegarków z desek rozdzielczych kabin samolotów. Prosta mlecznobiała tarcza pokazuje dokładny postęp godzin, minut, sekund i dat. Pozłacane w kolorze różowego złota indeksy godzin i cyfry są wypełnione białawą powłoką Super-LumiNova, która harmonijnie pasuje do stylu zegarka. Puste w środku wskazówki godzinowe i minutowe z 18-karatowego różowego złota są również wypełnione białawą powłoką Super-LumiNova, którą można nadal wyświetlać w ciemności. Przeciwodblaskowe szkło szafirowe jest przejrzyste jak woda, a dynamikę tarczy widać na pierwszy rzut oka.

Klasyczny design, precyzyjny ruch

BR 03 reprezentuje esencję stylu Bell&Ross, z czystymi i przyciągającymi wzrok liniami. Szczegóły konstrukcyjne koperty o średnicy 41 mm są „okrągłe w kwadracie i przymocowane czterema śrubami”, co stanowi kontynuację wyjątkowego geometrycznego piękna Bell & Ross. To nowe dzieło dodaje więcej wspaniałych i wyrafinowanych detali, ale zachowuje złożoną strukturę kanapki, a piękne połączenie materiałów dodaje odrobinę osobowości. Zegarek jest wodoodporny do głębokości 100 metrów i wyposażony w sprawdzony mechanizm samonaciągowy Calibre BR-CAL.302-1 z 54-godzinną rezerwą chodu, aby zapewnić dokładne i łatwe działanie. BR 03 White Steel&Gold wykorzystuje mlecznobiałą tarczę z brązowym skórzanym paskiem z białymi szwami. Trzy materiały i cztery kolory tworzą niepowtarzalny styl. Jest to niewątpliwie atrakcyjna cena zakupu zegarka w całości ze stali i w całości ze złota. Wybierać.