Bell & Ross Wprowadza Na Rynek Nowy Zegarek Br 05 Artline Steel&gold, Zegarki Repliki

Usprawniony projekt

Seria BR 05 Artline zadebiutuje w 2022 roku. Projekt ma silną osobowość i inspirowany jest trendem Art Deco, który był popularny w latach 30. XX wieku. Bruno Belamich, założyciel i dyrektor kreatywny Bell & Ross, wyjaśnił: „Nazwa Artline zawiera w sobie dwa poziomy kunsztu (sztuka) i linii projektowych (line). Patrząc na jej wygląd, od razu pomyślisz o cieniu amerykańskiego usprawnionego modernizmu styl.” Streamline „streamline” to trend we wzornictwie przemysłowym, który pojawił się w Stanach Zjednoczonych w latach trzydziestych XX wieku. Opowiada się za harmonijnym połączeniem formy, materiałów i technologii, łączy wzornictwo przemysłowe z aerodynamiką i podnosi status estetyki funkcjonalnej. W tym czasie pojawiło się także nowe pokolenie profesjonalnych projektantów. Nie tylko wcielili się w rolę inżynierów i kreślarzy, ale także musieli wymyślić, jak połączyć linie i kolory, aby nadać produktom przemysłowym oryginalny urok i cechy estetyczne. Pionierzy tacy jak Raymond Loewy włączyli awangardowe linie nowoczesnych pociągów, samolotów i samochodów do projektowania artykułów codziennego użytku, co stało się trendem. Bell&Ross wprowadza elementy konstrukcyjne Streamline do serii Artline, aby złożyć hołd pionierskim projektantom tamtych czasów.

Mocna estetyka

Patrząc wstecz na lata 70. i 80., zegarki repliki złote i stalowe były zarówno wykwintne, jak i indywidualne, emanowały luksusowym i eleganckim temperamentem i były bardzo popularne w Stanach Zjednoczonych. W ostatnich latach nowe pokolenie miłośników zegarków uczy się o awangardowym designie i wolności twórczej tamtych czasów, promując powrót wzorów zegarków ze złota i stali. Bell&Ross uważnie śledzi ten trend i wprowadza na rynek nowy zegarek BR 05 Artline Steel&Gold. Projekt nie jest nostalgiczny i retro, ale stanowi połączenie solidnego temperamentu i wspaniałego stylu z unikalnym współczesnym stylem mody miejskiej. Bruno Belamich dodał: „Chcemy stworzyć dekoracyjny i elegancki zegarek.

Luksusowy styl, inspiracja lotem

Detale w kolorze różowego złota zegarka BR 05 Artline Steel&Gold to jeden z elementów przyciągających wzrok: żłobkowane detale lunety i środkowe ogniwo zintegrowanej bransoletki są symbolem wysokiej klasy zegarmistrzostwa i złotnictwa, a także przypominają ludziom o nowoczesnej architekturze projekt. Rowkowana dekoracja jest rzadziej spotykana w projektowaniu zegarków technicznych, ale sprawia, że ​​BR 05 Artline nabiera niepowtarzalnego charakteru. Artline i inne modele BR 05 są na swój sposób ciekawe, a wyrazista osobowość zawarta jest w unikalnych cechach BR 05. Uważa się, że żłobkowane zdobienie docenią fani lotnictwa. Oczywiście marka zawsze inspirowała się krajem lotniczym. Wygląd BR 05 Artline przypomina konstrukcję kadłuba samolotu z litego aluminium z lat czterdziestych XX wieku. Bruno Belamich zauważył: „Kiedy projektowałem ten zegarek, przyszło mi do głowy kilka tematów. Pierwszym tematem były podróże lotnicze”. Wstrzykując ten nowy element do serii BR 05, która jest całkowicie nastawiona na modę miejską, ten wspaniały i wykwintny dodatek dodaje trochę siły.

Przepiękna tarcza, precyzyjny mechanizm

Znaczniki godzin w kształcie pasków na tarczy zastępują cyfry, a znaczniki godzin, wskazówki godzinowe i minutowe są oświetlane światłem luminescencyjnym. Używane złoto pasuje do jasnego brązu tarczy, wzór promieni wykonany jest przy użyciu unikalnej technologii, a metalowa płytka tarczy jest pokryta brązową farbą, aby uzyskać idealny efekt światła i cienia. Średnica koperty wynosi 40 mm, a głębokość wodoodporności wynosi około 100 metrów. Zegarek posiada wysokowydajny mechanizm automatyczny BR-CAL.321-1 z 54-godzinną rezerwą chodu. Tył ze szkła szafirowego ukazuje mechanizm i uzwojenie wirnika. Limitowana do 99 sztuk. Nowy BR 05 Artline Steel&Gold łączy w sobie wiele symbolicznych detali, linie architektoniczne, modę miejską i elementy estetyki lotniczej uzupełniają się, tworząc współczesny, elegancki temperament.