Breguet Tradition Series 7057bb / 11 / 9w6 Replica Watch Tasting

Klasyczne zegarki Breguet zapewniają ludziom wyrafinowane piękno, proste klasyki retro i są bardzo gustowne. Zegarki Breguet Tradition mają bardzo odważny, wydrążony design, który odzwierciedla twardą moc Breguet, możesz cieszyć się piękną obsługą zegarków Breguet, bardzo odpowiednich dla przyjaciół, którzy lubią zegarki w stylu mechanicznym, dziś przedstawiamy tę serię Breguet Tradition Szczegółowe wyjaśnienie zegarka repliki.

Replika zegarka Breguet Tradition łączy unikalny styl Breguet i nowe umiejętności! Jest to patent unikalny dla Breguet! Przełomowa tradycja! Cały most, koła zębate, wyskok, lufa i inne ruchome części są bezpośrednio wyświetlane na tarczy, dzięki czemu tajemnica precyzyjnego działania mechanicznego jest przedstawiona bez zastrzeżeń, a główny układ napędowy jest całkowicie odsłonięty, przedstawiając tajemnicę upływającego czasu !!

Replikowy zegarek z serii Breguet Tradition ma rozmiar 40 mm i jest wyposażony w wysokiej jakości importowany kryształ szafiru. Wyświetlacz magazynowania energii kinetycznej o godzinie 10, 50 godzin magazynowania energii! Wodoodporny do 30 metrów, z importowaną włoską skórą cielęcą! Czarny skórzany pasek ma kopertę z różowego złota, a unikalna szara tarcza podkreśla stylową awangardową osobowość tej repliki Breguet 7057.

Największą atrakcją tego repliki zegarka Breguet jest ekscentryczna mała tarcza wewnątrz tarczy. Części ruchowe ukryte pod dolną płytą tarczy są odsłonięte i można je zobaczyć na pierwszy rzut oka. Prawdopodobnie dlatego wiele osób nie może się oprzeć pustej urodzie. Replika zegarka Breguet to przełom w szwajcarskich zegarkach repliki! Idealna wizytówka unikalnej technologii napędowej Breguet! Dlatego ruch tego repliki zegarka Breguet różni się od tradycyjnych zegarków!

O godzinie 12 środek małej tarczy ma wzór gwoździa w Paryżu, a miejsce na wyświetlanie rezerwy mocy o godzinie 10 jest czytelne. Obudowa jest bardzo smukła, a bok ozdobiony jest zwykłym i klasycznym wzorem Bregueta, który jest unikalny dla marki. Łukowa ramka jest wypolerowana i wypolerowana, emanuje połyskiem w kolorze różowego złota, szlachetnym i eleganckim, luksusowym i konotacyjnym. Klamra z różowego złota jest łatwa do noszenia i niełatwa do odpadnięcia. Cienka klamra jest dopasowana do paska krokodyla.

Od XVIII wieku do chwili obecnej marka Breguet ma 242 lata historii. Tarcza tej najwyższej repliki zegarka Breguet Tradition z serii 7057 wygląda bardzo skomplikowanie, ale układ jest schludny i piękny. Sprytnie łączy klasyczne i awangardowe style, powodując uzależnienie wielu zalotników Breguet.

Repliki zegarków Breguet nadal utrzymują swoją czystość i elegancję na drodze postępów z czasem i pionierskich innowacji. Przyjaciele, którzy są zainteresowani replikami zegarków Breguet, mogą zostawić wiadomość, aby się ze mną skontaktować.