Satynowy Zegarek Nurkowy Blancpain Fifty Fathoms Replica

Pomysłodawca zegarków do nurkowania, Blancpain Fifty Fathoms, ma bardzo dużą popularność. W ostatnich latach replika Blancpain Fifty Fathoms zdominowała rynek zegarków replik. Po dogłębnych badaniach oryginalnych zegarków Blancpain, nasze repliki zegarków Blancpain na sprzedaż zostały docenione przez coraz więcej znajomych ze stołu. Dzisiaj przedstawię wam najlepszą recenzję repliki Blancpain Fifty Fathoms.

Replika Blancpain Fifty Fathoms ma obudowę o średnicy 45 mm i obudowę o grubości 15,5 mm, a jej wygląd jest bardzo dominujący. Obudowa wykonana jest ze satynowo-matowej stali 316L, która różni się od zwykłego mieszanego efektu szczotkowania. Satynowa matowa stal nierdzewna jest efektem piaskowania opartym na procesie ciągnienia. Wygląda bardzo elegancko i ma mocną fakturę.

Zewnętrzny pierścień repliki zegarka Blancpain Fifty Fathoms obraca się w jednym kierunku i wykorzystuje pełną szafirową ramkę wykonaną z unikalnego szafiru. Ten proces jest bardzo skomplikowany i szczególnie konieczne jest wypełnienie warstwy świetlnej na ustach pierścienia zegarka. Wydajność jest bardzo niska.

Czarna tarcza zegarka repliki Blancpain ma delikatny wzór promieniotwórczego słońca, a linie są wyraźne i szczegółowe. Linie poniżej skali czasu są bardzo wyraźne. Ręce i łuski w kształcie mieczy są wypełnione świetlistą powłoką. Proces napełniania odtwarza autentyczne detale bez uczucia przepełnienia chropowatości. Kolor powłoki i czarne litery uzupełniają się. Niech cały tekst nie będzie monotonna, poczucie zwinności.

Replikowane lustro szafirowe Blancpain Fifty Fathoms pokryte jest dwuwarstwową folią, która zapobiega olśnieniu i zwiększa przezroczystość lustra. Okno kalendarza między czwartą a piątą pozycją wykorzystuje skośny proces cięcia, przy czym górne i dolne szerokości są wąskie i bardzo warstwowe, co ułatwia czytanie kalendarza.

Napis z boku koperty zegarka Blancpain jest bardzo głęboki i wyraźny, satynowy matowy proces jest bardzo delikatny, cztery występy są zaokrąglone i zaokrąglone, a logo na koronie jest bardziej widoczne. Klasyczne elementy, takie jak ścięte występy, jednokierunkowe obracające się ramki i wkręcane korony zawsze były częścią zegarka nurkowego Blancpain Fifty Fathoms.

Tył repliki zegarka Blancpain Fifty Fathoms jest przezroczysty. Możesz zobaczyć ruch. Dolna pokrywa wykonana jest ze stali nierdzewnej i szafiru. Część ze stali nierdzewnej jest również satynowo wykończona, wygrawerowana czcionką Blancpain English i innymi czcionkami, głęboka i mocna. Grubość jest bardzo jednolita.

Mechanizm tego repliki zegarka Blancpain opiera się na oryginalnym ruchu Cal.1315, który opiera się na ruchu 2824, a talia jest polerowana zgodnie z oryginałem. Kolor i napis są na swoim miejscu. Najbardziej indywidualny jest automatyczny ruch, który wygląda jak śmigło. Zmienił kształt automatycznego ruchu, który był używany w przeszłości, a łuski ryb na nim są bardzo delikatne.

Klamra motylkowa jest dobrze wykonana. Klamra motylkowa pozwala maksymalnie zgiąć używany pasek. Jest wygodny w noszeniu oraz łatwy do noszenia i zdejmowania. Jednocześnie klamra motylkowa z blokadą bezpieczeństwa będzie bezpieczniejsza. Po założeniu na nadgarstek będzie wspierać zegarek i poprawi stabilność zegara podczas noszenia. Jest bardziej odpowiedni dla zegarków o stosunkowo dużej średnicy i grubym dnie.

Ten zegarek repliki Blancpain zachowuje najwyższe standardy, chociaż wciąż istnieją obszary wymagające poprawy w porównaniu do oryginalnych zegarków, jakość i jakość są doskonałe. Blancpain Fifty Fathoms jest bardzo indywidualny. Rozmiar 45 mm nadaje się również dla przyjaciół grubych zegarków na rękę. Jeśli lubisz zegarki sportowe do nurkowania, nie tylko submarilerzy Rolex mogą wybrać, warto również rozważyć Blancpain Fifty Fathoms.