Chcesz Zadowolić Młodych Ludzi Z Luksusowymi Repliki Zegarkow?

Sytuacja, którą widzę, jest bardziej solidna marka w dziedzinie luksusowych repliki zegarkow, tym słabsze marki w niekorzystnej sytuacji i nie ma średniej drogi. W ciągu ostatnich pięciu lat solidne i biedne marki zrobiły prawie to samo, podejmując inicjatywę, aby zbliżyć się do młodych ludzi i zadowolić młodych ludzi.

Na podstawie tego wyniku kierunek rynku czasami musi być wykonywany we właściwej lub złej strategii. Nawet na poziomie wdrażania nie ma oczywistych dowodów na to, że solidne marki zrobiły lepiej.

Koła czasów toczą się naprzód, a sztafetę luksusowej konsumpcji została przekazana z lat 80. do pokolenia tysiąclecia i Z. Statystyki pokazują, że ponad 60%luksusowych nabywców w Chinach wynosi od 20 do 35 lat. Dorastały w złotym wieku dramatu społecznego i szybkiej gromadzeniu bogactwa. Wielu młodych ludzi ma idealne środowisko rodzinne, otrzymuje dobre wykształcenie i może uczestniczyć w fali pobierania się, takiej jak Internet, nieruchomości i inwestycje finansowe. Dlatego wystarczająca siła ekonomiczna, aby wyrzucić towary luksusowe, zaawansowane zegarki są obowiązkową opcją na ich liście zakupów.

Młodzi ludzie wnieśli znaczne wyzwania dla strategii marketingowej dóbr luksusowych w Chinach. Chociaż stworzyli niespotykane możliwości dobrego możliwości, menedżerowie luksusu potrzebują lepszego zrozumienia. Na szczęście w ciągu ostatnich dziesięciu lat dzięki szybkiemu rozwojowi mobilnego Internetu i brandingu cyfrowego Chiny stały się najbardziej rozwiniętym krajem na świecie na świecie. Od wielkości towarów, metod płatności po usługi logistyczne, od wczesnego Taobao i JD po zainteresowanie, szybko poruszające się ręce Shang di Yin stały się modelem rozwoju globalnego handlu elektronicznego, który również zgromadził dużą liczbę Dane trudne do zliczenia. Dlatego możemy oznaczyć młode grupy konsumenckie, znaleźć ich nawyki i preferencje konsumpcyjne oraz zapewnić niezbędne wsparcie dla marketingowych marek luksusowych.

Istnieją dwa podstawowe źródła dochodów z konsumpcji luksusowej. Jednym z nich jest bogate drugie pokolenie. Konsumpcja zależy od dotacji rodziców, a formularzem jest głównie stałe kieszonkowe. Chociaż bogaty wiek ma nadzieję zapewnić dzieciom lepsze życie, wraz z postępem czasów i zmiany koncepcji społecznych, staje się coraz bardziej powściągliwy w bezpośrednim stosowaniu pieniędzy. Dlatego często nie popierają bogatego drugiego pokolenia. Mów swobodnie. Zarządzanie ustalonymi miesięcznymi kieszonkami stało się popularnym środkiem. Mówi się, że średni poziom wynosi od 5 do 150 000 miesięcznie.

Drugim jest młoda i o wysokim dochodzie, która zjadła swoje wysiłki, dobrze się wykształcił, skutecznie przedsiębiorczość, dołączyła do Internetu, aby stworzyć falę bogactwa lub pracował w branży inwestycji finansowych.

Podczas gdy konsumenci głównego nurtu są młodsi, istnieją również typowe trendy na rynku luksusowych zegarków. Możemy również obserwować podobne zmiany w branżach towarów luksusowych innych niż zegarki.

Koncentracja głowy

W przeciwieństwie do konsumentów w latach 70., Millennials i pokolenia chętniej kupują główne marki, takie jak Rolex, Audemars Piguet, Omega, Cartier i IWC. Z rocznych rankingów sprzedaży marki wydanych przez Szwajcarię można również zauważyć, że odsetek sprzedaży marki głównej wzrosła co roku. Na przykład Rolex wzrósł prawie w ciągu ostatnich pięciu lat. Istnieje ponad dziesięć marek Group.

Zróżnicowanie dwupoziomowe

Zapotrzebowanie młodych ludzi na zegary wykracza daleko poza funkcję czasu czytania, ale jako jedno z narzędzi społecznych. W ramach noszenia zegarek reprezentuje siłę ekonomiczną i modę użytkownika. Oglądaj historyczne dane sprzedaży pokazują, że młodzi ludzie kupują inteligentne zegarki reprezentowane przez Apple Watch lub wysokiej klasy tradycyjne zegarki o ponad 30 000 więcej. Klasyczne oczy w niedrogiej cenie stoją przed pasywną sytuacją rynku w ramach rynku, a w tym czasie brak transferu ani wyjścia.

Chociaż pojemność luksusowych konsumpcji młodych ludzi jest wysoka, często są bardzo rozproszone, mają szeroki zakres zainteresowań i mają dużo pieniędzy. Dlatego budżet, który w końcu spada na wysokiej klasy zegarki, jest minimalny. Wraz ze wzrostem wieku interesy konsumentów musiały się różnicować. Niektórzy ludzie kochają samochody, niektóre zegarki miłosne, a niektórzy ludzie uwielbiają podróżować. Ludzie stopniowo rozwijają się ze specjalnego bloga Love to Love. Dlatego grupa. Są stosunkowo dojrzałe i wielokrotnie wydają pieniądze na zakup zegarków, ale ta grupa zwykle nie jest młoda.

Wielu młodych ludzi wokół mnie zdecyduje się kupić wysokiej klasy zegarek, taki jak Rolex lub publiczność. Nie martwią się o inne marki i wrócą do sklepu zegarków tylko wkrótce po ich zakupie. Wygląd jest dla nich nie tyle osobowością, co narzędziem społecznym. Jest to konieczne, ale nie korzystne. Dlatego wybór dobrze znanej i kosztownej eksplozji jest nawet wystarczający w tej kategorii.

Dlatego łatwo zrozumieć, że spożywanie młodych ludzi na luksusowych zegarkach jest bardziej skoncentrowane niż rozproszone i spersonalizowane. W oparciu o liczbę marek zegarków Head, skutecznie podejmują znaczną część siły nabywczej, pozostawiając tylko wąską przestrzeń, pozwalając wszystkim innym markom konkurować, a ostatecznie rzucają się na śmierć. Niestety rynek nie zostanie zmiękczony i zmieniony z powodu ciężkiej pracy.

Jednocześnie trudno jest zmienić pozycjonowanie marki, co jest prawie niemożliwe. Wiele marek próbowało zmienić tradycyjne pozycjonowanie, aby zaspokoić potrzeby młodych konsumentów. Ogólnie rzecz biorąc, istnieją dwie możliwe praktyki.

Zmień produkt

Na przykład, wprowadzając nową serię sportową lub zmieniając się na marketing na produktach Series Sports, kapitan Radar Cook (kapitan Cook) można uznać za jednego z przedstawicieli. Premiera kapitana Cooka jest powszechnie powitana przez młodych ludzi na podstawie zegarków sportowych i rekreacyjnych. Jednak zmiany nie zawsze są gładkie, a ich bliźniacze bracia zostali „zakwestionowani” jednocześnie jako „możliwości”. Tworzenie nowej serii produktów nie jest z dnia na dzień. Rozwój promocji marketingowej i głębokości produktu wymaga krótkiego czasu. Innym obszarem poprawy jest to, że postęp serii sportowej jest trudny do zwiększenia kompleksowej rewizji energii marki, ponieważ nowa seria premier jest tylko po to, by przestrzegać tego trendu. Musi być bardziej innowacyjny, a marka potrzebuje genów sportowych.

Zreorganizować

Przeglądaj cenę wejścia produktu, aby przyciągnąć więcej młodych ludzi do zakupu. W krótkim okresie można zwiększyć kwotę. Mimo to na dłuższą metę wpłynie to na pozycjonowanie cen marki i będzie miało szczególny psychologiczny wpływ na potencjalnych gości konwencjonalnych produktów cenowych.

Sądząc po obecnej znanej praktyce rynkowej, marki mogą odnieść większy sukces, zwiększając powiększenie swoich korzyści – wysiłki z serii Super Fighter. Ale aby zdobyć młodych konsumentów poprzez zmiany w pozycjonowaniu marki, nie ma precedensu sukcesu.

Internet dostarczył ogromne informacje w czasie rzeczywistym, więc kiedyś mieliśmy nadzieję, że będzie to naprawdę płaski i przejrzystym świat. Ale tak nie jest. Funkcja zaawansowanego algorytmu w erze dużych zbiorów danych sprawia, że podstawowe informacje wielokrotnie uzupełniają. Informacje wtórne są bez opieki i znika na ogromnym końcu świata internetowego. Konsekwencjami tej rzeczywistości są brak i zniknięcie niezależnej myśli oraz wybór konsumpcji komercyjnej.

Kiedy widzisz niezliczone media społecznościowe, chwalą produkty głównych marek (inne marki informacji nie są ruchem, ani na podstawie algorytmów lub braku wsparcia inwestycji rynkowych), podświadomość konsumentów jest to, że nie mam większego wyboru, więc ” Jeden dla wszystkich „może pomóc konsumentom szybko podjąć decyzję o zakupie. Entuzjaści obserwacji rozumieją, że „praca” w „jednym i dla wszystkich” odnosi się do Rolex.

Pola mody, takie jak przemysł odzieżowy i torby, są głównym pole bitwy dla luksusowych towarów, które mogą walczyć o młodych konsumentów. Ponadto marka aktywnie bada nowe rodzaje komunikacji z młodymi ludźmi, w tym wykorzystanie wspólnej marki do tworzenia modeli wybuchowych lub współpracy ze znanymi artystami w celu uruchomienia głośnej i drogiej serii artystów. Praktyki te odnoszą sukcesy w branży modowej i stały się hasłem do ruchu dla wielu marek.

Przemysł zegarków jest stosunkowo tradycyjny i konserwatywny. Od modelu marketingu marki po zmiany preferencji zakupu gości, są one tak powolne jak ślimaki na drzewach. Dlatego, gdy marka zegarków zauważyła, że młodzi ludzie stali się wiodącym konsumentem, zmienili swoje produkty i pozycjonowanie, aby przyciągnąć młodych ludzi, ale odkryli, że wpadli w nowy dziwny koło. Młodzi ludzie muszą się do tego przeprowadzić, a marki i produkty sprzedające dźwięki są nadal markami i produktami, które były sprzedawane wcześniej. Podobnie jak „po lat 90.” nie przyciągnęło po lat 90., marka zegarków aktywnie ją zadowolona lub poprawiła przychylność młodych konsumentów. To jest jak jedna miłość, która nie powoduje prawdziwej empatii, ale łatwo jest rekrutować ludzi. Młode i bogate grupy konsumenckie albo podążają za trendem innej mody, albo dowiadują się, aby się dowiedzieć, co sprawia, że wiele luksusowych marek wymaga wyjaśnienia.

Chociaż podczas ponownej rejestracji wymagana jest kompleksowa analiza, jedno z pytań, które należy zakwestionować, brzmi: zrobić tyle w przeszłości, czy istnieje jakiś kompromis?

Green Blini Series, jednofalowa czas jednokierunkowa, ograniczona do 100

Twórz kultowe produkty, przestrzegaj oryginalnego stylu marki i nie lizaj psa jak pies, aby zadowolić młode grupy konsumenckie, ale jednocześnie zbuduj piękny wizerunek ich marki w ich sercach. Propozycje, które należy poważnie rozważyć.

Mam na myśli, że chociaż luksusowe marki uznały, że młode grupy etniczne stały się głównym organem wspierającym rozwój dóbr luksusowych, nie oszczędzają również zbliżenia się do młodych grup etnicznych i starania się wygrać swoją przysługę. Bezprecedensowe zmiany nie otrzymały pozytywnych wyników ani nie przyniosły bardziej znaczących zmian na rynku. Ta słabość znajduje się głównie w dziedzinie wysokiej klasy zegarków.