Aqua Terra Shades Repliki Zegarkow

Haima Series Aqua Terra Shades Watch

Zegarki Haima Series Aqua Terra Shades stanowią nowy kierunek technologii repliki zegarkow Eumy Bakplant pełnej żywych technologii. Omega łączy na tarczę serię kolorowych tonów morskich i lądowych, aby każdy użytkownik mógł interpretować samodzielny styl mocy koloru.

Od oceanu do krainy, serial morski Aqua Terra Shades zegarek czerpie inspirację z różnych kolorów natury. Tila jest ciemnoniebieska, jeziora zielona i czerwona ceramika.

Seria Sea Horse Series Aqua Terra Shades są dostępne w rozmiarach 38 mm i 34 mm. Sprawa jest wykonana z rafinowanej stali. Po polerowaniu wnętrze oka jest wyposażone w ruch Obserwatorium Omega do Zhen.

Ponadto wykonane są dwa zegarki z 18 -karatowego złota, unikalne dla Omegi. Jasny Złoty Ton po raz kolejny interpretuje kolor kolorów Aqua Terra Shades Watch.

Ewolucja serii

W 2002 roku Omega wprowadził na rynek zegarek Aqua Terra, który uczynił serię hipokampa bogatą. Po łacinie „Aqua” oznacza ocean, a „Terra” odnosi się do Ziemi, której celem jest oddanie hołdu dziedziczeniu eksploracji oceanu Omegi oraz ducha pionierskiego i wyjątkowej jakości zegarku morskiego na morzu i ziemi.

Innowacyjny duch i charakterystyczny styl serii Haima Aqua Terra Watch uzupełnia optymistyczny i żywy styl życia. Integracja nowoczesności miasta i kreatywności oceanu jest wyzwaniem. Mimo to, po ponad 20 latach rozwoju, Aqua Terra Watch stał się charakterystycznym i popularnym wyborem nadgarstka.

Seria Haima Aqua Terra Watch jest dobrze uprzywilejowana swoim młodym i żywym stylem, doskonałym oporem magnetycznym i dokładnością. Dzisiaj uruchomienie zegarka Aqua Terra Shades zmieniło tę serię kolorów i witalności. Jednocześnie ruch Omega do obserwatorium zapewnia również wygląd solidnej mocy i niezawodnej wydajności.

Wybór zegarka 38 mm jest dostępny w kolorze ciemnoniebieskim, zielonym, piaskowcowym, pomarańczowym i czerwonym ceramicznym.

Tarcze zegarku 34 mm jest dostępne w Sea Blue, Lake Green, piaskowcowym, różowym i lawendowym fioletowym.

Wybierz urok

Tarcze zegarku Aqua Terra Shades są wykonane z mosiądzu, który pokazuje efekt polerowania promieni słonecznych od centrum do okolic. Tila każdego zegara jest pokryta jasną farbą, a bogate kolory są piękne.

Dzięki pionierskiej technologii, która w ostatnich latach była stale innowacyjna, Omega może przedstawić unikalny kolor kolorów poza przeszłością na zegarku.

Omega wykorzystuje technologię PVD i technologię CVD do tworzenia tarczy o różnych kolorach. Technologia PVD, zwana fizycznym osadzaniem się pary, może nadać tarcze określony efekt koloru, taki jak czerwona ceramika. Technologia CVD, zwana chemicznym odkładaniem pary, może osiągnąć określone reakcje chemiczne i stanowić idealny odcień, taki jak błękit morski.

Więcej najważniejszych atrakcji

Podświetlanie wyświetlania

Zegarek 34 mm jest sparowany z białym 18 -karatowym złotym wskaźnikiem i skalą godzinową. Skala godzinowa została zaprojektowana z kształtem kadłuba żeglarskiego. Zegarek 38 mm jest dopasowany do klasycznego wskaźnika poszycia i skali godzinowej.

Klasyczny wygląd

Przychodząc do stylu logo zegarka Aqua Terra, przypadek zegarku Aqua Terra Shades jest również zaprojektowany z symetrycznym projektem. Pacjent i korona są wykonane z drobnej stali i wypolerowane. Z tyłu stołu jest zaprojektowany z falującą krawędzią.

ODANIAN RUCHIN WATM ma Omega 8800 do Ruch Obserwatorium Zhen. Dzięki rygorystycznemu testowi zatwierdzonemu przez Szwajcarskiego Instytutu Federalnego (METAS) jego dokładność, przeciwmagnetyczne i ogólne wyniki osiągnęły wyższe standardy branży.

Bransoletka zegarków Bransoletki odnawialnej jest wykonana ze stali nierdzewnej. Mały i wykwintny festiwal łańcuchowy w kształcie łuku jest nowo ulepszony, świecący nowym urokiem.

Różne interpretacje wieloaspektowych kolorów

Aby w pełni pokazać witalność kolorów i różnorodny styl nowej serii Haima Aqua Terra Shades, Omega rozpoczęła reklamę motywową „różnorodności kolorów wieloaspektowych”, aby podkreślić wyjątkową osobowość każdego użytkownika. Temat tej reklamy interpretuje styl własny. Żywy różowy lub miękki i jędrny piaskowiec, seria Sea Horse Aqua Terra Shades ogląda, aby przeanalizować twoją historię bogatymi kolorami.

Nowy hit reklamowy został wykonany przez ambasadorów celebrytów marki Zhou Dongyu i Eddie Redmayne (Eddie Redmayne)-urok Multi, doskonały pokazujący żywy, kolorowy wybór zegarka Aqua Terra Shades.

Zegarek wszechmocny

Zegarek Haima Series Aqua Terra Shades zawiera również dwa bogate i jasne zegarki.

38 mm zegarki są wykonane z ekskluzywnego złota Sedna 18. Bakplant EMI. To uderzające czerwone 18-karatowe złoto znane jest z miękkiego, eleganckiego tonu i znaczącej degeneracji antykolorowej.

Obserwowana ramka inkrustowana 46 lśniących pięknych diamentów, łącznie 1,77 karatów. Piaskowska tarcza kolorów jest tworzona przez technologię CVD, pokazując efekt polerowania promieni słonecznych. Okrągłe okno kalendarza to 18 -karowe złoto Sedna, odzwierciedlone w godzinnej skali kształtu żeglarskiego i logo szarej marki.

Zegarek ma Omega 8801 do ruchu obserwatorium Zhen, z złotym łańcuchem zegarków Sedna 18K i klamrę motyli.

Kolejna obudowa zegarka 34 mm wykonana jest z księżyca 18-karatowego złota, opracowanego wyłącznie przez Omega. Jego kolor jest inspirowany jasnym światłem księżyca w późnym nocnym niebie, bardziej miękkim niż tradycyjnym żółtym złotym tonem 18 -karowym i bardziej trwałym kolorze – bardziej przeciwutleniającym i nie łatwym do zanikania.

Wybór Green Lake jest tworzony przez technologię CVD, pokazując efekt polerowania promieni słonecznych. Okrągłe okno kalendarza wykonane jest z księżyca 18 -karatowego złota, odświeżającego z godzinną skalą kształtu żeglarskiego i logo srebrnej marki.

Zegarek z luźnym jasnozielonym paskiem makaronu i wnętrze jest wyposażone w Omega 8801 do ruchu obserwatorium Zhenren.