Jaeger-lecoultre Wprowadza Dwustronne Zegarki Biżuteryjne Z Klapką, Zegarki Repliki

Urodzony w 1931 roku zegarek z serii Reverso był pierwszym zegarkiem wyposażonym w odwracalną prostokątną kopertę chroniącą tarczę zegarka i od samego początku stał się kultowym zegarkiem. Zegarek ten, pierwotnie stworzony dla graczy w polo, był lubiany przez wiele pań i panów dzięki nowatorskiemu i niepowtarzalnemu wzornictwu oraz wykwintnym liniom w stylu Art Deco i szybko stał się wyjątkowym modelem zegarków. W niecały rok od pojawienia się prototypu zegarka z serii Reverso z klapką, seria zegarków z klapką Reverso sukcesywnie wprowadzała na rynek różne zegarki damskie, interpretując swoje unikalne elementy estetyczne w bardziej subtelny i delikatny sposób: zgrabne linie dwustronnej koperty i geometryczne piękna, trójkątne uszy poddane fazowaniu, poziome ozdobne grawerowanie, znaczniki godzin itp.

Wykorzystując nową metodę ekspresji artystycznej, łączącą doskonałe zaawansowane umiejętności zegarmistrzowskie i niezwykłe kunszt jubilerski

Manufaktura Jaeger-LeCoultre od samego początku była zaangażowana w tworzenie damskich zegarków. Kontynuując ten pionierski duch, Jaeger-LeCoultre wprowadził w tym roku dwa zegarki z różowego złota z serii Reverso One, łączące doskonałe zaawansowane umiejętności zegarmistrzowskie i niezwykłe kunszt jubilerski, a każdy szczegół jest pełen wyrafinowania. Dwustronny zegarek jubilerski z serii Jaeger-LeCoultre Reverso One Duetto Jewellery jest wyposażony w nową, całkowicie diamentową kopertę, co pokazuje, że zegarek z serii Reverso jako klasyk zegarmistrzostwa nadal inspiruje mistrzów zegarmistrzostwa i rzadkie rzemiosło (warsztaty Métiers Rares () Nieskończony potencjał twórczej inspiracji mistrza rzemiosła.Dwa nowe zegarki mają błyszczący czarny skórzany pasek i różowozłotą bransoletę pełną diamentów.

Dwustronna komplikacja Duetto z różowego złota i diamentów

W 1997 roku Jaeger-LeCoultre wprowadził na rynek pierwszy zegarek z serii Reverso Duetto z obustronną klapką, napędzany tym samym mechanizmem; dwa zestawy wskazówek na przedniej i tylnej tarczy poruszają się w przeciwnych kierunkach. Rozwój tej złożonej funkcji sprawił, że mistrzowie zegarmistrzostwa z manufaktury Jaeger-LeCoultre stanęli przed ogromnymi wyzwaniami. Jeśli chcesz, aby dwie pary wskazówek na przedniej i tylnej tarczy zegarka poruszały się zgodnie z ruchem wskazówek zegara, urządzenie napędzające z tyłu zegarka musi działać w odwrotnej kolejności. Dwustronny zegarek z biżuterią Jaeger-LeCoultre Reverso One Duetto Jewellery rzadko prezentuje dwustronną koncepcję projektową Duetto. Zegar jest wyposażony w mechanizm z ręcznym naciągiem Jaeger-LeCoultre 844, niezależnie opracowany i wyprodukowany przez warsztat Jaeger-LeCoultre. Zapewnia 50-godzinną rezerwę chodu, dzięki czemu obie pary wskazówek wskazują jednocześnie ten sam czas. Zegarki repliki.

Krawędź zakrzywionej koperty nowego dwustronnego zegarka biżuteryjnego z serii Jaeger-LeCoultre Reverso One Duetto Jewellery jest szczelnie inkrustowana 335 diamentami, które uzupełniają odwrócony diament inkrustowany na koronie, który ma niepowtarzalny urok w stylu biżuterii. Srebrne tarcze przednie z giloszowymi promieniami słonecznymi i cyframi arabskimi. Cztery rogi tarczy są ozdobione złotymi rogami, które nawiązują do kultowych elementów zegarków z serii Reverso One, takich jak cyfry, znaczniki godzin i wskazówki dauphine, a każdy szczegół został starannie wyretuszowany.

Odwrócenie zegarka ujawnia inny projekt, wyraźnie kontrastujący z przednią tarczą. Nowa czarna tarcza mieni się i mieni, czyniąc ją jeszcze bardziej tajemniczą dzięki kultowym złotym znacznikom godzin w stylu Art Deco z tej serii. Delikatne złote cekiny w czarnym lakierze uzupełniają błyszczące diamenty, które podążają za krzywizną koperty.

Techniki osadzania klejnotów z warsztatu Jaeger-LeCoultre Rare Craftsmanship (Métiers Rares)

Dwustronny zegarek z biżuterią z serii Jaeger-LeCoultre Reverso One Duetto Jewellery, wykwintna bransoletka inkrustowana szlachetnymi kamieniami szlachetnymi, to również produkt z najwyższej półki. Po raz pierwszy ten nowy zegarek z klapką Reverso One jest pełen diamentów na kopercie, ogniwach i połączeniach bransolety, w sumie 719 diamentów, z czego 384 diamenty są osadzone na samej bransolecie. Każde ogniwo z różowego złota jest inkrustowane czterema diamentami, ściśle ułożonymi w delikatny wzór.

Twórcy klejnotów z warsztatu Jaeger-LeCoultre Rare Craftsmanship (Métiers Rares) postanowili udekorować kopertę i bransoletę nowego zegarka Jaeger-LeCoultre Reverso One Duetto Jewellery z oprawą ziarna. Diamenty błyszczą i są utrzymywane na miejscu przez prawie niewidoczne mikrozłote koraliki.

Nowy dwustronny zegarek jubilerski z serii Jaeger-LeCoultre Reverso One Duetto Jewellery dodatkowo demonstruje doskonałe umiejętności zegarmistrzowskie i kunszt odziedziczony przez Jaeger-LeCoultre Grand Workshop od dziesięcioleci.