Lata Dorastają Do Miłości Ojca, Repliki Zegarkow

Ojciec jest jasnym światłem na naszej drodze naprzód, prowadzi nas w przyszłości. Zdecydowanymi działaniami towarzyszy nam wzrastać i daje nam siłę odwagi i wiary; interpretuje także miłość i odpowiedzialność z wyjątkową stabilnością. Zapoczątkowana w 1845 roku niemiecka sztuka zegarmistrzowska wysokiej klasy – Glashütte Original odziedziczy stuletnie, głębokie mechaniczne umiejętności zegarmistrzowskie, zintegruje je z każdym znakomitym zegarkiem i wyrzeźbi niepowtarzalny ślad w czasie. Glashütte Original stworzył dar czasu z pomysłowością i kunsztem, oddając hołd swojemu ojcu!

Oryginalna chwila, ponadczasowa klasyka

Po raz kolejny projektanci czerpali inspirację z mody lat 60., aby stworzyć nowy zegarek, który odzwierciedla oryginalny duch lat 60. Nowy Small Second Sixties jest wyjątkowy, dokładny i niezawodny. Kopułkowaty szafirowy kryształ z dwustronnym antyrefleksyjnym lustrem uzupełnia lekko zakrzywioną tarczę i wskazówki. Oryginalny mechanizm automatyczny 39-60 zapewnia trwałą moc zegarka. Zegarek jest połączony z matowym zielonym paskiem ze skóry aligatora z Luizjany, który integruje spokój z modą i ukazuje klasyczny i trwały urok ojca. Repliki zegarkow.

Chwila doskonałości Strategia

Zegarek Senator Excellence Panorama Date Moon Phase stanowi znakomite połączenie doskonałej wydajności i materiałów. Koperta z 18-karatowego czerwonego złota o średnicy 40 mm emituje ciepłe światło, podkreślając jego skrupulatny i zdolny wizerunek. Srebrno-biała matowa tarcza z klasycznymi niebieskimi stalowymi wskazówkami w kształcie gruszki i cyframi rzymskimi jest prosta, ale elegancka. Na godzinie 4 i 10 tarcza jest wyposażona w oryginalne, kultowe duże okno kalendarza Glashütte i funkcję faz księżyca, podkreślając wyjątkową niemiecką estetykę marki. Zegarek jest wyposażony w mechanizm 36-04, który zapewnia stabilną wydajność, dokładność i niezawodność oraz długotrwałą pracę, pomagając ojcu w opracowywaniu strategii przez cały czas.

Przeglądaj chwile na wyciągnięcie ręki.

Ten chronograf SeaQ Chronograph SeaQ z 30-minutową funkcją chronografu jest idealnym towarzyszem współczesnego odkrywcy. Ciemnoniebieska galwanizowana tarcza ma dwie poziomo symetryczne małe sekundy i tarcze chronografu. Zegarek ma funkcję chronografu flyback, resetowaną do zera i ponownie ustawianą za jednym naciśnięciem przycisku. Markowy samozwijający się mechanizm Calibre 37-23 łączy w sobie trwałość, precyzję i łatwość obsługi. Ma czas pracy do 70 godzin, wodoodporność do 300 metrów i przeszedł rygorystyczny standardowy test podwójnego zegarka nurkowego DIN 8306 i ISO 6425, podobnie jak wytrwałość jego ojca w odkrywaniu i dążeniu do przełomów.

Ekscentryczny moment, czas się opłaca.

Ekscentryczny zegarek z kalendarzem rocznym PanoMaticCalendar przedstawia wyjątkowe chwile w życiu. Kiedy ręce przekraczają ulotne złote lata, każdy ważny dzień chwili jest żywo pamiętany i nie należy go przegapić. Zegarek kontynuuje esencję projektową ekscentrycznej serii i genialnie integruje funkcję kalendarza rocznego na tarczy z układem złotego podziału. Na srebrno-białej tarczy o średnicy 42 mm, niebieska stalowa wskazówka sekundowa i błękitne nocne niebo widoczne przez fazy księżyca odbijają się wzajemnie, dodając zegarkowi kolorowego uroku. Aby odczyt czasu był bardziej precyzyjny i wygodny. Ten zegarek łączy różne nowoczesne funkcje w jednym korpusie, wykazując elegancki urok: oprócz godzin, minut i sekund wyświetla również datę i miesiąc oraz potrafi zidentyfikować duże i małe miesiące. Ojciec zawsze był pewny siebie i stanowczy, towarzysząc w naszych niezwykłych chwilach lub małych fortunach i obserwując nasz rozwój.

Bez względu na to, jak zmienia się czas, energia dana przez miłość ojca stanie się dla nas stałą siłą napędową, by iść naprzód. Po pewnym czasie wytrącania możemy posmakować łagodnego smaku. Podobnie jak pierwotna droga marki, przeszła przez dziedzictwo każdego pokolenia zegarmistrzów, pozostawiając na każdym zegarku niepowtarzalny ślad, wyjaśniający znaczenie dziedzictwa dla oryginalności.