Kup Zegarki Repliki, Postępuj Zgodnie Z „kupowaniem Nowego I Nie Kupując Starego”?

Jest to konsensus wielu konsumentów. Podobnie jak nowy sprzęt jest wyposażony w zaawansowaną technologię i ma bardziej niezawodną wydajność niż stary model, niewątpliwie jest to lepszy sposób na wybranie nowego modelu pod założeniem, że luka cenowa nie jest widoczna. Jednak ten pogląd został wydany. Czy dotyczy to ramki?

Twenty Pilot Series Marka Twenty

Oglądaj przyjaciół, którzy wspierają „kupowanie nowego i nie kupowania starego”, wierzą, że nowe zegarki często odzwierciedlają aktualne trendy i nawyki estetyczne. Kupowanie nowych modeli może mieć dłuższy cykl użytkowania; „Przesunięcie” nie jest łatwo, nawet po wielu latach. Innym powodem jest to, że pojawienie się starego zegarka jest używane od kilku lat, co może z łatwością spowodować zmęczenie estetyczne. Nowy model może uzyskać bezprecedensowe zużycie, co jest zaletą „kupowania nowego”.

Elegancki zegarek serii dysku Omega

Oprócz czynników wyglądu nowe zegarki repliki ogólnie zaktualizowały ruch. Na przykład najnowsza seria eleganckich zegarków Omega zostanie zaktualizowana do ruchu CAL.8800 i ruchu CAL.2500, który był używany od wielu lat. W porównaniu z poprzednim ruchem CAL.8800, pole magnetyczne można zwiększyć i opierać się 15 000 Gauss i jest promowane z obserwatorium COSC do coraz trudniejszego certyfikacji „Zhizhen Observatory”. Najnowszy znak 20 kraju również ulepszył ruch. W porównaniu z byłym ruchem CAL.35111 (na podstawie Sellita SW300-1), nowy ruch CAL.32111 wzrósł do 120 godzin, a niektóre krzemion wykorzystuje jakiś krzem. Postrzeganie poprawy wydajności jest znaczące w części części (takich jak koło eskalacyjne i widelec). „Kupowanie nowego” w tym czasie jest bardzo konieczne.

Zbiornik serii zbiorników Cartier musi

Zaletą nowego modelu jest także siła wymagająca wartości: ta sama marka i seria nowych modeli, ze względu na liczbę akcji i produktów krążenia, ceny na rynku wtórnym są ogólnie wyższe niż stary model. Z drugiej strony, po wybraniu starego modelu, jeśli nie jest to konkretny popularny produkt, konieczne jest przygotowanie psychologiczne „złamania”.

Rolex Airbly Typ Ref.116900

Po omówieniu konieczności „zakupu nowego” spójrzmy na różne poglądy. Ta część kuzyna uważa, że jako luksus wydajność jest tylko jednym z czynników referencyjnych zakupów i nie będzie miała decydującej roli w ostatecznej decyzji. Oczywiście „stary” wspomniany tutaj nie odnosi się do drugiego zegarka, ale wcześniejszej wersji i zawieszenia produkcji.

Rolex Greenwich II REF.116710LN (Green Igle)

Zalety starego modelu są najpierw odzwierciedlone w cenie. Ogólnie rzecz biorąc, biorąc pod uwagę nowy model, stare modele zwykle mają dobre rabaty; Nawet jeśli nie uczestniczą w wartościach, przewaga cenowa starego modelu była znacząca w obliczu cen publicznych, które wzrosły w Nowym Roku. Ponadto zegarek mechaniczny różni się od „prawa Moore’a” w produktach elektronicznych. Dzisiejsze produkty mają ograniczony poziom aktualizacji i nie ma większego innowacyjnego przełomu. Dlatego nie ma potrzeby celowo realizowania najnowszych modeli; Wybierz rozwój oka z subiektywnymi preferencjami.

Rolex Submarine Navigation Typ REF.116610LV i Ref.126610LV

Z drugiej strony projektowanie klasycznego i wysoce rozpoznawalnego „starego” jest często bardziej atrakcyjne niż nowe nowe modele. Tak zwany klasyk musi być dziełem zweryfikowanym przez czas. Weź najbardziej zaniepokojony „Greszcz z zieloną wodą” Rolexa. Na przykład przerwa ref.116610LV wykorzystuje zieloną płytę i ceramiczne kombinację koła. Silne poczucie jednego, tym samym, przynosząc bardzo wysokie rozpoznanie.

Modele Rolex Exploration Typ 39 mm i 36 mm

Natomiast Ref.126610LV 2020, ze względu na wymianę tarczy na czarną, osłabił charakterystykę produktu w pewnym stopniu, co spowodowało, że reputacja nowego stylu jest mniejsza niż oczekiwano. Podobne sytuacje występują również w „Explore 1”, a zawieszone modele 39 mm są bardziej popularne wśród konsumentów niż nowe modele 36 mm. Z tej perspektywy, nawet jeśli nowy produkt ma silniejszy błogosławieństwo ruchu. 3235/3230, nadal nie może wstrząsnąć starym statusem. Dlatego „stary model” nie oznacza, że negacja poprzednich produktów, perspektywy konsumentów na „kupowanie nowego i nie kupowania starego”, nie może być stosowane do ramki.

Panerai Lu Mino Series PAM01272

Powyższe są dwa dźwięki o tym, czy kupić formularz, aby śledzić „Kup nowy i nie kupuj starego”. Co o tym myślisz?