Replika Rolex Rainbow Di Jest Trudny Do Znalezienia; Czy Ktoś Może To Wymienić?

W 1963 r. Rolex wprowadził na rynek pierwszy wskaźnik kosmiczny typu Oyster Constant Motion Di Tong La, który można powiedzieć, że urodził się na torze. Możesz zdobyć kierowcę, który może wygrać mistrzostwo w 24-godzinnym wyścigu wytrzymałościowym w Di Tong, i możesz go zdobyć-specjalnie spersonalizowany Di Tong. Paul Newman, słynna hollywoodzka gwiazda i entuzjasta wyścigów, jest jednym z lojalnych entuzjastów Di Tong i spowodował, że poszukiwanie fanów.

Do dziś Di Tong, projektowanie tęczowego koła, stał się przedmiotem mody dla wielu gwiazd. Na przykład Jay Chou zaczyna od Daytona 116595 Rbow. Wybitny. Oczywiście nawet standardowa wersja Rainbow DI jest trudna do znalezienia. Rynek jest znacznie wyższy niż cena publiczna. Czy nie ma innej „niedrogiej” wersji Rainbow Circle Watch?

O Rainbow Circle di Tong

Rainbow Di pierwotnie ukazał się w 2012 roku. Obudowa zawiera dwie opcje: złoto i platynę. Oryginalny cyfrowy pierścień prędkości zmienia się na pierścień zewnętrzny pełen 36 kolorowych klejnotów. Prawy żółty, tworząc efekt zabarwienia gradientu, więc nazywa się go „Rainbow Di”.

Na wystawie Basel Watch 2018 Rolex przyniósł drugą generację Rainbow Di Watches. Nie trzeba korzystać, prace pierwszej generacji, nowa obudowa Rainbow Di i pasek ostrygowy są wykonane z 18-calowego wiecznego różowego złota. Modele platynowe są bardziej modne. Tila jest również dostosowywana do oryginalnej kwadratowej dużej torby, aby rozebrać kamień szlachetny, a kolory klejnotu są różne w różnych momentach. Powtarza zewnętrzne koło, tworząc efekt gradientu tęczy. Nie ma wątpliwości, że zwiększa to koszty zegarmistrzostwa. Ponadto 56 okrągłych diamentów jest inkrustowanych uszami i ramionami koronnymi, które są bardziej wykwintne i luksusowe. Pod względem ruchu Rainbow DI wykorzystuje samozwańczy ruch replika Rolex. 4130 Mechaniczny ruch czasu.

O rynku cen

Ponieważ klejnoty i diamenty na tęczy są najwyższymi poziomami, cena jest naturalnie wysoka. Koszt publiczny Serii Cosmic Di Tong Ren 116595 Rbow Watch wynosi 862 400 juanów. Jednak przyjaciele, którzy znają Rolexa, wiedzą, że prawie niemożliwe jest uzyskanie pierwotnej ceny, aby uzyskać rzeczywistą cenę, nie mówiąc już o tęczy, która jest bardzo gorąca w kręgu, a nawet dealer może potrzebować pomocy w zamówieniu tego zegarka.

Obecnie najniższa cena rynkowa nowego Rainbow DI wynosi również około 2,5 miliona juanów. A nawet ceny z drugiej ręki znacznie przewyższa ceny publiczne. Dla odniesienia, w kwietniu 2019 r. Na aukcji zegarków Sotheby 116595 Rbow Rainbow DI Trading Cena wyniosła 237 500 funtów, co odpowiada około 2,15 miliona esencji juanów.

O tylnym diamencie

Rainbow Di jest trudny do znalezienia, a także urodziła się pomysł wielu ludzi na zakup zwykłego Di Tong na późniejszą modyfikację tęczowego koła. Chociaż tęczowe diamenty są znacznie tańsze, na pierwszy rzut oka wygląda dobrze, ale należy zauważyć, że oryginalny standard pierścienia klejnotu musi zostać przywrócony do pierścienia klejnotu. Modyfikacja serca będzie nawet natłuszcza.

W szczegółach może istnieć duża luka między kamieniem szlachetnym a kamieniem szlachetnym po wierceniu, a wysokość klejnotu może być również niespójna, co powoduje nierówność ramki. Ponadto zmodyfikowanej wersji nie może być oficjalnie rozpoznana przez usługę usługi pracy po sprzedaży.

O substytutach

Royal Oaks i Hublot Big Bang wprowadziły produkt „Rainbow Circle”, ale chcę powiedzieć, że defy Classic Rainbow Limited został wydany w październiku ubiegłego roku. W końcu 1,45 miliona juanów cena publiczna może stanowić wystarczającą różnicę między tęczyą, co sprawia, że ludzie chętnie zrezygnują z tęczy, aby wybrać stosunkowo przystępną alternatywę. Ludzie są trochę godne pożałowania.

Rainbow Circle on the Classic Rainbow to „wąska wersja” Rainbow Circle Di Tong. Czterdzieści osiem klejnotów wygląda piękniej, a kolory są różne. Huang, gdy Zhenli, ten jest czerwonym i czerwonym lewym i prawym fioletem. Defy Classic Rainbow Case jest wykonany z tytanu podczas prawdziwej mocy. Pustka powierzchni pustej płyty jest bardzo indywidualna. Jest wyposażony w Elite 670 SK Open Automatic Ruch. Biały gumowy pasek jest wykonany z niebieskiej skóry krokodyli. Ogólne doświadczenie wizualne jest energiczne i żywe.

Rolex Rainbow Di jest niewątpliwie królem w tęczowym kręgu. Ma wyjątkowy urok. Przyjaciele z wystarczającymi budżetami nie są oczywiście problemem wybierania tego. Jednak Defy Classic Rainbow Watch nie jest w stanie rozważyć. Zainteresowani przyjaciele mogą to poczuć. Jeśli spojrzysz na oczy, będzie to niespodzianka. Jeśli jesteś detoksykowany, kontynuuj pracę.