Panerai Wprowadza Na Rynek Nowy Zegarek Prada Re-nylon Z Serii Luminor Due, Repliki Zegarków

PANERAI łączy siły z Pradą, aby zaprezentować niezwykłe spotkanie wykwintnego stylu i innowacyjnych pomysłów

Dążąc do innowacji w projektowaniu i zegarmistrzostwie, Panerai łączy siły z Pradą, kultową włoską marką, aby wspólnie wprowadzić na rynek nowy zegarek Luminor Due Prada Re-Nylon. Najnowsze stylizacje sprytnie łączą w sobie odpowiednie cechy estetyczne, łącząc wyrafinowany styl i praktyczne funkcje, i mogą być również używane jako akcesoria do codziennego stylu.

Zegarki z serii Panerai Luminor Due zawsze projektowano z myślą o smukłych, lekkich i gładkich liniach, które odzwierciedlają kultowy nowoczesny styl marki. Nowe modele wprowadzone w tej serii pasują do ekskluzywnych pasków z regenerowanego nylonu Prada Re-Nylon, demonstrując głębokie uchwycenie przez Panerai współczesnej mody i przyczyniając się do głębokiego nagromadzenia precyzyjnych repliki zegarków Panerai. Projekt zyskał nowe życie.

Jako kultowa tkanina Prady, nylon stał się wyraźnym symbolem DNA marki, reprezentującym unikalne spojrzenie marki na nowoczesny luksus i nowoczesny styl życia od ponad 40 lat. Dziś regenerowany nylon Prada Re-Nylon wprowadza nowe, wywrotowe pomysły do tej klasycznej tkaniny. Jest tkany z regenerowanej przędzy nylonowej ECONYL, 100% regenerowanego nylonu wykonanego z materiałów przedkonsumenckich (50%) i pokonsumenckich (50%), takich jak sieci rybackie, wyrzucony nylon, dywany i odpady przemysłowe.

Tym razem Prada wyposażyła nową serię Panerai Luminor Due w cztery style pasków, w tym żelazoszary i granatowy, do zegarków 42 mm i 38 mm. Jasnoróżowe i chabrowo-niebieskie modele zegarków ozdobiono napisami „Prada Re-Nylon” i „Panerai” przy użyciu technologii termotransferowej, co stanowi hołd dla twórczej współpracy obu marek. Cztery nowe dzieła pełne miejskiego temperamentu wykonane są z kopert z polerowanej stali nierdzewnej. Wśród nich zegarki PAM01425 i PAM01426 są wyposażone w wykwintne, matowe białe tarcze warstwowe, a detale są pokryte szarą powłoką świetlną Super-LumiNova, która emituje zielone, jaskrawe światło w ciemności; zegarek PAM01428 wyposażony jest w białą tarczę typu sunburst, pokrytą beżową powłoką świetlną Super-LumiNova; zegarek PAM01429 ma niebieską tarczę słoneczną pokrytą białą powłoką świetlną Super-LumiNova. Starannie wygrawerowane słowo „Panerai” zdobi nowoczesną tarczę.

2 Nowy zegarek jest wyposażony w system szybkiego odłączania pasków firmy Panerai, umożliwiający użytkownikom łatwą wymianę pasków w zależności od potrzeb stylizacyjnych i nastroju, ukazując różnorodny urok zegarka. Wśród nich model 42 mm wyposażony jest w regulowaną klamrę, a model 38 mm w klamrę pinową. Zegar wyposażony jest w mechanizm samonakręcający P.900 i posiada 3-dniową rezerwę chodu.

Wpisując się w nowoczesny miejski styl Panerai, nowy zegarek Luminor Due Prada Re-Nylon w sprytny sposób łączy wyjątkową zegarmistrzowską osobowość marki z wykwintnym stylem, w pełni zaspokajając pragnienie miłośników zegarków dotyczące piękna zaawansowanego zegarmistrzostwa i życia. Podwójna pogoń za smakiem stanowi wykończenie Twojej wiosennej garderoby.