Połączenie Precyzyjnej Maszyny I Stylu, Repliki Zegarków

Breitling i Triumph połączyły siły, aby połączyć niezwykły kunszt zegarmistrzowski z wolnym duchem sportów motocyklowych.

Szwajcarska marka luksusowych repliki zegarków Breitling i brytyjska marka motocykli Triumph po raz trzeci połączyły siły, aby wprowadzić na rynek Chronomat B01 42 Triumph. Ten zegarek jest wykonany z tytanu i 18-karatowego czerwonego złota z antracytową tarczą. Brązowy, perforowany skórzany pasek uzupełnia nowy zegarek, ukazując ducha swobodnej jazdy po otwartej drodze.

W tym samym czasie Triumph wypuścił Speed ​​Triple 1200 RR Breitling Limited Edition, który jest równie ekscytujący. Dostępnych będzie dwieście siedemdziesiąt motocykli, a wszyscy kupujący będą mogli kupić Chronomat B01 Triumph Owners Exclusive. Ten zegarek ma tarczę z włókna węglowego, która nawiązuje do ekstremalnego piękna motocykla z limitowanej edycji, a dekiel ma wygrawerowany numer motocykla.

Seria chronografów mechanicznych (Chronomat) została pierwotnie zaprojektowana dla włoskiego zespołu akrobacyjnego Frecce Tricolori w 1983 roku. Odwróciła modę na zegarki kwarcowe i przywróciła zegarom mechanicznym dawną świetność. Nowy zegarek mechaniczny z chronografem serii B01 42 Triumph opiera się na tym odważnym i innowacyjnym duchu, doskonale pasującym do pionierskiej koncepcji Triumph w branży motocyklowej.

Dyrektor generalny Breitling, Georges Kern, powiedział: „Mechaniczny chronograf i Speed ​​Triple 1200 RR odzwierciedlają nasze wspólne dążenie do najwyższych standardów projektowania i wydajności. Dzielimy także surowego ducha, który łączy sztukę i przygodę”.

Dyrektor generalny Triumph Motorcycles, Nick Bloor, zgadza się z tym: „Dzięki naszej współpracy z Breitling łączymy dwa światy, które łączy wspólne dążenie do precyzji, szybkości i nienagannego stylu”.

Jeden w jednym: The Owners Exclusive i Speed ​​Triple 1200 RR

Dla entuzjastów, którzy chcą poczuć dreszczyk emocji obu światów, Triumph wprowadza na rynek motocykl Speed ​​Triple 1200 RR Breitling Limited Edition, limitowany do 270 sztuk. Każdy właściciel otrzyma unikalny kod QR z certyfikatem edycji limitowanej umożliwiający zakup Chronomata B01 Triumph Owners Exclusive na Breitling.com. Ten niestandardowy zegarek ma tarczę z włókna węglowego i brązowy pasek ze skóry aligatora, który uzupełnia wysoką wydajność motocykla. Jednocześnie na dekielku wygrawerowany jest ten sam indywidualny numer, co górna płytka motocykla, tworząc niepowtarzalną kombinację, która się uzupełnia.

Motocykl Speed ​​Triple 1200 RR to majstersztyk rzemiosła. Ten nowoczesny motocykl sportowy jest pomalowany oszałamiającą metaliczną farbą z ręcznie malowanymi detalami, ultralekkimi częściami z włókna węglowego, unikalnym, wysokiej jakości tytanowym tłumikiem Akrapovič i niestandardowym skórzanym siedzeniem z wyjątkowymi francuskimi szwami. Współpraca z Breitling znajduje odzwierciedlenie w każdym szczególe: niestandardowym ekranie startowym Breitling, logo Breitling wygrawerowanym laserowo na obrobionym maszynowo kołpaku tylnego koła oraz unikalna złota plakietka Breitling na zbiorniku paliwa. Każdy motocykl ma indywidualny numer, co podkreśla wyjątkowość tego zegarka Triumph Owner’s Edition.

Nowy mechaniczny chronograf serii B01 42 Triumph (Chronomat B01 Triumph) jest wykonany z tytanu i 18-karatowego czerwonego złota, nawiązując do głębokich tonów motocykla; złote detale składają hołd widelcowi Öhlins w Speed ​​Triple 1200 RR.

Seria chronografów mechanicznych zajmuje szczególne miejsce w historii Breitlinga. Ta współpraca przecina ścieżkę rozwoju marki i podróż pionierskiego ducha i odważnych koncepcji projektowych.