Prezent Dla Celebrytów Na 2024 Rok 520 Moment Spowiedzi, Repliki Zegarków

Podróżując przez gwiazdy i wschody, szukając zmierzchu i świtu, w końcu okrężną drogą spotkałem moją miłość. Kiedy krzyżują się równoległe czasy, serca zderzają się co sekundę, zamieniając się w jasną miłość. Kiedy nadchodzi moment wyznania modelu 520, szwajcarska rodzina zegarków Baume & Mercier wybiera dwie pary repliki zegarków z serii Riviera, aby wprawić w ruch „rdzeń” na nadgarstku, wyrażając najbardziej żywą i żywą miłość do „imienia”.

Ruchy „Core”, niebieska piosenka o miłości

Pożycz odrobinę błękitu i umieść ją w dłoni ukochanej osoby, pozwalając, aby pulsująca chwila pozostawiła wieczne ślady. Z biegiem czasu zbuduj ciepłe siedlisko. Głęboka miłość wyraża przywiązanie za pomocą trwałych kolorów, niespodzianka pogrzebana przez czas.

W niebieskim śnie miłość rośnie swobodnie. Seria Baume & Mercier Riviera Kalendarz Baumatic z naciągiem automatycznym, tytanowy zegarek 10769 z niebieską tarczą jest jak nieskończone możliwości w miłości, co jest fascynujące. Nitowane, pozłacane cyfry rzymskie i ryciny ułożone na dysku są tym samym momentem, w którym kochanek trzyma się za ręce i składa obietnicę, która jest uroczysta i cenna. Piaskowana szara tytanowa ramka pokryta metodą PVD przypomina więź między kochankami, łącząc jednocześnie uderzenia serc i wyrażając ich niezachwianą przyjaźń. Wysadzany diamentami angielski zegarek 10765 z serii Baume & Mercier Riviera ma lakierowaną ciemnoniebieską tarczę, wypolerowaną satynowym słońcem. Ozdobiony jest przezroczystymi wzorami górskimi i morskimi, które nadają całej tarczy wytworności. Ramka ze stali nierdzewnej ozdobiona jest 44 diamentami o szlifie brylantowym (najwyższej jakości Weselton, stopień czystości VS, 0,47 karata), lśniącymi niczym wieczna miłość.

„Rdzeń” porusza się, tysiące mil gór i mórz

Jeśli mamy serce, żeby się spotkać, góry i morza nie są daleko. Patrząc na wzgórza, morze i niebo, determinacja, by się kochać, jest nieskończona. Omiatane wiatrem wzgórza i brzeg z ryczącymi falami dodają bogatych i kolorowych opisów historii kochanków uporczywie poszukujących miłości.

Pomiędzy górami a morzem pomyśl życzenie wyjącemu wiatrowi i zakochaj się w imię miłości w nieskończonym czasie. Zegarek z automatycznym naciągiem kalendarzowym Baume & Mercier Riviera 10616 jest wyposażony w markowy mechanizm Baumatic, który zapewnia rezerwę chodu do pięciu dni, zupełnie jak kochankowie polegający na sobie. Niebiesko-szafirową tarczę zdobią górskie i morskie wzory, które odzwierciedlają wytrwałość i odwagę nie bania się gór i mórz w miłosnej podróży. Automatyczny zegarek z kalendarzem Baume & Mercier Riviera 10764 „Pink Peach Blossom” wyzwala ciepłą energię, niesie oczekiwanie szczęśliwych rzeczy i znakomicie interpretuje delikatną miłość z wyjątkową intencją. Lakierowana tarcza wypolerowana satynową promienią słońca jest jak słodkie towarzystwo i przyjemne chwile między kochankami. Nitowane, rodowane cyfry rzymskie i skale pokryte są białą powłoką świetlną (niebieskie światło), widoczną w każdej minucie i sekundzie, zapewniając kochankom komfort i ciepło podczas długiej nocy.

Miłość jest jak długi wiatr, który przepływa przez morze i góry, zanim w końcu wpada w ręce kochanków. Zbliża się sezon 520 słodkich spowiedzi. Zegarki Baume & Mercier rozpalają miłość na nadgarstku i cenią każdą minutę i każdą sekundę.