Problemy, Na Które Należy Zwrócić Uwagę Podczas Noszenia Dobre Repliki Zegarka Zimą

Podczas mrozów użytkownicy muszą zwracać większą uwagę na noszenie dobre repliki zegarka. W końcu zegarek jest bardzo delikatnym instrumentem i nie chodzi już o noszenie go tak, jak chcesz. Na jakie więc kwestie należy zwrócić uwagę, nosząc zegarek zimą?

1. Wodoodporny

Latem to pot, a zimą deszcz. Chociaż zegarki mają określoną wodoodporność, większość zegarków jest wodoszczelna tylko do głębokości około 30 lub 50 metrów i nie może mieć bezpośredniego kontaktu z wodą. Podczas opadów śniegu zegarek przypadkowo dostanie się do wody. Powiem więcej o uszkodzeniu zegarka do zegarka. Krótko mówiąc, cena recyklingu zegarka znacznie spadnie. Dlatego podczas noszenia należy zwrócić większą uwagę, aby zapobiec kontaktowi dobre repliki zegarka z parą wodną.

2. Przeciwmgielne

Zimą może się okazać, że szyby w drzwiach i oknach są często pełne kropelek wody, co jest spowodowane znaczną różnicą temperatur między pomieszczeniami i na zewnątrz. Mgła automatycznie zniknie, ale wewnętrzny ruch działu obsługi posprzedażowej został zalany. Jeśli dzieje się tak przez długi czas, łatwo jest utlenić kampanię i spowodować zatrzymanie odmierzania czasu przez zegarek. W środowisku okiennym itp.

3. Płyn przeciw zamarzaniu

Najbardziej widoczną cechą zimy jest mróz, więc nie tylko musimy wykonać prace zapobiegające zamarzaniu, ale także zegarek musi być przygotowany na działanie płynu niezamarzającego. To także zasługa płynności wewnętrznego ruchu dobre repliki zegarka, a wymagane prace przygotowawcze również są proste. Dodaj jeszcze kilka do zegarka. Kawałek „ubrania” utrzymuje zegarek w odpowiedniej temperaturze i chowa go w rękawie, aby nie wyciekł, gdy temperatura jest zbyt niska.

4. Zabezpieczenie przed upadkiem

W porównaniu z innymi porami roku, zimą należy zwrócić większą uwagę na ochronę przed upadkiem, ponieważ sprężyna włosowa jest w tym sezonie stosunkowo delikatna, a gwałtowne wibracje mogą ją uszkodzić. Zwłaszcza w przypadku śliskich dróg w śnieżne dni należy zwracać większą uwagę na zapobieganie upadkom.

5. Noś pasek

Łatwiej to zrozumieć, ponieważ jest łatwy do dopasowania, a stalowy pasek jest łatwy do zamrożenia rąk w zimie, ale pasek nie.