Jaki Repliki Zegarkow Może Stać Się „modelem Dyplomowym”

Zabawa zegarkami przypomina „walkę z potworami i ulepszanie”. Wraz z pogłębiającym się rozumieniem zegarków wiele osób będzie stopniowo zwiększać swój budżet na zakup repliki zegarkow i finalnie finalizować „model stopniowania” każdej marki po wielu wymianach. Model „graduation” niekoniecznie jest najdroższym modelem marki. Mimo to musi to być najbardziej reprezentatywny produkt, który najlepiej oddaje ideę zegarmistrzostwa. Dzisiaj chcę omówić, jaki rodzaj zegarka kwalifikuje się do zostania „modelem dyplomowym”?

Rolex

Jak mówi przysłowie, w oczach tysiąca ludzi jest tysiąc Hamletów, a różni kuzyni mają różne wybory modeli dyplomowych Rolex. Nietrudno zauważyć na forum, że dzięki połączeniu słów kluczowych „Rolex” i „graduation” wyszukiwane zegarki obejmują Daytona, Greenwich, tydzień-data i tak dalej.

Chociaż profesjonalne zegarki Rolex są ostatnio w centrum uwagi, klasyczny formalny styl Day-Date jest nadal pierwszym wyborem dla wielu miłośników zegarków Rolex na zakończenie szkoły. Zwłaszcza w filmach z Hongkongu i Tajwanu z ubiegłego wieku, częste pojawianie się repliki zegarkow z datownikiem jest imponujące, co niemal stało się wspólną pamięcią całego pokolenia Rolexa. Wszystkie koperty zegarków Rolex są wykonane z metali szlachetnych, a materiały są bardzo luksusowe. Jest to pierwszy na świecie zegarek z funkcją „podwójnego kalendarza” i wielojęzycznym wyświetlaniem dnia. Wypukłe soczewka z małym okienkiem nad kalendarzem i unikalny trójkątny pierścień zewnętrzny z wgłębieniami (powszechnie znany jako „pierścionek z psim zębem”) stały się teraz ikonicznymi elementami marki Rolex. Kolejną cechą DD jest pasek z głową państwa, który ma taki sam wygląd jak dzieło z 1956 roku. Nowoczesny model dodaje również wbudowane elementy ceramiczne, które są bardziej elastyczne i trwałe.

Z drugiej strony, jako najczęściej oglądana seria profesjonalnych zegarków Rolex, Cosmograph Daytona słynie ze swojego wspaniałego wyglądu. Seria jest pozycjonowana w profesjonalnych sportach wytrzymałościowych. Przeszedł wiele iteracji od czasu jego opracowania w latach 60., a rodzaje materiałów, z których wykonana jest koperta i tarcza, są bogate. Bardziej znane „Rainbow Di” i „Ice Landi” firmy Cosmograph Daytona to wybór wielu graczy Rolex, którzy ukończyli szkołę.

Patek Filip

Podobnie, choć zegarki sportowe są w centrum uwagi, modele absolwentów większości graczy nie poprzestają na Aquanaucie (granat) i sportowej elegancji (Nautilus). Mimo to produkują zegarki z serii repliki zegarkow o bardzo złożonej funkcji. Wybierać.

Jako zegarek „przechowujący dla przyszłych pokoleń”, bardzo złożona funkcja zegara z serii kalendarzy Ref.5320 stała się marzeniem wielu przyjaciół. Wprowadzony na rynek w 2017 roku model ten łączy w sobie cechy wielu klasycznych zegarków Patek Philippe. Na przykład obniżone trójwarstwowe uszy są inspirowane klasycznym zegarkiem tej marki sprzed ponad 60 lat, a tradycyjny układ tarczy wywodzi się z projektów z lat 40. XX wieku. , kształt wskazówki jest hołdem dla zegarka Ref.1463 z lat 50. XX wieku. Cal.324 S Q (S oznacza małą sekundę, Q oznacza wieczny kalendarz) Automatyczny rotor mechanizmu jest wykonany z 21-karatowego złota, mostek ma zaokrąglone, fazowane, polerowane krawędzie, paski genewskie i zdobione złotem grawerunki, a Śruby są również polerowane. Fazowane otwory gwintowane mają również polerowany stożek. Taki poziom artyzmu jest godny certyfikacji znaku PP.

Pytanie składające się z trzech pytań jest jedną z najbardziej skomplikowanych technicznie funkcji spośród wielu złożonych funkcji zegarów i zegarków, a poziom kunsztu osiągnął sferę sztuki. Dzisiejszy status Patek Philippe jest nierozerwalnie związany z jego osiągnięciami w dziedzinie minutowych przemienników. Zegarek z repetycją minutową Ref.5078R w pełni ucieleśnia esencję zegarka z repetycją minutową Patek Philippe. Kal. Samonakręcający się mechanizm repetycji minutowej R 27 PS wykorzystuje gong „kościelny”, który jest dwa razy dłuższy niż klasyczny gong i prawie otacza zegarek. Ruch trwa dwa tygodnie, aby uzyskać pełniejszy, muzyczny i dźwięczny dzwonek. Uważa się, że posiadanie minutowego przekaźnika Patek Philippe jest ostatecznym celem wielu graczy.

Lange

W porównaniu ze szwajcarskimi markami, niemieckie zegarki mają mniejszy wybór, a styl projektowania zegarka jest stosunkowo jednolity, więc trudność stopniowania zostanie znacznie zmniejszona. Lange jest obecnie uznawany za „starszego brata” niemieckich repliki zegarkow. W dziedzinie zaawansowanego zegarmistrzostwa złożone modele Lange mogą konkurować z Patek Philippe pod względem projektowania procesów i układania w stosy technologii.

Zegarek mechaniczny Zeitwerk Time jest nazywany przez znajomych zegarków „Sową” ze względu na jego wyjątkową tarczę. Jest to pierwszy automatyczny zegarek, który realizuje funkcję skokowego wyświetlacza cyfrowego, stałą moc oraz tarczę godzinową i minutową.Dysk skacze w tym samym czasie. Przyglądając się uważnie tarczy, możemy znaleźć niemiecką srebrną szynę, która przypomina sowę. Zegarek ma okienko na godzinie 9 na tarczy do wyświetlania godziny, a odpowiednia pozycja na godzinie 3 po drugiej stronie służy do wyświetlania minut. , Na godzinie 6 ustawiona jest niezależna mała tarcza sekundowa, połączona ze śrubami i szafirowymi łożyskami na „moście czasowym” pośrodku; przynosi duże uznanie.

Chronograf serii Lange 1815 wykorzystuje system sterowania kołem kolumnowym, który ma funkcję flyback i skalę pulsometru i może kontrolować dokładność pomiaru czasu do 1/5 sekundy. Płytka mostka i płaty dźwigni ręcznego mechanizmu nawijania Cal.L951 są polerowane ręcznie. Górna szyna ozdobiona jest paskami Glashütte, dolna szyna jest ozdobiona rybimi łuskami, a temblak jest wyposażony w ręcznie rzeźbione wzory. Poziom TOP to idealny „model maturalny”.

Podsumowanie: Z zamieszczonych na forum „modeli stopniowych” nietrudno wywnioskować, że chociaż cena jednostkowa nie jest najwyższa w przypadku tej samej marki, wszystkie te modele mają charakterystyczne cechy iw pełni demonstrują konotację swoich marek. Ze względu na ograniczoną ilość miejsca wymieniono tutaj tylko kilka reprezentatywnych produktów. Bez względu na to, czy jest niedrogi, czy z wyższej półki, każda marka może mieć „model absolwenta”. Więc jakie są twoje pieniądze na studia?