Ulysse Nardin Otwiera Wystawę Zaawansowanego Zegarmistrzostwa 2023 W Repliki Zegarków Shenzhen Vientiane City

  • 10 lutego 2023 r. Shenzhen-Ulysse Nardin, szwajcarska marka wysokiej klasy zegarków, przywiozła do miasta Shenzhen Vientiane różnorodne rzadkie zegarki, aby otworzyć pierwszą krajową wystawę „Freak Fantasy Journey” 2023 Advanced Watchmaking Exhibition. Od 9 do 14 lutego goście mogą uważnie podziwiać zegarki pełne pomysłowości i kreatywności w hali wystawowej Athens Repliki Zegarków w atrium L1 w Shenzhen Mixc City Phase I i podziwiać zaawansowane zegarmistrzowskie piękno „urodzonej inaczej” firmy Athens Watch. Podczas ceremonii otwarcia wystawy niespodziewanie pojawił się również piosenkarz i aktor Gao Hanyu. Scena była pełna gwiazd, ciesząc się przewrotnością i innowacyjnością zegarków Ateny wraz ze wszystkimi gośćmi.
  • Od momentu wprowadzenia na rynek w 2001 roku, seria zegarków Ulysse Nardin Freak zapoczątkowała rewolucję w branży zegarmistrzowskiej dzięki prowokacyjnemu projektowi bez wskazówek, bez tarczy, bez koronki i gigantycznej karuzeli, i została oceniona przez New York Times. Jeden z zegarków, który zrewolucjonizował współczesne zegarmistrzostwo. W 2023 roku Ulysse Nardin będzie nadal obalać konwencje, rozpoczynać nową przygodę z nieskrępowaną kreatywnością i interpretować ewolucję czasu z kaprysem.
  • Seria zegarków z serii Freak fantasy została wystawiona na wystawie zaawansowanego zegarmistrzostwa „Freak Fantasy Journey” 2023. Jako jeden z najpopularniejszych modeli z serii Freak, zegarek FREAK X fantasy z różowego złota kontynuuje design „bez tarczy” i „bez wskazówki” i po raz pierwszy jest wyposażony w koronkę, którą można regulować w czasie. Okrągła obudowa ozdobiona krzywiznami została zaprojektowana na nowo, a materiał w kolorze różowego złota 5N jest odważny i przyciąga wzrok, o wyjątkowym stylu. Ponadto odsłonięto również kilka rzadkich dzieł z serii fantasy Freak. Najbardziej rzucający się w oczy jest pierwszy fantastyczny zegarek Freak wprowadzony na rynek w 2001 roku. Zegarek był pionierem w stosowaniu bez wskazówek, bez tarczy, bez. Konstrukcja koronki, wymyślona i wynaleziona przez mistrza zegarmistrzowskiego Ludwiga Oklina, mechanizm Carrousel z siedmioma magazyn energii dziennej obraca się raz na godzinę, aby wyświetlić minuty, i po raz pierwszy wprowadził materiał krzemowy do świata zaawansowanego zegarmistrzostwa, przełamując konwencjonalne rozumienie zegarków przez ludzi. Seria zegarków zbiera się razem, prowadząc miłośników zegarków i gości do wyruszenia w podróż ewolucji czasu.
  • Athens Watch Boutique znajduje się w Mixc w Shenzhen, jednym z najbardziej reprezentatywnych punktów handlowych w południowych Chinach. Ma doskonałe położenie geograficzne i dogodne środowisko transportowe. To chińskie centrum handlowe, które integruje modę, sztukę i kulturę – lider branży. Jako pierwszy przystanek „Freak Journey” 2023 Advanced Watchmaking Exhibition of Athens Watch, hala wystawowa znajduje się w obszarze atrium L1 w Shenzhen Mixc City Phase I. Przyjmuje nowy projekt i łączy w sobie prosty i współczesny styl estetyczny. Elementy tarczy zegarka z serii fantasy Freak, ogromna kratownica w kształcie litery X, stanowią hołd dla kultowego elementu „X” marki, symbolizującego nieustanne dążenie do przyszłości i innowacji.
  • Otwarcie Shenzhen Station of the Athens Watch „Freak Fantasy Journey” 2023 Advanced Watchmaking Exhibition pozwala miłośnikom zegarków w pełni docenić tradycję zegarmistrzowską i innowacyjne przełomy w Athens Watch od ponad 170 lat. W przyszłości firma Athens Watch będzie nadal badać kaprysy, opracowywać bardziej unikalne arcydzieła zegarków i pisać ewolucyjny rozdział czasu.

Na tę wystawę Athens Watch szczególnie prezentuje następujące zaawansowane prace zegarmistrzowskie:

Zegarek Athens FREAKX Fantasy Series Zegarek w kolorze różowego złota

Jako jeden z najpopularniejszych modeli z serii fantasy, zegarek z serii fantasy FREAK X jest po raz pierwszy wyposażony w koronkę, którą można dopasować do czasu. Kontynuuje projekt poprzedniej serii bez tarcz i wskazówek oraz latającego ruchu baru Carrousel na godzinę. Po jednym obrocie centralny mostek służy do wskazywania wskazówki minutowej, podczas gdy koła zębate w ruchu mogą służyć do wskazywania godziny. Wyposażony w ultralekkie i ponadwymiarowe silikonowe koło balansowe, niklowe obciążniki i samoregulujące mikropłytki, z których dumny jest Athens Watch, okrągła koperta ozdobiona krzywiznami została zaprojektowana na nowo, a materiał w kolorze różowego złota 5N jest odważny i rzuca się w oczy chwytliwe, o wybitnym stylu.

Zegarki Ateny FREAK Vision fantastyczny zegarek.

Freak Vision, wprowadzony na rynek w 2018 roku, to pierwszy samozwijający się zegarek z serii Freak. Wygląd wykorzystuje rewolucyjną innowację, łącząc części niklowe i ultralekkie silikonowe koła balansowe z mikro-arkuszami, wykorzystując zakrzywioną ultracienką obudowę wykonaną z wypukłego lustra ze szkła kryształowego, mostek górnej płyty zębatej jest inspirowany projektem trójwymiarowego trójwymiarowego wymiarowy korpus statku, a nowe zakrzywione kopułkowe lustro ze szkła kryształowego może sprawić, że środkowa część i ramka zegarka będą cieńsze. Opatentowana technologia krzemowa Ulysse Nardin jest stale rozwijana. Zegarek wykorzystuje złożone elementy niklowe do wytworzenia ultralekkiego koła balansowego. Dodaje silikonowe mikro-arkusze, aby ustabilizować wychylenie koła zamachowego, skutecznie poprawiając w ten sposób dokładność wymachu.

Ateny, obejrzyj zegarek FREAKLAB

W zegarku FREAKLAB wprowadzonym na rynek w 2015 roku po raz pierwszy zastosowano urządzenie pochłaniające wstrząsy UlyChoc opracowane i wyprodukowane przez firmę Athens Watch w celu uniknięcia tarcia. Gdy oko napotka uderzenie, urządzenie przywraca wałek koła balansowego do pierwotnego położenia. Cały zawieszony górny mostek zegarka został przeprojektowany, a przekładnia została zmniejszona, aby zmienić położenie koła balansowego i sprężyny włosowej w środku mechanizmu. Ta zmiana rozjaśnia projekt tarczy i ułatwia czytanie.

Zegarek Athens FREAKCruiser fantasy cruiser

Zegarek FREAK Cruiser został wydany w 2013 roku. Jego wygląd został przeprojektowany dzięki ramce w kształcie wklęsło-wypukłej fali i ruchomej płytce mostkowej typu kotwicy. Jest taki sam jak poprzedni Freak. Bez korony Pozycja na godzinie 6. Pomiędzy występami znajduje się blokada, która umożliwia blokowanie lub zwalnianie lunety, a dwukierunkowy obrót ustawia godziny i minuty. Dwukierunkowa struktura wychwytu kryształu krzemu rezygnuje z tradycyjnego widelca do palet typu kotwicy i koła ratunkowego i zastępuje je dwoma silikonowymi kołami wychwytowymi pośrodku, które są aktywowane po kolei i współdziałają ze sobą, przekazując moc bezpośrednio do koła równoważącego bez smarowanie w celu zmniejszenia tarcia.

Zegarek Athens FREAKDiavolo Fantasy Dark Lord Zegarek

Wprowadzony na rynek w 2011 roku fantastyczny zegarek Dark Lord FREAK Diavolo jest innowacyjny, zarówno ze wskazaniem czasu, jak i mechanizmami karuzelowymi i tourbillonowymi. Urządzenie tourbillon obraca się raz na 60 sekund, a czerwona półkolista skala i wskaźnik są przymocowane do „wskaźnika minutowego”, „wskaźnik minutowy” dużego korpusu jest również wyposażony w urządzenie karuzelowe, które obraca się raz na 60 minut. Projekt bez korony jest prowokujący i innowacyjny. Czas ustawia się obracając lunetą, natomiast ręcznego nakręcania dokonuje się obracając tylną pokrywę. Jeden obrót odpowiada zapewnieniu rezerwy chodu na poziomie 12 godzin, przy całkowitej rezerwie chodu do 8 dni.

Zegarek Ateny FREAKBlue Phantom niebieski zegarek ducha

W 2008 roku Ulysse Nardin wprowadził na rynek niebieski zegarek widmo Freak Blue Phantom. Płytka mostka mechanizmu wykonana jest z niebieskiej stali zawierającej stop tytanu. Niebieska stal pokryta w ruchu ma tylko 1 mikron grubości. Twardość. Zegarek przyjmuje dwukierunkowe urządzenie wychwytowe, a dwa koła wychwytowe są odpowiedzialne za funkcję przenoszenia energii. Koło wychwytowe obraca się zgodnie z ruchem wskazówek zegara i przeciwnie do ruchu wskazówek zegara, współdziałając i współpracując oraz bezpośrednio przekazuje moc do koła balansowego, dzięki czemu komunikacja jest płynniejsza i dokładniejsza. Wysoki. Lazurowa tarcza przypominająca ocean z kopertą z 18-karatowego białego złota jest jak doskonałe dzieło sztuki, które jest fascynujące.

Zegarek Ateny FREAK Heart of Diamond Diamentowy zegarek z sercem.

Kiedy przemysł zegarmistrzowski opierał się głównie na sprężynie włosowej produkowanej przez fabrykę zegarków Nivarox, zespołowi badawczo-rozwojowemu Athens Watch udało się stworzyć najbardziej krytyczne urządzenie wychwytowe w konstrukcji zegarka z najbardziej złożonego materiału na ziemi-diamencie. Jest w całości wykorzystany w zegarku The FREAK Heart of Diamond wprowadzonym na rynek w 2005 roku, który zszokował całą branżę zaawansowanego zegarmistrzostwa. Sprężyna włosowa wykonana z wyjątkowych diamentów ma doskonałą elastyczność, jest odporna na zewnętrzne ciepło lub zimno i jest odporna na korozję. Kiedy się kołysze, może zmniejszyć współczynnik błędów przenoszenia mocy na koło zamachowe bardziej niż tradycyjne sprężyny.

Ateny, oglądaj FREAK fantasy, oglądaj

W 2001 roku zegarmistrz Ludwig Oaklin wymyślił i wynalazł pierwszy fantastyczny zegarek Freak. Dzięki prowokacyjnemu projektowi bez wskazówek, bez tarczy, bez korony i gigantycznej karuzeli, został oceniony przez New York Times na prawie 20. Jeden z dziesięciu zegarków, które zrewolucjonizowały zegarmistrzostwo w ciągu ostatnich dziesięciu lat. Zegarek jest wyposażony w samodzielnie wykonany mechanizm z ręcznym naciągiem UN-01 zegarka Athens, który ma siedmiodniową rezerwę chodu. Wystarczy obrócić tylną część zegarka, aby go nakręcić. Wygląd przyjmuje opatentowany dwukierunkowy wychwyt Ulysse Nardin, wykorzystuje dwa koła udarowe do bezpośredniego przenoszenia mocy na koło zamachowe i po raz pierwszy wprowadza materiał silikonowy do zaawansowanego przemysłu zegarmistrzowskiego, z jego wysoką twardością i lekkością, aby osiągnąć cel redukcji nosić.