Wspólna Nazwa De Bethune X ROBBi, Zegarki Repliki

Sekundnik leci; księżyc to Święto Środka Jesieni, De Bethune, które traktuje innowację jako podstawową koncepcję zegarmistrzostwa, łączy ręce z modną sztuką IPROBBi, aby wspólnie zaprezentować wspaniałe nowe dzieło z połowy jesieni, gromadząc pionierskie pomysły, absorbując klasyczne elementy i towarzysząc Ci wkrocz do fascynującego wszechświata czasu ROBBi i odkryj sztukę pomysłowości De Bethune. Środowisko sprawia, że każda chwila jest elegancka i ponadczasowa.

De Bethune jest punktem odniesienia dla nowoczesnego, zaawansowanego przemysłu zegarmistrzowskiego, a jego dzieła są wysoce kreatywne i niepowtarzalne. Nieustające dążenie do innowacji technologicznych i estetycznego wzornictwa jest filozofią zegarmistrzowską De Bethune od chwili jej powstania. Jak powiedział kiedyś jeden z założycieli marki, Denis Flajolais (Denis Flageollet), „Zegarek to zegarek, który bije na nadgarstku. Sztuka”. Jako główna własność intelektualna ROBBiART, modnej marki artystycznej w Szanghaju, ROBBi jest futurystycznym i tajemniczym kosmicznym królikiem. Oryginalna inspiracja projektowa dla TA pochodzi z łazika księżycowego „Yutu”. Robbi angażuje się w łączenie elementów trendów, kultury ulicznej i projektowania artystycznego ponad granicami oraz przekazywanie ducha marki polegającego na pogoni za eksploracją, przygodą, przełomem i innowacjami. Współpraca obu stron w pełni ukazuje genialne zderzenie zaawansowanej filozofii zegarmistrzowskiej z kulturą trendów. Żywo odzwierciedla sztukę dawania się nieść trendom, tworząc tym samym nowy symbol rodzimych trendów. Zegarki repliki.

Tym razem wspólny Festiwal Środka Jesieni De Bethune i ROBBi ograniczył figurę poprzez różne perspektywy zegarków i modnych zabawek, sprytnie połączył wizerunek „kosmicznego królika” ROBBi z kultową techniką „pieczonego błękitu” De Bethune, kondensując orientalne uczucia w pomysłowości i kunszcie . Limitowana figurka ROBBi inspirowana jest gradientowym niebieskim odcieniem światła i cienia, przedstawiającym obraz zachmurzonego i przybywającego księżyca. Przyjmuje pionierską teksturę lustrzanego metalu, nawiązującą do wyjątkowej, inkrustowanej klejnotami tarczy De Bethune w kolorze ciemnoniebieskiego tytanu. Kropki światła księżyca zamieniają się w kultowe logo De Bethune w kształcie trójkątnej tarczy otoczone wzorami wskaźników, skondensowanymi na piersi, w rytmie czasu, grawerując sztukę ochrony, z futurystycznymi liniami mechanicznymi, ukazującymi moc tego samego szczepu. Stylowy, pełen urok science-fiction, przy tej dobrej okazji, będzie Ci towarzyszył.