14-karatowe Złoto Oyster Perpetual Ref.1002/7 Z Lat 60-tych, Rolex Replika

Być może nigdy nie widziałeś Oyster Perpetual Kinlao. Dziś dzielę się rzadkim zegarkiem Oyster Perpetual Ref.1002/7, wyprodukowanym w 1964 roku. Jest to piękny amerykański zegarek pamiątkowy z zegarkiem z 14-karatowego złota. Złoty Oyster Perpetual Nr ref. 1002/7 to piękny złoty zegarek. 4-cyfrowy model Oyster Perpetual jest ekscytujący ze względu na bogactwo typów i wiele modeli. Ma swobodny styl, który DD i DJ nadal muszą mieć. Choć jest to zegarek złoty, kolor 14-karatowego złota jest w sam raz. Niezależnie od tego, czy jesteś starszym kolekcjonerem, czy młodszym graczem, który chce wybrać złoty zegarek, ten zabytkowy zegarek może być polecany.

Tarcza jest srebrno-biała. Chociaż gołym okiem widać wiele drobnych cząstek, ma on cechę, która sprawia, że przyjaciele lubiący zabytkowe zegarki ją odrzucają. Cechą tą jest czarne podkreślenie godziny szóstej na tarczy. To podkreślenie jest zwykle widoczne w lakierze. Sportowa wersja tarczy to unikalna cecha tej epoki. Jest to niewielka pozioma linia na tarczy, często pojawiająca się na godzinie 6 (czasami także na godzinie 12). Istnieją różne teorie wyjaśniające, dlaczego tak się dzieje. Najbardziej znane jest jednak to, że celowo dodano małe poziome linie, aby pokazać kolor metalu nieszlachetnego i wskazać wysoką jakość materiału, z którego wykonana jest tarcza. Potwierdzono, że na niektórych lustrzanych tarczach, np. nr ref. 1016 i nr 1675, znajdują się podkreślone style. Samo posiadanie lustrzanej tarczy jest rzadkością, a podkreślona jest jeszcze rzadsza. Czasami spotykane w oficjalnych zegarkach. Jeśli jesteś kuzynem, którego lubisz, samo to sprawi, że będziesz chciał go kupić. W połączeniu z połączeniem igły w kolorze toffi i znaku SWISS na tarczy oraz kąta na znacznikach godzin widać, że został on starannie zaprojektowany.

Chociaż obudowa nosi ślady polerowania, wygląda na pełną. Wiele ramek w całkowicie złotym zegarku zostanie zdeformowanych, a ramka będzie miała ostry kontur. Jeśli ramka zewnętrzna zostanie nadmiernie wypolerowana, jej piękno zostanie znacznie zagrożone.

Pasek to amerykański pasek pamiątkowy wykonany z 14-karatowego złota. Większość amerykańskich pasków pamiątkowych ma tendencję do luzowania się pod względem artystycznym, a zegarek, który pokazałem, nie jest wyjątkiem. Nawet stalowy pasek wygląda tak po latach. Dodatkowo, ponieważ jest to amerykański pasek pamiątkowy, na środku sprzączki nie ma wybitego roku. Znaczek na nim to stosunkowo rzadki, duży projekt LOGO zgodny z datą. Na mechanizmie znajduje się grawer ROW, który po raz kolejny pokazuje, że jest to zegarek sprzedawany w Stanach Zjednoczonych i idealnie komponuje się z amerykańską bransoletą. Rolex replika.

Większość ludzi, jeśli chodzi o klasyczne modele Rolex, w pierwszej kolejności myśli o DD lub DJ. Obecnie kompaktowa tarcza o średnicy 34 mm stopniowo przyciąga uwagę. W szczególności seria Oyster Perpetual to model bardzo kolekcjonerski, co jest naturalne dla miłośników zegarków. To jest oczywiste. Obecnie wielu przyjaciół szuka zabytkowych, rzadkich modeli Oyster Perpetual. Podkreślenie, dauphine igła oraz pojedynczy znak SWISS sprawiają, że tarcza jest bardzo atrakcyjna, a dodatkowo jest ona połączona z amerykańską pamiątkową bransoletką z dużym LOGO i grawerem American ROW. Nawet jeśli specjalnie się tego szuka, szacuje się, że znalezienie go jest trudne. Powyższe zdjęcie przedstawia zabytkowy złoty zegarek Oyster Perpetual. Będzie to pomocne dla znajomych, którzy rozważają zakup zabytkowego zegarka.