Rado Szwajcarskie Zegarki Radarowe Dobre Repliki Zegarek Z Serii True Round „xinyun”

Rozpocznij nowy rok od „podstawowego” szczęścia i rozpocznij pracę od wielkiego szczęścia.

„Czas” przynosi szczęście, a „ósemka” przynosi bogactwo. W pierwszy dzień pracy w Roku Smoka na dobry początek pomoże Ci nowa seria zegarków mechanicznych Rado True Round. Trzy trójkolorowe, szczere noworoczne „prezenty na spotkanie” – „Xinyun Blac”, „Xinyun Silve,r” i „Xinyun White” zostały zaprezentowane na kanałach online i offline Rado ósmego dnia Księżycowego Nowego Roku.

„Shi” przynosi fortunę, „8” przynosi bogactwo.

Jako totem chińskiej kultury smok niesie ze sobą tysiące lat dziedzictwa kulturowego i wyjątkowego ducha narodowego. Rok Smoka obfituje także w wiele pięknych oczekiwań. Szwajcarski zegarek radarowy Rado łączy tradycyjną kulturę z nowoczesnymi elementami i wykorzystuje reprezentatywny wizerunek – kreatywną cyfrę „8” do dekoracji wydrążonej tarczy. „8” odpowiada pomyślnemu znaczeniu „fa” w kulturze chińskiej, sugerując dobrobyt i witalność. Nie tylko to, ale pod względem formy „8” reprezentuje także nieskończone możliwości, w znaczeniu „nieskończoności” i nieskończoności. Patrząc na ogólny kształt, każdy pusty zegarek mechaniczny z serii True Round jest wykonany z lekkiego i odpornego na zużycie, zaawansowanego technologicznie materiału ceramicznego z wyjątkowym kunsztem wykonania. Podwójne błogosławieństwo pomysłowości marki i pięknego znaczenia z pewnością sprawi, że Nowy Rok będzie „podnoszący na duchu”. „Szczęście nigdy się nie kończy.

Proste dopasowanie kolorów, ładne otwarcie

Odwołując się do wyjątkowej wyobraźni czerni, „Xinyun Black” ma dyskretną i elegancką fakturę, ukazującą dojrzały urok. Jednoczęściowa, polerowana czarna, zaawansowana technologicznie ceramiczna koperta i koronka z czarną tytanową osłoną dolną pokrytą metodą PVD, znajdują się w tej samej linii, co czarna tarcza Sunray. Dzięki wykwintnemu, pustemu wzorowi cyfry „8” na tarczy widać, że każda warstwa sklejki jest starannie ozdobiona różnymi teksturami, co stanowi wisienkę na torcie. Skośna faza w kolorze różowego złota i szary nadrukowany pierścionek minutowy nadają „czerni rdzeniowej” wyraźną warstwę, która jest bardzo atrakcyjna dla młodych dżentelmenów, którzy podążają za „stylem old money”, niezależnie od tego, czy podróżują do pracy, czy na co dzień. Od zewnątrz do wewnątrz wszystko jest w jak najlepszym porządku.

„Xinyunyin” ukazuje swoją indywidualność poprzez poczucie przyszłości. Zastosowano tytanową dolną pokrywę, a jednoczęściowa obudowa i koronka z polerowanej plazmy, zaawansowanej technologicznie ceramiki podkreślają tajemniczą fakturę. Na charakterystycznej szarej tarczy słonecznej nadrukowano przyciągające wzrok logo marki, symbol kotwicy w kolorze różowego złota ostro kontrastuje z rodowanym tłem, a wykwintne znaczniki godzin pokryto białą powłoką Super-LumiNova. Głęboki styl prezentowany przez „Core Transport Silver” w połączeniu z pięknym znaczeniem zegarka wpisuje się w styl współczesnych młodych ludzi, którzy zwracają uwagę na transport. Wierzę, że dzięki błogosławieństwu tego „szczęśliwego zegarka” będą mogli cieszyć się szczęściem i szczęściem. Powodzenia.

Dążenie do jakości i indywidualności wyraża się w „Xinyunbai”. „Xinyun White” wykorzystuje białą, zaawansowaną technologicznie, jednoczęściową kopertę i koronkę z ceramiki. W zestawieniu z białym wzorem słońca i fazą w kolorze różowego złota, symbol kotwicy w kolorze różowego złota szczególnie przyciąga wzrok. Polerowana biała, zaawansowana technologicznie bransoletka ceramiczna z potrójną tytanową klamrą sprawia, że zegarek jest lżejszy i bardziej elegancki. Dzięki tak doskonałemu wyglądowi i wyjątkowemu kunsztowi zegarmistrzowskiemu ten „Core Movement White” podbije serca wielu piękności, a swobodny i łatwy „Core Movement Black” tworzy zegarek dla par z pełnym poczuciem CP, uzupełniając się nawzajem. Czas może również okazać się pełen miłości.

Seria pustych dobre repliki zegarków mechanicznych True Round wspiera modlitwy noworoczne w wielu stylach, zapewniając czasowi wieczną czystość. Na początku Roku Smoka „Xinyun Black”, „Xinyun Silver” i „Xinyun White” rozpoczną z tobą nową podróż i odkryją nieskończone możliwości. Premiera „Xinyun Colourful Limited Edition” odbędzie się w marcu w Dzień Królowej. Już niedługo na scenie, więc bądźcie czujni!