Rekomendacje Szwajcarskiego Zegarka Mido Na Międzynarodowy Dzień Kobiet, Zegarki Repliki

Niektórzy są na tyle odważni, aby realizować swoje marzenia, niektórzy są wygodni i spokojni, a jeszcze inni mają ostre krawędzie. W tym rozległym świecie kobiety są jak kwitnące kwiaty, ukazujące swoją płodność w przepięknych kwiatach, z różnorodnym pięknem w różnych pozach. Firma Swiss Mido Watch wybrała szereg unikalnych zegarków, aby rejestrować trajektorię wzrostu za pomocą kleszczy na nadgarstku i być świadkiem uroczych chwil związanych z rotacją cali. Oddaj hołd każdej kobiecie, rozkwitaj kwiatami i inspiruj się.

Pełna nieskończonych oczekiwań i entuzjazmu na przyszłość, podążająca za niezliczoną ilością kolorów wszystkiego, nawet jeśli napotyka trudności, odważnie podejmująca wyzwania, pozwalająca, aby inspiracja rozkwitała wszędzie w codziennym życiu i stopniowo promieniująca światłem.

Kobiety, które gromadzą energię i ciężko pracują, aby się rozwijać, są jak srebrny księżyc emitujący przyćmione światło, uzupełniając swoje yin i yang pomiędzy wschodem a zachodem księżyca. Aby oddać hołd temu najbardziej poetyckiemu ciału niebieskiemu na nocnym niebie, firma Swiss Mido Watch wypuściła na rynek po raz pierwszy zegarek z fazami księżyca z serii Huaxi, zaprojektowany specjalnie dla kobiet, aby wyrazić pochwałę dla bogatych emocji kobiet i szczerego entuzjazmu. Zegarki z fazami księżyca serii Huaxi wykorzystują różne materiały, aby oddać różnorodne style i dostosować się do różnorodnych potrzeb kobiet. Wersja z czerwonym skórzanym paskiem nawiązuje do ciemnoczerwonego paska z cennym rubinem ozdobionym w południe, a ciepły kolor podkreśla witalność mody. Wersja ze stali nierdzewnej w kolorze różowego złota ma delikatny i zmysłowy wyraz, z ośmioma naturalnymi diamentowymi znacznikami godzin i migoczącymi gwiazdami w każdym geście. Zegarki repliki.

Po przepłynięciu tysięcy żagli wiem, jak cenne jest zachowanie obojętności, zobaczenie wszystkich kwiatów i powrót do pierwotnego zamiaru. Łagodny i powściągliwy wygląd może być również przedłużeniem natchnionego i zdeterminowanego serca. Pokorna i spokojna postawa opiera się bardziej na pewności siebie i konsekwencji. Miękka, jędrna, dojrzała i pulchna – dzięki temu nastawieniu możesz rozciągać się i rozkwitać, bez względu na zewnętrzne wyzwania.

Elegancki wygląd nie kryje istotnego rdzenia; otaczają go skarby, które pomogą Ci zabłysnąć. W szwajcarskim zegarku z serii Mido Huaxi zastosowano białą macicę perłową, aby zaprezentować ekskluzywny wzór i grawerunek z serii Huaxi. Pod klasycznym i miękkim wyglądem wyposażony jest w mechanizm Mido Caliber80, który zapewnia do 80 godzin magazynowania energii kinetycznej, spełniając pracę współczesnych kobiet. Życie jest eskortowane, pokazując stabilny rdzeń jak dojrzała kobieta. Zegarek z serii Huaxi w czerwonym odcieniu wykorzystuje zabytkowy, walcowany pasek ze skóry cielęcej w wzór krokodyla z ośmioma rubinami jako dekoracjami w postaci łusek, które dodają blasku olśniewającemu urokowi użytkownika dzięki ciepłemu i czystemu wyglądowi. Zegarek z serii Huaxi w kolorze różowego złota składa się z 11 naturalnych diamentów o różnych rozmiarach, ułożonych w kolejności jako znaki skali, dopełniające delikatny połysk, który świeci na całym ciele i ukazuje obojętną postawę inteligentnej kobiety.

Jej inspiracja i kreatywność są jej nieustannym źródłem pożywienia, a żywiołowe myśli i śmiałe próby to jej cechy charakterystyczne. Dla niej inspirację można znaleźć w małych rzeczach codziennego życia, górach i rzekach. To nieskrępowana wyobraźnia dodaje jej witalności, a nieskrępowane i nowatorskie pomysły czynią ją wyjątkową.

Szwajcarski zegarek z serii Mido Huaxi ma nowatorski i odważny design, z wykwintną, pustą tarczą w kształcie lotosu, która na nowo interpretuje klasyczną dekorację tarczy w kształcie lotosu z serii Huaxi, ukazując odważny i pewny siebie styl. Tarczę zdobi wydrążony wzór wykonany z masy perłowej. Pod uroczą tarczą widoczny jest w pełni automatyczny mechanizm mechaniczny Mido Caliber80. Płyta główna mechanizmu została specjalnie wydrążona i ozdobiona. Zegarek z serii Huaxi Bloom składa się z dwóch wykwintnych czasomierzy, wykonanych z różnych materiałów i stylów: jeden wykorzystuje ciemnoczarny pasek ze skóry cielęcej, walcowanej na wzór krokodyla i kopertę w kolorze różowego złota, ukazującą elegancję i intelektualny urok; drugi wykonany jest z cienkiej stali w połączeniu z paskiem z ziaren ryżu, co czyni go jeszcze bardziej odważnym i błyszczącym. Kwitnący zegarek z serii Huaxi uosabia kobiecą kobiecość i kreatywność, rozkwitając na nadgarstku każdej kreatywnej kobiety.