Blancpain Ladybird Wprowadza Na Rynek Dobre Repliki Zegarek Diamond Ball Rainbow Dance

Blancpain wkrótce zapoczątkuje kolorowe lato. Po wypuszczeniu wiosennego zegarka Diamond Ball Moon Goddess i zegarka z małą sekundą w damskiej kolekcji Ladybird, w serii pojawił się nowy zegarek Rainbow Dance. Nowy zegarek Diamond Ball Rainbow Dance jest ozdobiony kolorowymi znacznikami godzin, łączącymi różnorodne kolory w spektrum, żywe i jasne. Zegarek jest również wyposażony w wielokolorowe paski, aby sprostać zmieniającym się nastrojom współczesnych kobiet oraz bogatym i różnorodnym potrzebom w zakresie ubierania się.

Nowy tęczowy dobre repliki zegarek do tańca w pełni interpretuje letni styl, wprowadzając unikalny kolorowy styl do kolorowego zegarka damskiego Ladybird z diamentowymi kulkami. Blancpain nadał jasne i żywe odcienie tarczy i paska z mechanizmem szybkiego zwalniania tej nowej pracy, podobnie jak pióra ogona pawia, który rozpościera ogon, olśniewając.

Tarcza z masy perłowej demonstruje wybitne zaawansowane umiejętności zegarmistrzowskie Blancpain: mały sekundnik w dolnej części jest genialnie zrównoważony z dużymi przyciągającymi wzrok znacznikami godzin w górnej części, prezentując harmonijną percepcję wizualną. Czysta, nieskazitelna, lśniąca masa perłowa pochodzi z rzadkich i cennych odmian doskonałej jakości, jednej na milion. Ta tarcza o opalizującym połysku pod wpływem światła daje wyjątkowe wrażenie głębi. Ponadwymiarową, otwartą tarczę z masy perłowej otacza siedemdziesiąt błyszczących diamentów z błyszczącymi kolorowymi wzorami chmur, tworząc naturalny etap czasowy, którego blask zmienia się wraz ze światłem.

12 opalizujących znaczników godzin wydrukowanych na tarczy z masy perłowej również wymaga cierpliwości zegarmistrzów Blancpain, aby pokazać wysoce wyrafinowany proces zegarmistrzowski. Aby uzyskać głębsze i trójwymiarowe warstwy, każdy odcień koloru wyświetlany przez znaczniki godzin musi zostać wydrukowany więcej niż pięć razy. Ten wieloetapowy proces wymaga znacznych umiejętności, a zegarmistrz musi mieć bystry wgląd, aby ocenić i kontrolować długość czasu między kolejnymi natryskami atramentu. Ponad światłem i blaskiem Blancpain twórczo otworzył kreatywną grę „kombinacji kolorów”. Zestaw 5 kolorowych pasków ze skóry aligatora jest zwieńczeniem bogatej i wspaniałej kolorystyki zegarka. Nazwy tych schematów kolorów podkreślają radosny ton lata, a mianowicie: cytrynowa żółć, malinowy róż, jabłkowa zieleń, nocny błękit i perłowa biel. Każdy pasek jest wyposażony w wykwintne, ukryte urządzenie do szybkiego zwalniania, a użytkownik ma do wyboru dwa style klamry, klamrę ze szpilką i składaną klamrę.

Nowy damski zegarek Ladybird Diamond Ball Rainbow Dance jest wyposażony w kopertę z 18-karatowego białego złota o średnicy 34,90 mm. Ramka, uszy i koronka są inkrustowane 59 brylantami o łącznej masie 2 karatów. Zegarek ma samozwijający się mechanizm 1163 wyposażony w antymagnetyczną silikonową sprężynę włosową, z rezerwą mocy do 100 godzin, zapewniając oku wygodne noszenie oraz stabilne i dokładne odmierzanie czasu. Latem niezbędne są dwa niezbędniki. Nowy tęczowy zegarek do tańca jest wodoodporny do 3 barów (około 30 metrów), co jest najlepszym partnerem podczas wędrówki po falach i zmierzchu, dopasowując się do szlachetnego czasu współczesnych kobiet. Szanuj kobiety, począwszy od rdzenia, poprzez szafirowe szkło z tyłu, piękno działania zaawansowanego mechanizmu mechanicznego niezależnie opracowanego i dopracowanego dla kobiet widać na pierwszy rzut oka. Jasne kolory rozpalają letnią pasję i pomysłowość projektową, a parametry techniczne wzajemnie się uzupełniają.