Carl F. Bucherer Przedstawia Dar Festiwalu Qixi, Repliki Zegarków

Zbliżają się chińskie walentynki, zróbmy romantyczny rytuał upamiętniający minuty i sekundy spędzone z TA. Carl F. Bucherer wybiera dwa zegary Manero Flyback dla Ciebie i Twojego partnera. Dajcie sobie nawzajem cenną szczerość.

Konstrukcja chronografu Malilong flyback 40 mm jest prosta i mocna, tarcza chronografu i mała druga tarcza są starannie ułożone, a model z małą tarczą 40 mm jest bardziej wyrafinowany. Wyposażony w samozwijający się mechanizm Bucherer CFB 1973, jest wyposażony w materiałowy pasek z systemem szybkiego zwalniania. Czerwono-biała kolokacja, każda akcja i bezruch są zrelaksowane, a na tarczy można wyczuć bezpośrednią i głęboką miłość. Repliki zegarków.

Dzięki namiętnemu czerwonemu chronografowi Malilong flyback, modna i dynamiczna czerwień nie jest już zarezerwowana wyłącznie dla kobiet. Symbolizuje siłę i aktywność mężczyzn, a poprzez delikatne uniesienie nadgarstka ukazuje nowoczesny i męski styl. Odważnie ujawnij prawdziwe uczucia w skaczących kolorach i uwolnij swobodnie wewnętrzne poruszenie. Okazuj miłość bez wahania.

Delikatny i czysto biały chronograf Malilong flyback podkreśla zwinność i kobiecość kobiet. Srebrno-biała tarcza ze znacznikami godzin w kolorze różowego złota jest ponadczasowa i czarująca, interpretując utrzymującą się miłość. Zawsze jej towarzyszy, dodając kochankowi odrobinę czystego piękna.

Dane techniczne: Bucherer 40 mm Manero Flyback

  • Numer referencyjny: 00.10927.08.13.01 (biała tarcza, biały materiałowy pasek)
  • 00.10927.08.13.04 (czerwona tarcza, czerwony materiałowy pasek)
  • Mechanizm: mechanizm samonakręcający CFB 1973, średnica 30,40 mm, grubość 7,9 mm, 29 kamieni, rezerwa chodu 56 godzin
  • Tarcza: srebrna z rodowanymi lub różowymi znacznikami godzin w kształcie klina, wskazówki w kształcie klina pokryte powłoką SLN
  • Pasek: pasek tekstylny wykonany z materiału pochodzącego z recyklingu (rośliny) z systemem szybkiego odpinania i sprzączką ze stali nierdzewnej