Roger Dubuis New King Racing Series Maverick Sterrato Tytanowy Repliki Zegarków

Zainspirowany galopującym entuzjazmem,

Model o niesfornym nowoczesnym stylu,

Wstrząsająca praca, która przykuwa uwagę.

Roger Dubuis po raz kolejny dołączył do Lamborghini SquadraCorse, działu sportowego Lamborghini, z dumą wprowadzając na rynek zegarek ze stopu tytanu Maverick Sterrato w kolorze kamuflażu w kolorze niebieskim z królewskiej serii wyścigowej. Ten ekspresyjny zegarek ma nową kolorystykę i jest odważny i awangardowy. Model o tej samej nazwie, wydany w 2022 roku, jest wykonany w kolorze płomiennej pomarańczy, który łączy w sobie wyrafinowaną konstrukcję mechaniczną, najnowocześniejsze materiały technologiczne i szokującą wizualnie estetykę. Rosnąca kreatywność łączy sztukę superzegarka RogerDubuis (HyperHorology) oraz odważną i nieustraszoną zaawansowaną technologię supersamochodu Sterrato, pokazując swój innowacyjny urok.

Niebieskie szaleństwo przetoczyło się przez nowy tor, tworząc niezwykłe królestwo zegarmistrzostwa, które podważyło tradycję.

Potężny ruch, pełen mocy

Mechanizm RD630 jest jak silnik supersamochodu, rycząc, by rozpalić każdą pasję, prezentując kultowy kształt sześciokątnego wlotu powietrza i interpretując fuzję repliki zegarków i supersamochodów. Podwójne lufy umieszczone na godzinie 5:00 i 7:00, nawiązujące do konstrukcji supersamochodów z wielopaliwowym zbiornikiem, to przyciągające wzrok symbole zegarków Mavericks z serii King Racing. Symetryczne do niego jest nachylone koło balansowe w południe. To urządzenie odtwarza obrotomierz na desce rozdzielczej supersamochodu Sterrato, pokazując niekonwencjonalne i niekonwencjonalne podejście do marki. Od 2013 roku zegarmistrzowie marki kontynuują eksplorację dziedziny trójwymiarowości, bawiąc się trójwymiarowymi elementami, wyposażając wagę w sprężynę włosową i latający tourbillon o nowym nachyleniu oraz ustawiając równowagę pod kątem 12 stopni, aby osiągnąć najlepszą wydajność. Ta innowacyjna regulacja kompensuje tendencję kątową podczas zużycia, ustawiając koło zamachowe w korzystniejszej pozycji poziomej. Jednocześnie zapewnia lepszy kąt widzenia dla użytkownika, który może w pełni obserwować obrót koła balansowego spowodowany rozszerzaniem się i kurczeniem sprężyny włosowej i czuć stały rytm zegarka.

Ekspozycja okna kalendarza jest również wyjątkowa. Patrząc przez tylną część zegarka, na tarczy z kalendarzem widać serię nieczytelnych symboli. Jednak patrząc od przodu, tarcza kalendarza obraca się przed kolorowym dekoderem, wyświetlając liczby. Z tyłu zegarka widać oscylujący ciężarek o 360 stopniach wskazany przez ruch półszkieletowy. Jego inspiracja pochodzi z obręczy supersamochodu Huracán Mavericks.

Mechanizm ma 60-godzinną długoterminową rezerwę mocy, z niezmienną precyzją marki i potężnymi funkcjami.

Najnowocześniejsze materiały, niezwykły design

Zastosowanie nowoczesnych, zaawansowanych technologicznie materiałów dodatkowo odzwierciedla doskonałe mistrzostwo marki w technologii zegarmistrzowskiej, a przy wyborze materiałów zwraca szczególną uwagę na ich wyjątkową lekkość i trwałość. Dlatego zegarmistrz wybrał włókno węglowe formowane w arkuszach SMC do wykonania 45-milimetrowej koperty tego zegarka. Jest to materiał kompozytowy dziewięć razy lżejszy od złota, a jego zastosowanie zostało zainspirowane konstrukcją monocoque podwozia i paneli nadwozia Huracána. Sześć powiększonych znaczników minut na ramce jest bardziej wyraziste i przypomina unikalne ochraniacze błotników samochodu sportowego Sterrato. Ta rowkowana ramka jest wykonana ze stopu tytanu pokrytego czarną powłoką DLC. Jego zwiększona grubość symbolizuje większy prześwit supersamochodu i nieustannie przypomina użytkownikowi o emocjach związanych z pędzeniem supersamochodu.

Kolejny niezwykły i niepowtarzalny design wyróżnia ten zegarek. Dwie ostre kreski na tarczy rozciągają się odpowiednio od południa do godziny 5 i 7, a zgrabne linie bagażnika dachowego terenowego samochodu sportowego Sterrato są gotowe na wszystkie wyprawy, a także demonstrują niesforny styl Rogera Dubuis, który zawsze porusza się z jego sercem. Czarne logo jest nadrukowane na szafirowym lusterku z tyłu zegarka. Niewątpliwie jest to źródłem inspiracji dla projektu całego zegarka.

Niebieski kamuflaż jest nie do powstrzymania.

Gumowy pasek jest połączony z niebieskimi wzorami kamuflażu w różnych odcieniach, takimi jak niebieskie nuty przeskakujące między nadgarstkami, nawiązujące do dzikich i pełnych pasji osiągów supersamochodów w terenie. Oryginalny projekt wulkanizuje wiele kolorowych płytek w unikalnym procesie, który zajmuje 30% więcej czasu produkcji niż zwykłe paski. Pasek jest wykonany z czarnej gumy, ozdobiony wzorem opony Pirelli Trofeo R i wyposażony w urządzenie do szybkiego zwalniania, które jest wygodne dla użytkownika w celu wymiany paska, szybko pokazując różne style.

Ekskluzywna uprzejmość, ekskluzywne doświadczenie

Zegarek Maverick Sterrato Titanium z serii King Racing jest ograniczony do 28 sztuk i jest rzadkim zegarkiem na rękę dla zbuntowanych graczy. Pierwszych pięciu klientów, którzy kupią ten zegarek online za pośrednictwem oficjalnych kanałów, otrzyma niestandardowy, ręcznie malowany hełm, który nawiązuje do projektu zegarka.

Innowacyjne kolory, odważne i nieustraszone, rozpoczynają podróż prawdziwych kolorów na nadgarstku — pionierską podróż Rogera Dubuis. Zegarmistrzowie marki obalają rutynę, przekształcają i sublimują każdą kreację oraz nadają zegarkowi eklektyczną osobowość.

Nie ograniczaj się zasadami, nie zatrzymuj się na teraźniejszości i odważnie eksploruj nieznany kierunek, aby kontrolować przyszłość.

O Rogerze Dubuis

Od 1995 roku Roger Dubuis stoi na czele doskonałego zegarmistrzostwa, prowadząc wyrazisty styl i tworząc luksusowe i wspaniałe cechy marki z odważną i niepowtarzalną postawą. Marka jest zdeterminowana, aby być pionierem „Hyper Horology”, kładzie nacisk na innowacyjne wzornictwo i idzie naprzód, aby stworzyć przyszły świat wysokiej klasy zegarków. Wszystko to wynika z naszej szalonej miłości do wywrotowych konwencji oraz pogoni za przyjemnością i wolnością. Wspierany przez całą linię szwajcarskich zegarmistrzów, Roger Dubuis zawsze dążył do doskonałości i osiągał najwyższą wydajność, a każdy w 100% markowy mechanizm jest tego ostateczną interpretacją. Kontynuując tradycję, marka tworzy nowoczesny styl, a jednocześnie bawi się zaawansowaną technologią i zegarmistrzowskim kunsztem, wybiera innowacyjne materiały i wykazuje się ogromną kreatywnością, aby stworzyć wyjątkowy zegarek certyfikowany Pieczęcią Genewską. Roger Dubuis jest awangardowy, nieskrępowany i kreatywny. Prezentuje olśniewające i niezwykłe serie zegarków dla wyjątkowych grup klientów i stale tworzy najbardziej ekscytujący sposób na poznanie Hyper Horology.