Carl F. Bucherer Wprowadza Na Rynek Dobre Repliki Zegarek Z Wiecznym Kalendarzem Z Napędem Marley Longyuan

Carl F. Bucherer wprowadza na rynek kalendarz wieczny Manero Peripheral Perpetual Calendar, wyposażony w nowo opracowany mechanizm CFB A2055. Po raz pierwszy łączy w sobie kultowy dla marki system automatycznego naciągu z wiecznym kalendarzem i funkcją wyświetlania faz księżyca. W jednym precyzja i precyzja czasu ruchu zegarka zostają podniesione na nowy poziom. Zegarek ma przyciągający wzrok design i kultowy dla marki mechanizm z naciągiem zewnętrznym, który można docenić przez dekiel, łączący nowoczesny styl z wykwintnym kunsztem.

Zegarek Manero Peripheral Perpetual Calendar to nowy krok w inżynierii mechanicznej dobre repliki zegarków. Może wyświetlać rok przestępny, datę, dzień tygodnia, miesiąc i fazę księżyca poprzez małe okienko i cztery małe tarcze. Jego kultowa komplikacja, wieczny kalendarz, może automatycznie identyfikować lata przestępne w nadchodzących dziesięcioleciach, bez konieczności przełączania się pomiędzy miesiącami o różnej długości. Stąd też wzięła się nazwa zegarka. Nawet w latach przestępnych zegarek może utrzymywać dokładny czas do 2100 roku, a potem wymaga dostrojenia jedynie co sto lat.

Znakomite umiejętności

Jako dzieło znakomitego rzemiosła, komplikacja w postaci faz księżyca przyczynia się do precyzyjnego pomiaru czasu zegarka. Ręcznie rzeźbione fazy księżyca w kolorze różowego złota są umieszczone na małej tarczy z awenturynu, dzięki czemu zegarek staje się pięknym dziełem sztuki.

Zegarek Marley Longyuan Power Perpetual Calendar wykorzystuje kultowy automatyczny system naciągu firmy Bucherer. Mechanizm CFB A2055 to najnowsza generacja peryferyjnego mechanizmu samozwijającego, opracowanego niezależnie przez Carla F. Bucherera. Budowa mechanizmu wydaje się prosta, ale skrywa w sobie tajemnicę: system nawijania zewnętrznej krawędzi napędzany jest trzema ceramicznymi rolkami, nie wymaga smarowania i można go zabudować w dwóch kierunkach, dzięki czemu wydajność nawijania jest większa i stabilniejsza. Pod ochroną potrójnego dynamicznego systemu amortyzacji, system uzwojenia zewnętrznej krawędzi jest bardziej wytrzymały i chroni oscylujący ciężar przed wstrząsami. Ponadto wahadło jest wykonane z naturalnego wolframu, aby zapewnić dwukierunkową skuteczność obrotu. Mechanizm ten ma również zalety wspólne dla wszystkich mechanizmów peryferyjnych: możesz cieszyć się pełnym widokiem mechanizmu przez dolną część zegarka bez blokowania go przez sklejkę.

Bucherer od 15 lat jest głęboko zaangażowany w technologię obciążników oscylacyjnych. W 2008 roku firma Bucherer wprowadziła na rynek rewolucyjny peryferyjny mechanizm oscylacyjny CFB A1000 i stała się pierwszym producentem zegarków na świecie, który zaczął masowo produkować peryferyjne mechanizmy z naciągiem automatycznym. W 2016 roku wprowadzono na rynek mechanizm CFB A2000. Poprawił wydajność i stabilność w oparciu o A1000 i stał się podstawowym mechanizmem oscylacyjnym z zewnętrzną krawędzią, który jest nadal używany.

Ulepszenia badawczo-rozwojowe generacji mechanizmów sprawiły, że najnowocześniejsza technologia stale doskonali się pod względem funkcjonalności. W 2018 roku Bucherer wprowadził koncepcję podwójnej krawędzi zewnętrznej i wprowadził na rynek mechanizm CFB T3000, który nałożył zawieszony tourbillon na automatyczny mechanizm naciągu zewnętrznej krawędzi. tourbillon jest zamocowany w dwóch stałych punktach na zewnętrznym pierścieniu ramy tourbillon bez wspornika i nie ma żadnych przeszkód w ocenie wizualnej. Przypomina to oscylujący ciężarek na zewnętrznej krawędzi. W 2021 roku Bucherer ponownie przełamuje ograniczenia i prezentuje mechanizm CFB MR3000, który interpretuje koncepcję trzech zewnętrznych krawędzi i ładuje zewnętrzny repetycję minutową w stylu trymera na podwójnych zewnętrznych krawędziach, co jest pierwszym w branży.

Dziś mechanizm CFB A2055 jest kolejnym kamieniem milowym w rozwoju technologii peryferyjnej Bucherer, a także wzmacnia determinację marki w dążeniu do przodu w dziedzinie profesjonalnego, zaawansowanego zegarmistrzostwa.

Charakterystyczny styl

Oprócz projektu mechanizmu, odważna kolorystyka podkreśla wrodzoną pewność siebie i charakterystyczny styl Bucherera. Zegarek Malilong Dynamic Perpetual Calendar jest dostępny w kolorze czarnym, zielonym i brązowo-szarym, nawiązując do koncepcji serii Malilong: najlepszego towarzysza współczesnego miejskiego stylu życia. Ponadto Bucherer wprowadził na rynek także uroczy, limitowany zegarek w kolorze różowym, sprzedawany wyłącznie we flagowym butiku Bucherer 1888 w Nowym Jorku i limitowany do ośmiu sztuk.

Tarcza ma efekt szczotkowania promieni słonecznych, z mlecznobiałym pierścieniem skali minutowej i klinowymi skalami czasu w kształcie różowego złota, które mają wyraźne warstwy i są łatwiejsze do odczytania. Pasek ze skóry cielęcej został specjalnie obrobiony, aby uzyskać teksturę galaktyki, która uzupełnia kolor tarczy. Posiada system szybkiego zwalniania i składane zapięcie typu pin z 18-karatowego różowego złota. Wszystkie detale projektu odzwierciedlają entuzjazm Bucherera, który nie trzyma się tradycji i odważnie próbuje nowych kolorów. Są dowodem na to, że działania marki wykraczają poza tradycje i konwencje zegarmistrzowskiego high-endu oraz poszerzają granice uroku.