Dobre Repliki Zegarek PIAGET POLO SERIA POLO

Bogaty zielony rym, gładkie linie oraz wszechstronny i zmienny styl sprawiają, że ten nowy dobre repliki zegarek z kalendarzem z serii PIAGET Polo będzie poszukiwany przez miłośników zegarków.

Po olśniewającym debiucie czarnego zegarka z kalendarzem z serii PIAGET Polo na targach Haute Horlogerie w Genewie w 2022 r. Powierzchnia.

Tarcza tego zegarka ma niezwykłą głęboką ciemną zieleń, która prezentuje fascynujące i zaskakujące piękno wizualne. Kolor jest subtelny i delikatny, rozkwita czarującym urokiem w zmianie, oszałamiający i przyciągający wzrok.

Urodzona niezwykła

Ten element reinterpretuje kultowy projekt „kształtu i formy” serii Piaget Polo, interpretując trendy w modzie, jednocześnie oddając hołd West Palm Beach, historycznym boiskom do gry w polo na Florydzie i tętniącym życiem trawnikom. Patrząc wstecz, Earl Piaget w całości sponsorował Mistrzostwa Świata w Polo (Polo World Cup), które odbyły się na stadionie polo w West Palm Beach na Florydzie, a impreza ta została nazwana Piaget World Cup (Piaget World Cup). W 1979 roku Piaget po raz pierwszy wprowadził na rynek serię Polo, mając nadzieję na stworzenie wyjątkowego zegarka nadającego się do noszenia na co dzień:
Integracja wszystkich funkcji projektowych Piaget
Stając się trwałym symbolem niepowtarzalnego stylu
Luźna elegancja
Wolność

Na tarczy tego zegarka klasyczne poziome wzory serii PIAGET Polo są bardziej intensywne, nawiązując do wymiennego gumowego teksturowanego paska. Ten nowy produkt dziedziczy kultowe elementy serii PIAGET Polo, a jednocześnie pokazuje odważny i niesforny styl projektowania w przyjemnym kontraście. Seria PIAGET Polo celebruje koneserów życia, którzy oddają się teraźniejszości, są niezwykli, wyznaczają trendy, nie boją się podejmować ryzyka i zawsze cieszą się życiem.