Nowy Repliki Zegarków GP Girard-perregaux Z Wychwytem O Stałej Sile

Jako wierny fan Only Watch, znanej aukcji charytatywnej odbywającej się co dwa lata, G.P. Girard-Perregaux specjalnie wypuścił ekskluzywny zegarek, aby pokazać swoje wsparcie. GP Nowy zegarek Girard-Perregaux ze stałą siłą wychwytu, specjalna edycja aukcji charytatywnej Only Watch, wykorzystuje wysoce kreatywną technologię stałej siły marki. Zegarek L.M. o stałej sile wychwytu zdobył nagrodę „Golden Pointer” na Grand Prix d’Horlogerie Genève (GPHG) w Genewie w 2013 roku. Jako przełomowa innowacja marki, ten zegarek łączy w sobie bogatą estetykę i zaawansowaną technologię, a wszystko to zaprezentowane w nowoczesny i nowy styl, podkreślający niezwykłą pomysłowość i kunszt G.P. Girard-Perregaux.

Stała siła

W przypadku większości zegarków występuje problem: gdy sprężyna główna jest całkowicie nakręcona, siła sprężyny mechanizmu regulacyjnego jest zbyt duża, co wpływa na dokładność oka i powoduje uszkodzenie mechanizmu. Ponieważ energia w lufie stopniowo maleje, zanim zostanie całkowicie wyczerpana, mechanizm regulujący prędkość otrzymuje niewystarczającą moc, co ponownie wpływa na dokładność zegarka.

System ciągłego odprowadzania mocy może rozwiązać takie problemy i zapewnić ciągłe zasilanie mechanizmu regulacji prędkości w celu ustabilizowania czasu podróży. Ponadto zegarek ten został certyfikowany przez Szwajcarskie Oficjalne Obserwatorium (COSC).

Stałe wsparcie

GP Girard-Perregaux jest lojalnym zwolennikiem aukcji charytatywnej Only Watch Charity Auction od 2007 roku. Aukcja została założona przez Luca Pettavino w 2005 roku w celu zebrania funduszy na badania nad dystrofią mięśniową Duchenne’a. Jako świadectwo głębokiej i wieloletniej przyjaźni między obiema stronami, G.P. Girard-Perregaux stworzył wiele unikalnych modeli dla Only Watch, demonstrując wyjątkową kreatywność i możliwości projektowe marki.

Nieskończona innowacyjność

W tym roku GP Girard-Perregaux, zainspirowany dobrze znaną serią Bridges Golden Bridge, wprowadził na rynek ten wyjątkowy zegarek – nowy zegarek ze stałą mocą wychwytu, Only Watch Charity Auction Special Edition. Ten zegarek jest współczesną interpretacją opartą na prototypie systemu wychwytu o stałej sile wprowadzonego na rynek w 2008 roku, a ton kolorystyczny, który po raz pierwszy pojawił się na prototypie systemu wychwytu o stałej sile, został wybrany, aby oddać hołd temu przełomowemu arcydziełu. Zegarek wykorzystuje fioletowe elementy silikonowe, które kontrastują z matową kopertą w jednym ciepłym odcieniu, i porzuca tradycyjną tarczę, dzięki czemu centralne wskazówki godzinowa, minutowa i centralna sekunda są zawieszone nad wieloma funkcjonalnymi częściami, w tym podwójną lufą i unikalna silikonowa sprężyna włosowa w kształcie liścia.

Niezwykle cienka silikonowa sprężyna włosowa w kształcie liścia zapewnia stabilną energię mechanizmowi regulacji prędkości poprzez powtarzające się zjawisko wyboczenia. Silikonowa sprężyna włosowa wychwytowa jest umieszczona w środku wyboczeniowej sprężyny włosowej i jest uformowana w jednym kawałku z pojedynczego kryształu krzemu. Oprócz funkcjonalności rozpoznawalna symetryczna struktura systemu wychwytu stałej siły podkreśla zegarmistrzowską estetykę G.P. Girard-Perregaux, podobnie jak jego kultowa ośmiokątna luneta z serii Laurel i legendarna seria Golden Bridge.

Wydrążone wskazówki godzinowe i minutowe w stylu dauphine są pokryte czarnym niklem, aby wskazać aktualny czas. Wykonane są ze świecącego materiału, dzięki czemu zegarek jest wyraźny i łatwy do odczytania, nawet w warunkach słabego oświetlenia. Złoty ślad na zewnętrznej krawędzi tarczy jest ozdobiony czarnymi oznaczeniami, a świecące znaczniki godzin wyróżniają się i zakrzywiają na zewnątrz, sprawiając wrażenie, jakby unosiły się nad tarczą.

GP Nowy zegarek Girard-Perregaux ze stałą mocą wychwytu, Only Watch Charity Auction Special Edition, zawiera opatentowaną technologię marki, podkreślając ducha innowacyjności, który G.P. Girard-Perregaux stoi na straży od momentu powstania w 1791 roku.

GP Girard Perregaux:

Założona w 1791 roku firma G.P. Girard-Perregaux to jedna z najstarszych szwajcarskich marek zegarmistrzowskich z najwyższej półki, ulubiona przez fanów repliki zegarków. Patrząc wstecz na historię marki, jedno po drugim, arcydzieła Zhuo Fan są jak złote światła we wspaniałej galaktyce, oświetlające drogę marki do przodu dzięki pięknej fuzji przyjemnej estetyki i potężnych funkcji. Do klasycznych arcydzieł należy seria Laurel, która pojawiła się w 1975 roku, oraz słynny zegarek tourbillon z trzema złotymi mostkami, który w pełni ukazuje złożoną strukturę wewnętrzną i przekształca mostek części technicznej w nieodzowny element estetyczny całego czasomierza. Elements – to bezprecedensowa awangardowa inicjatywa w zegarmistrzowskim świecie. GP Girard-Perregaux jest liderem innowacji w zakresie zegarków, z ponad 100 zarejestrowanymi patentami i wieloma najwyższymi wyróżnieniami i nagrodami. Przez ponad dwa stulecia marka zawsze stosowała się do koncepcji rozwoju niezależnej oryginalności oraz niezależnych badań i rozwoju oraz stale dziedziczyła wieloletnie umiejętności zegarmistrzowskie, co jest rzadkością w branży zegarmistrzowskiej. Krótko mówiąc, z jednej strony G.P. Girard-Perregaux szanuje tradycję i dziedziczy dziedzictwo; z drugiej strony nadal zachowuje dalekowzroczną wizję, sięga po nowe technologie, odważnie sięga po awangardowe materiały i dodaje nowe elementy oparte na klasycznych kształtach – oba kierunki są równie ważne, a perspektywy nieograniczone.

Specyfikacja techniczna

Nowa specjalna edycja aukcji charytatywnej z wychwytem stałej siły
Model: 93510-52-3280-5GX
Sierota

Sprawa

 • Materiał: różowe złoto
 • Średnica: 45,00 mm
 • Grubość: 14,80 mm
 • Szkło: antyrefleksyjne „pudełko” z szafirowego kryształu
 • Dekiel obudowy: szafirowe szkło kryształowe
 • Tarcza: Niebieskie świecące pływające znaczniki godzin ustawione na pierścieniu tarczy
 • Wskazówki: Szkieletowane wskazówki „Dauprince” pokryte czarnym, niklowanym, niebieskim, świecącym światłem
 • Wodoodporność: 30 metrów (3 atm)

Ruch

 • Model: GP09200-2196
 • Ręczny ruch mechaniczny nawijania
 • Średnica: 39,50 mm (171/2”’)
 • Grubość: 7,40 mm
 • Częstotliwość: 21 600 wibracji/godz. – (3 Hz)
 • Liczba części: 266
 • Liczba klejnotów: 29
 • Rezerwa chodu: co najmniej siedem dni
 • Funkcje: godziny, minuty, centralna sekunda, wskaźnik rezerwy chodu

Pasek

 • Materiał: Czarny gumowy pasek z efektem tkaniny
 • Klamra: potrójne zapięcie w kolorze różowego złota