Bell&Ross Przedstawia Nowy Zegarek Br 05 Gmt Sky Blue, Repliki Zegarków

Po niebie i ziemi

Błękit nieba i ziemia są źródłem inspiracji i kreatywności Bell&Ross. Od momentu powstania marka inspiruje się technologią lotniczą i instrumentami lotniczymi do tworzenia precyzyjnych repliki zegarków. Nowy zegarek BR 05 GMTSKY BLUE jest ubrany w niebieski płaszcz, a przyjemna niebieska tarcza wygląda jak niebo i ziemia. Niebieski pochodzi z natury i ma bogate wyczucie czasu. Niebieski jest wszędzie i można sobie wyobrazić jego bogate znaczenie symboliczne.

Podwójna osobowość

BR 05 GMTSKY BLUE to wcielenie podwójnej osobowości. Posiada zarówno cechy zegarka pilota, jak i wyczucie miejskiej mody. Nadaje się dla podróżujących na wyjścia i pasuje do wizerunku miejskich elit. Pozornie silny kontrast jest genialnie zintegrowany, co stanowi o wyjątkowości projektu marki Bell&Ross. Z klasycznego projektu obudowy „widzenia koła w kwadracie” widać estetyczną koncepcję „kontrast może się również uzupełniać”. BR 05 GMTSKY BLUE to dobry towarzysz na nadgarstek dla starszych podróżników i mieszkańców miast, którzy tęsknią za odległymi miejscami.

Czas na świecie

Seria BR 05 GMT to prawdziwy zegarek podróżny. Jest wyposażony w podwójny wskaźnik czasu, który może jednocześnie wyświetlać czas w dwóch strefach czasowych, dzięki czemu podróżnicy z całego świata mogą wygodnie uchwycić czas w różnych regionach w dowolnym miejscu i czasie. Układ tarczy jest ściśle zgodny z przejrzystymi i łatwymi do odczytania zasadami projektowania zegarków Bell&Ross. Biała wskazówka w kształcie strzałki pasuje do 24-godzinnej skali godzinowej drugiej strefy czasowej na ściętej krawędzi tarczy. Skala jest podzielona na dwie części, błękitną i srebrną. Wyświetlanie czasu dziennego i nocnego w obu miejscach.

Środowisko dzienne i nocne, jasne i łatwe do odczytania

Podobnie jak wszystkie zegarki Bell&Ross, BR 05 GMTSKY BLUE ma zarówno stylowy design, jak i praktyczne funkcje oraz spełnia surowe wymagania profesjonalistów. Ręce i pręty są rodowane i oznaczone świecącą farbą Super-LumiNova, która może być eksponowana w ciemnym otoczeniu. Okno kalendarza na godzinie 3 ma prostokątną metalową ramę z drobnym kunsztem.

Doskonała wydajność

Funkcja chronografu BR 05 GMTSKY BLUE jest napędzana przez samozwijający się mechanizm BR-CAL 325, który jest oparty na mechanizmie Sellita. Budowę mechanizmu i działanie rotora nawijającego można zobaczyć z dekla wykonanego z szafirowego szkła. Zakręcana koronka sprawia, że koperta jest wodoszczelna do 100 metrów, dzięki czemu nadaje się do noszenia na co dzień, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, czy na wakacje.

Wymiana podwójnego paska

BR 05 GMTSKY BLUE zawiera wiele podwójnych osobowości i są dostępne dwa pasujące do siebie paski: pierwszy łańcuszek ze stali nierdzewnej jest zintegrowany z kopertą o średnicy 41 mm, pokryty znakomitą obróbką matową, a struktura ogniwa środkowego uwzględnia ergonomię, dzięki czemu jest wygodna w noszeniu.