Dobre Repliki Zegarki Versace – Seria Jesienno-zimowa 2023

Rok po narodzinach pierwszej kolekcji WeLoveDiamonds Versace uruchomiło kolejny plan ekspansji mający na celu dodanie luksusowych stylów do czterech najbardziej udanych serii zegarków marki. Tym razem Versace interpretuje zegarki jubilerskie w nowym stylu, podkreślając potężne funkcje szwajcarskich mechanizmów i inteligentny włoski styl projektowania. Trzymając się tej strategii, wykorzystywanie szlachetnych i rzadkich kamieni szlachetnych do ozdabiania dobre repliki zegarków stało się nieodzownym sposobem tworzenia zegarków biżuteryjnych.

Te kamienie szlachetne, w tym diamenty, rubiny, szafiry itp., nie są dodawane losowo, ale muszą być doskonale wkomponowane w detale modowe każdej kolekcji. Warto zaznaczyć, że seria selekcji WeLoveDiamonds obejmuje także zegarki o sportowym stylu i odważnym designie. To niekonwencjonalny wybór dla branży jubilerskiej i zegarkowej.

Biżuteryjny model automatycznego zegarka DVOne Automatic to wiodący nowy zegarek z serii jesienno-zimowej 2023. Oprócz kultowych detali, modele z białą i czarną tarczą są wyposażone w trzy szafirowe lub rubinowe znaczniki godzin odpowiednio o godzinie 3, 6 i 9. Grecki wzór klucza jest również tworzony w stylu biżuterii z najwyższej półki. Wersja biała jest inkrustowana 206 diamentami i 74 szafirami, a wersja czarna ma 206 diamentów i 74 rubiny.

Charakterystyka chronografów z serii IconActive polega na tym, że wersja złota ma 27 diamentów na znacznikach godzin, a wersja czarna ma 145 diamentów na górnym pierścieniu. Cechą charakterystyczną tego zegarka jest przezroczysta koperta z poliwęglanu zamykana na cztery ozdobne śrubki.

Oprócz serii DVOne i IconActive, seria WeLoveDiamonds firmy Versace obejmuje męski zegarek Greca Reaction i damski zegarek Medusa Infinite. Dostępne od października w sklepach Versace, u autoryzowanych sprzedawców detalicznych i na versace.com.