Jak Nowicjusze Identyfikują Zegarki Rolex Replika?

Rolex jest słynny w Chinach, a nowicjusze lubią kupować zegarki. Jest więc wiele fałszywych Rolex replika w Chinach w tych latach. Ponieważ jesteśmy w branży używanej, klienci często pytają o fałszywe Rolex, chociaż nie prowadzimy profesjonalnej sprzedaży. Mamy pewne doświadczenie od dawna. Na przykład, gdy pytamy klienta o źródło zegarka, mówimy, że 90% Rolex podanego przez znajomego i hipotecznego Rolex to fałszywe zegarki; Reszta zależy od szczęścia.

Mówiąc o fałszywym Rolex, w wielu przypadkach możesz go zidentyfikować samodzielnie. Teraz porozmawiajmy o tym, jak nowicjusz może zidentyfikować prawdziwy Rolex z fałszywego Rolex.

1.Rolex replika Obserwuj lustro

Od 2002 Rolex replika wytrawił na lustrze małe logo korony o 6:00. To logo jest minimalne, jak Blue Water Ghost na zdjęciu powyżej, a większość długości korony zapobiegającej fałszowaniu są następujące:
① Korona składa się z pięciu pierścieni, z których każdy ma siedem punktów laserowych
② Wewnętrzny pierścień podstawy korony to elipsa z 14-punktami laserowymi
③ Na dole jest dziewięć plam laserowych.

Oczywiście nie wszystkie etykiety Rolex zapobiegające fałszowaniu są takie. Istnieją inne wzory, a nawet style bez koron anty-fałszerstwa, takie jak zielone szkło Milgauss, nie są. Tak więc ta metoda nie ma zastosowania do wszystkich; większość z nich ma zastosowanie. (Uwaga: Taśma korony „S” oznacza, że powierzchnia lustra została uszkodzona i mundury zostały wymienione)

2.Spójrz na szczegóły

Stal Rolex nadaje się do stali nierdzewnej 904L. Czuje się gruby i stabilny podczas noszenia. Dotknij połączenia między uchem zegarka Rolex replika a łańcuchem zegarka, relacji między tylną pokrywą a głową, połączenia między lustrem zegarka a paskiem, drobnych zębów zawierających tylną pokrywę oraz wypukłych i wklęsłych części pierścienia zegarka rękami. Nie czujesz żadnych zadziorów i gładkości. Ponadto ogniwa te są również stosunkowo ciasne, nie tak luźne jak imitacja zegarka, ze znacznymi lukami.

3.Sprawdź numer

Numer obejmuje model obudowy, numer seryjny produkcji zegarka, numer ruchu, numer seryjny produkcji ruchu i numer pasma zegarka. Wszystkie informacje dostarczone przez Rolex znajdują się na papierze urodzinowym i zegarku. Znaki z tyłu, pierścienia wewnętrznego, szyny ruchowej itp., można również znaleźć w porównaniu.

Ostatnią rzeczą jest sprawdzenie ruchu. Na rynku jest rodzaj Rolex replika z fałszywym ruchem i naturalną skorupą. Jeśli chodzi o tego rodzaju skorupy, trudno powiedzieć, czy jest dokładna. Najlepszym sposobem jest odwrócenie pokrywy, aby zobaczyć ruch. Dopóki kierunek jest prawidłowy, zegarek musi być autentyczny. Jednak jako początkujący możesz nie być w stanie otworzyć pokrywy, więc do operacji przewidziane są dwie następujące metody bez otwierania pokrywy. Oczywiście mają one zastosowanie tylko do nowych modeli.

1.Rzuć.
Naciśnij lustro zegarka kciukiem i przytrzymaj dolną część zegarka palcem wskazującym, aby zegarek był poziomy. W tym czasie, jeśli fałszywy pracownik korzysta z ruchu ETA, łatwo jest poczuć huśtawkę automatycznego tourbillonu, podczas gdy uczciwy pracownik nie może.
2.Do
Wyciągnij rączkę i przekręć wskazówkę minutową na sekundę. Jeśli obrócisz uchwyt zgodnie z ruchem wskazówek zegara, a wskazówkę minutową przeciwnie do ruchu wskazówek zegara, ruch może być ETA. Jeśli uchwyt jest obracany zgodnie z ruchem wskazówek zegara, a wskaźnik minuty jest obracany zgodnie z ruchem wskazówek zegara zegara, trendem jest prawdopodobnie ruch Laozhen.


Podróbka nie może być prawdziwa. Żadna imitacja nie jest tak dobra jak prawdziwa rzecz. Dopóki uważnie obserwujesz i porównujesz, możesz prawidłowo zidentyfikować autentyczność zegarków Rolex replika.