Rolex Podróbka Obserwuje Prawdziwe Fałszywe Umiejętności Dyskryminacji

Ponieważ marka rolex podróbka jest głęboko zakorzeniona w sercach ludzi w Chinach, w ostatnich latach w Chinach szalały fałszywe zegarki Rolex, dzięki czemu można kupić Rolex za dziesiątki dolarów na małym straganie. Nauczyłem Cię, jak rozpoznać struny produktów ubocznych zegarka Rolex. Dziś nauczę Cię, jak odróżnić prawdę od fałszu po wyglądzie zegarka Rolex.

一、Spójrz na pasek

  1. Ogólnie jakość podrabianych pasków rolex podróbka jest stosunkowo szorstka, zwłaszcza jeśli pozłacane krawędzie nie są dobrze obsługiwane.
  2. Prawdziwy złoty pasek do zegarka w przypadku gięcia można zobaczyć, ponieważ przekrój jest stosunkowo gruby, grubość nie jest jednolita, a grubość fałszywych towarów jest taka sama.
  3. Prawdziwy złoty pasek do zegarka pośrodku złotej części i obwodowa stalowa część jest równoległa, jest gładka, a sztuczna złota część jest nieco niższa niż obwodowa część stalowa, która odczuje szczegółowe przejście.
  4. Większość fałszywych Rolexów nie będzie miała napisów na zapięciu.

二、Spójrz na fałszywą kopertę rolex podróbka zegarka

  1. Najważniejszą cechą podrabianych kopert rolex podróbka jest to, że często są one „mieszane i dopasowywane”. Serie różnych modeli są często mieszane i dopasowywane w celu stworzenia nowego produktu. Powodem, dla którego to robią, jest redukcja kosztów.
  2. Niektóre podrabiane Rolexy drukują również opisy materiałów, które nie pasują do zegarka z tyłu obudowy. Na przykład niektóre są wykonane ze stali i będą publikowane ze złotem.

三、Obserwuj tarczę, aby odróżnić prawdę od fałszu

Na tarczy fałszywego zegarka rolex podróbka znajduje się wiele nierównych punktów, takich jak diamenty o różnych rozmiarach i pozycjach. Pozycja świecących kropek nie jest jednolita, rama kalendarza nie jest wyrównana z tarczą, a na niektórych szklanych otworach nadrukowany jest numer seryjny.

四、Identyfikacja fałszywego rolex podróbka zegarka laserowego zapobiegającego podrabianiu

  1. Od 2002 roku rolex podróbka wyrył małe logo na szafirowym krysztale o godzinie szóstej. To logo jest minimalne i wymaga szkła powiększającego lub okularu, aby sprawdzić, czy jest to instrukcja z logo S. Lustro zostało wymienione.
  2. Prawdziwe logo lusterka rolex podróbka zawiera 152 punkty odległości, część główki zapałki ma 7 punktów, a otwarte koło ma 14 punktów. Fałszywy zegarek nie może tego zrobić ze względu na jego dobrą jakość.

五、Odróżnij prawdziwą i fałszywą głowę

Głowa Rolexa, okrągła bardziej jak uśmiech w ustach, tak powszechnie znany jako „otwarty uśmiech” i podróbka, ze względu na problemy techniczne z „zamkniętymi ustami Yi”, mogą szybko zidentyfikować to porównanie.

Dzisiaj jest artykuł o dyskryminacji prawdziwego i fałszywego Rolexa, który przedstawiam tutaj, zapraszamy do skomentowania raportu, aby zapewnić lepsze sposoby, abyśmy mogli wspólnie oprzeć się spekulantom.