Podoba Ci Się Kolor Lub Funkcja Repliki Zegarków Rolex?

Rolex to znana marka repliki zegarków w Szwajcarii. Ludzie, którzy rozumieją zegarki, nie są obcy. Jeśli jest tylko jedna szansa na zakup zegarka w życiu, 80% ludzi wybierze Rolex. Powodem jest to, że Rolex jest cierpliwy, dokładny, wysokiej wartości zachowania i wysokiej wartości nominalnej; Żadna marka nie może przekroczyć tych naturalnych cech. Jutro Dora opowie o zegarkach Rolex na podstawie jednej z ich cech. Z perspektywy koloru, jaki rodzaj zegarków Rolex są bardziej popularne niż inne?


Jeśli chodzi o kolor, można powiedzieć szczerze, że nie każda marka może stwierdzić, że kolor jest tak niepokojący. Na przykład, jaki jest podstawowy kolor Patek Philippe? Czarny pas+czerwony (stal nierdzewna, białe złoto, platyna itp.) obudowa zegarka jest prawdopodobnie wrażeniem wielu osób. Dotyczy to wielu marek repliki zegarków, nie tylko konkretnej marki. Chociaż Patek Philippe nie maluje wielu kolorów, jest to przyciągający wzrok symbol złożonych funkcji zegarków i technologii konstrukcji zegarków.

Być może niektóre marki nie zwróciły szczególnej uwagi na problem kolorów, a może niektóre marki nie przyciągnęły zbyt dużej uwagi, chociaż wprowadziły na rynek kilka repliki zegarków o różnych kolorach. Dlatego w przeciwieństwie do tego kolor zegarków Rolex wydaje się przyciągać większą uwagę.

1. Czarny

Czarny jest bardzo surowy, prawdopodobnie bardzo uroczysty. Na przykład w czasach dynastii Qin nadal było ciemno. Wiele typowych zegarków Rolex posiada czarne tarcze, takie jak demon wody, Air Bullies, wysłannik morski i instrument Greenwich Short. Obserwując wiele marek repliki zegarków, możemy zrobić tyle czarnych tarczy, a niewiele osób jest tak zaniepokojonych. Wiele marek nadal jest „odurzonych” w świecie czerwonych lub jasnych tarczy. Oczywiście istnieje również powód, dla którego wprowadzili czarne zegarki tarczowe, ale nie otrzymali zbyt dużej uwagi.

2. Złoto

Złoto oznacza bogactwo. W tym momencie strona narzędzia ma prawie to samo estetyczne piękno. Dajinlao (typ złotego pamiętnika lub kalendarza słonecznego) zawsze był jednym z ważnych poznań wielu fanów repliki zegarków Rolex.
Jednak złoto jest również bardzo wybredne. Jeśli aplikacja nie jest dobra lub kolokacja nie jest rozsądna, łatwo jest utworzyć nieharmonijne uczucie. Dlatego, aby utrzymać złotą aurę, potrzebujesz różnych aur. Przyjaciel obok autora powiedział, że lubi Jinlao, ale teraz o tym nie myśli. Ponieważ martwił się o atmosferę Jinlao, chciał o tym pomyśleć później, kiedy miał 60-letnie lata. Później wybrał zegarek garniturowy Montblanc oraz zegarek Epic Royal Oak (aktywny zegarek rekreacyjny).

3. Zielony

Zielony często reprezentuje energiczną witalność. Więc wielu fanów zegarków bardzo lubi zielony. Nie trudno jednak stwierdzić, że niewiele marek robi zielony ogień. Rolex Green Water Ghost to typowy zegarek w Bili, który nawet był hipowany. Ponadto, Rolex i zielony okrąg zielonej tarczy diabła wodnego Kindi Tona również zyskały większą uwagę.

4. Mieszanie kolorów

Mieszanka kolorów podkreśla kolory. Dlatego nie jest to coś, czego wiele marek chce szybko spróbować. W porównaniu ze starannym doborem kolorów mieszanie kolorów jest wciąż stosunkowo ryzykowne i łatwo jest utworzyć polaryzację między lubiącymi i niechęciami. Jednak niektóre kombinacje kolorów repliki zegarków Rolex przyciągnęły więcej uwagi, zwłaszcza te modeli Daytona i Greenwich. Na przykład połączenie między czerwonym i czarnym i czerwonym i niebieskim są również znane jako Koło Coli lub Koło Pepsi.

Ponadto wielu fanów zegarków zwraca większą uwagę na Rainbow Di. Tak zwany „Rainbow Di” to kolorowy diament w zewnętrznym okręgu, który jest tak wspaniały jak tęcza. Rozciąga się nawet na osłonę mostu, uszy repliki zegarków i sporadycznie łamane diamenty, które można powiedzieć, że są bardzo luksusowe. Rainbow Di po raz pierwszy pojawił się na 2012 Basel Watch Show. Zegarek ten podzielony jest na dwie wersje: złoty diament z modelem 116598 oraz platynowy diament z modelem 116599.


Wniosek: Nie jest łatwo dla marki uogólnić temat koloru na ten poziom, zwłaszcza być innowacyjnym i skupiać się na kolorze i mieć rynek. Rolex dokładnie to zrobił.