Kolorowo Zaprezentowany Ultracienki Zegarek Rado True Square Thinline, Zegarki Repliki

Potrzebujesz czegoś więcej niż tradycyjne okrągłe zegarki i chcesz stworzyć nową estetykę dla swojej wizji? Rado, „mistrz materiału” w branży zegarmistrzowskiej, i Le Corbusier, „mistrz materiału” w branży architektonicznej, połączyli siły, aby wprowadzić na rynek ultracienki zegarek True Square Thinline, pierwszy ultracienki, kwadratowy zegarek ceramiczny marki. Zegarki z wyjątkowym dopasowaniem kolorystycznym „dopaminy” ukazują swój czarujący styl zarówno pod względem wyglądu, jak i faktury. Trzy nowe arcydzieła zostaną wprowadzone w ograniczonych ilościach w bezpośrednich sklepach Rado Swiss Radar Watch i oficjalnych sklepach flagowych e-commerce od 1 listopada!

„Material Masters” łączą siły ponad granicami.

Le Corbusier to najsłynniejszy architekt, urbanista i pisarz XX wieku. Jest także czołowym orędownikiem architektury modernistycznej, zasadniczym twórcą estetyki maszynowej i liderem architektury funkcjonalistycznej. Nazywany jest „ojcem funkcjonalizmu” i można go nazwać głównym przedstawicielem architektury nowoczesnej czy Międzynarodowej Szkoły Architektury Formalnej. Jako pionier zegarmistrzostwa Rado, będący także „mistrzem materiału”, miał kiedyś ponownie połączył siły z Les Couleurs, szwajcarskim instytutem badań kolorów działającym przy Fundacji Le Corbusiera, aby stworzyć nowy ultracienki zegarek True Square Thinline. Stół z kolorowymi kombinacjami kolorów „dopaminy” w pełni demonstruje duchową moc i ekspresję emocjonalną, jaką wniosła według koloru.

Baw się „estetyką koloru dopaminy” na nadgarstku.

Dane badawcze pokazują, że 60–70% pierwszego wrażenia konsumentów na temat wyglądu produktu wynika z koloru. Szwajcarskie zegarki repliki radarowe Rado doskonale o tym wiedzą i zawsze zajmowały wyjątkową pozycję w badaniach i rozwoju zaawansowanej technologii kolorowej ceramiki. Tym razem nie tylko połączyli ponadczasowy minimalistyczny styl z wygodnym i komfortowym kolorem „dopaminy”, ale także wkomponowali odważną witalność architektonicznych kolorów w materiał, jakim jest ceramika high-tech. Ta wyjątkowa kolorystyka pasuje do zegarka. Entuzjaści tworzą głębokie więzi emocjonalne. Te wyjątkowe i przyciągające wzrok kolory przyniosą radość noszącemu, osiągną duchowy efekt „uzdrawiania kolorem” i subtelnie łagodzą stres w życiu. To nie tylko uczta dla oczu, ale także przeżycie estetyczne, które poprzez kolor przekazuje radość i relaks.

Nowo wprowadzony na rynek ultracienki zegarek True Square Thinline jest dostępny w trzech kolorach, ukazujących różne rozdziały osobowości. Świeży i nieskomplikowany „British Green” przyciąga wzrok. Jako ponadczasowy, klasyczny kolor podkreśla styl luksusowej marki; elegancki i szlachetny „Cream White” ma swój czarujący blask i uwalnia ponadczasowy temperament starego pieniądza; Głęboki i dyskretny „Ivory Black” nadaje nadgarstkowi odrobinę doskonałej tekstury, podkreślając osobowość, jednocześnie odsłaniając zimny i powściągliwy arystokratyczny charakter. Kombinacja kolorów obejmuje płeć i wiek. Dzięki kolorowym zegarkom radosna atmosfera i emocje przekazywane są każdemu, nieprzerwanie wstrzykując radosną energię w nadgarstek.

Płynne przełączanie „wielu scenariuszy noszenia” Jako pierwszy ultracienki, kwadratowy, jednoczęściowy, zaawansowany technologicznie zegarek ceramiczny Rado, ultracienki zegarek True Square Thinline jest wykonany z lekkiego i odpornego na zużycie, zaawansowanego technologicznie materiału ceramicznego, co nie jest łatwe ubierać. Jego cechy sprawiają, że nie boi się wyzwań czasu i jest jak noszenie na co dzień zupełnie nowego zegarka. Dzięki ultracienkiej kopercie o grubości zaledwie 5 mm i tarczy o średnicy 37 mm jest o ponad 30% lżejszy niż stalowy zegarek tej samej wielkości. Dzięki wsparciu nowoczesnego, minimalistycznego stylu jest łatwy w obsłudze dla osób mających obsesję na punkcie wyglądu; swój unikalny i modny kwadratowy kształt. Zaokrąglony narożnik tworzy okrągły, ale kanciasty wygląd, dając ludziom racjonalne i romantyczne uczucie. Pokochają go młodzi artystyczni ludzie, podążający za gustem i stylem. W porównaniu z tradycyjnymi zegarkami okrągłymi, zegarki kwadratowe mają bardziej rozpoznawalny wygląd. Dzięki temu jest na tyle uniwersalny, że można go nosić formalnie i na co dzień, dzięki czemu z łatwością nadaje się do dojazdów do pracy i na okazje w czasie wolnym. Pracownicy biurowi również mogą go nosić według własnego uznania. Ponadto wszystkie trzy zegarki są wyposażone w lusterka ze szkła szafirowego i potrójne tytanowe klamry pokryte powłoką PVD, ułatwiające noszenie. Mechanizm kwarcowy dostosowuje się do kolorowych stylów i jest bardzo popularny wśród niemechanicznych fanów zegarków.

Trzy nowe ultracienkie zegarki True Square Thinline w trzech kolorach, każdy limitowany do 999 sztuk. Od 1 listopada te trzy zegarki będą dostępne w zarządzanych radarowo sklepach bezpośrednich Rado Swiss i oficjalnych flagowych sklepach e-commerce, czekając na każdego, kto je pokocha!