Dobre Repliki Zegarek Omega Seamaster Planet Ocean „deep Sea Grey”

Od długiego czasu słynna szwajcarska marka profesjonalnych zegarków OMEGA, zegarki z serii Seamaster, nieustannie wprowadza innowacje dzięki przełomowej technologii zegarmistrzowskiej i innowacyjnym materiałom. W 2023 roku Omega uroczyście wypuściła na rynek nowy zegarek Seamaster Series Planet Ocean „Deep Sea Grey”, wykonany z zaawansowanej ceramiki z azotku krzemu (Si3N4) o odważnym i przyciągającym wzrok stylu, po raz kolejny kontynuując dziedzictwo innowacyjnej technologii Seamaster dobre repliki Zegarki serii.

Zegarek Seamaster Planet Ocean „Deep Sea Grey” to pierwszy przypadek, w którym Omega zastosowała ceramikę z azotku krzemu na dużej powierzchni zegarka. Dzięki tej zaawansowanej ceramice zegarek „Deep Sea Grey” jest nie tylko solidny i trwały, ale także lekki, co czyni go idealnym urządzeniem na nadgarstek do przygód i eksploracji.

Koperta, pierścień lunety i tył nowego zegarka są wykonane z ciemnoszarej ceramiki z azotku krzemu. Lekka ceramika z azotku krzemu sprawia, że noszenie zegarka jest wygodniejsze, a jednocześnie zapewnia, że zegarek jest solidny i trwały oraz utrzymuje stabilną pracę w ekstremalnych warunkach.

Piaskowana tarcza zegarka, podstawa ramki i składane zapięcie wykonane są z tytanu klasy 5, w przeciwieństwie do ceramiki z azotku krzemu. Materiał ten może skutecznie poprawić trwałość zegarka, nie zwiększając przy tym wagi zegarka.

Rozmiar koperty zegarka wynosi 45,5 mm, a wskazówki i indeksy godzin są wykonane z czarnego węgla. Na tylnej części zegarka zastosowano opatentowaną przez markę technologię NAIAD LOCK, która gwarantuje, że napisy umieszczone na odwrocie zegarka zawsze znajdują się we właściwym miejscu. Zegarek jest wyposażony w mechanizm Omega 8906 Coaxis Master Chronometer wykonany z tytanu klasy 5, który tworzy ultralekki mechanizm o precyzyjnej i doskonałej wydajności oraz posiada funkcję GMT. Konstrukcja mechanizmu również przyjmuje ciemną estetykę, która jest spójna z wyglądem zegarka. Dekiel obudowy ze szkła szafirowego pokryty jest powłoką antyrefleksyjną zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, co pozwala docenić piękno mechanizmu. Zegarek Seamaster Planet Ocean „Deep Sea Grey” jest wodoodporny do głębokości 600 metrów, co świadczy o doskonałej technologii zegarmistrzowskiej Omega w zegarkach do nurkowania głębinowego.