Odkrywanie Oryginalnego Wiecznego Kalendarza I Zegarka Kalendarzowego Grassa Zegarki Repliki

W długiej rzece historii zegarek zegarków z różnymi złożonymi funkcjami nieustannie płynącymi i działającymi do przodu jest narzędziem do nagrywania czasu. Wśród nich jest to reprezentowane przez prace wiecznego kalendarza i rocznego kalendarza, co w pełni odzwierciedla metodę obliczania czasu precyzyjnego, co jest fantastyczne.

Na drodze do precyzyjnego czasu nagrywania Glasteti przestrzega stuletniego tradycyjnego ducha i niezachwiana praktyka innowacji, pionierami granic z precyzyjnym kunsztem i klasycznymi zegarkami, podkreślając twórczą pasję zegarków saksoński Tajemnica czasu na nadgarstku.

Wannian Eternal, długotrwały

Jako rodzaj skomplikowanej funkcji zegarka, „trzy główne funkcje” na kole i trzy pytania. Mechaniczny wieczny zegarek kalendarzowy zasadniczo nie musi być ręcznie dostosowywany w procesie codziennego użytkowania. W Xiaoyue można zrealizować automatyczną konwersję; Może automatycznie zidentyfikować 29 lutego 28 lutego lub rok skoku i poprawnie pokazuje 1 marca następnego dnia. Dzięki unikalnej zdolności pamięci mechanicznej stały zegarek kalendarzowy musiał być resetowany dopiero 2100 lat temu (przynajmniej teoretycznie) -długoterminowa witalność jest bliska „wieczności” dla życia ludzi. To samo.

Glashti wprowadził na rynek pierwszy Senator Classic Perpetual Calendar Watch w 1999 roku i znany jest z przeciążania tego miejsca. Stawia tydzień, miesiąc, kalendarz i comiesięczne fazy na czterech zakątkach tarczy. Ten unikalny oryginalny projekt osiągnął model przedstawiciela niemieckiego modelu wiecznego kalendarza branży zegarków. Po marce szczegóły wyglądu i ruchy wewnętrzne były wielokrotnie zaktualizowane. Kalendarz Excellence Senator Percestant, wyposażony w automatyczny ruch fornirów kaliber 36-02, ma szczuplej stałych zegarków kalendarzowych. W południe rok Leap poniżej 12 pokazał bardziej pozorną przestrzeń. Uproszczono nie tylko proste piękno niemieckiego stylu, ale także sprytnie połączyło klasyczną duszę i nowoczesną estetykę.

Kalendarz Excellence Senator Perpetual

Radny wybitny zegarek, Red Gold

Kaliber 36-02 Typ Automatyczny ruch łańcucha przyjmuje typowe cechy dekoracyjne Glasteti: Trzy czwarte urządzenia z delikatną kolumną Grasuti, ręcznie robione drobne kółko, drobne szlifowanie wzoru perłowego, niebieska stal, niebieskie śruby ze stali itp. używa szalika silikonowego, zapewniając wysoką dokładność i stabilność. Stodoła jednorazowe zapewniają magazyn energii do 100 godzin, a częstotliwość wynosi 4 Hertz (28 800 częstotliwości wibracji na godzinę). Przed opuszczeniem fabryki każdy zegarek wyposażony w automatyczny ruch kaliber 36 musi również przejść przez oryginalną ścisłą 24-dniową kontrolę Grasuti w czasie rzeczywistym. Dolna pokrywa jest grawerowana podwójnym znakiem G dla dokładności i stabilności i jest wyposażona w niezależny certyfikat kontroli.

Kalendarz Excellence Senator Perpetual

Excellence członek Watch Watch Caliber 36-02 Ruch

Chociaż funkcja jest skomplikowana, Excellence Senator Perpetual Calendar Doskonałe ustawienia strojenia kupców można przeglądać bezpośrednio, wyświetlając okno; Ukryte przyciski regulacji po obu stronach obudowy można dostosować, aby dostosować miesiąc, datę, miesięczny wyświetlacz fazowy i tydzień. Dogodnie obsługując urządzenie regulacyjne ogólnego zastosowania o godzinie 8, możesz podłączyć kalendarz z miesiącem i miesiącem za jednym krokiem. 100-godzinna ultra-długa funkcja magaz ynowania energii może przez długi czas utrzymywać prawidłową interakcję dla każdego wyświetlacza. Nawet po usunięciu zegarka nadal może zachować stabilną obsługę.

Kalendarz noworoczny pielęgnuje teraźniejszość.

W porównaniu z „wiecznym czasem” wiecznego zegarka kalendarzowego, coroczny zegarek kalendarzowy jest stosunkowo nowym rodzajem zegarek i obecna jest dbałość o coroczny kalendarz. Roczne zegarki repliki kalendarzowe zwykle pokazują czas, tydzień, datę i miesiąc; Niektóre będą również wykazywać fazy miesięczne. Może rozróżnić wielkość miesiąca (30 dni i 31 dni). Tylko raz. W porównaniu z nieustannymi instytucjami kalendarzowymi instytucje kalendarzowe zajmują mniej przestrzeni i mają doskonałą wytrzymałość w ruchu, co jest idealnym wyborem do codziennego zużycia.

Pierwszy ekscentryczny zegarek kalendarzowy PanomaticCalendar uruchomiony przez Glasteti ma dwa oczy: modele czerwonego złota wyposażone w 5N Red Gold Case i limitowaną edycję 150 modeli platynowych. Styl doktryny szczegółowo odzwierciedla doskonałą technologię zegarmistrzostwa w Niemczech. Oprócz typowych godzin, minut i małych sekund serii ekscentrycznych, nowo wykonany ruch kalibru 92 ma również precyzyjną fazę księżyca, kalendarz i funkcję wyświetlania miesiąca skoku z odwrotnego skoku. Jego mechaniczna konstrukcja jest wykwintna i wyjątkowa.

Oryginalny przedstawiciel Glashti rozległy kalendarz jest ustawiony o godzinie 4. Wyświetlacz fazy księżyca znajduje się o godzinie 2 i brakuje mu strat księżyca z olśniewającym gwiaździstym niebem, eleganckim i uroczym. Teoretycznie faza miesięczna pokazuje błąd ręcznej korekty co 122 lat. Pod koniec miesiąca wyświetlacz daty zegarka automatycznie skoczy z 30 lub 31 do 1 do 1, a za tą tajemniczą funkcją znajduje się precyzyjnie obliczona operacja mechaniczna. Miesięczny sprzęt w rdzeniu ruchu jest „pamięć” tej funkcji. Miesięczne liczby znajdują się w oknie wyświetlania na wpół miesiąc w prawym dolnym rogu, a miesięczny pierścień poniżej pierścienia jest uzupełniany co cztery lata, aby upewnić się, że tylko jedna liczba jest podświetlana za każdym razem.

Panomatomiccalendar Ecstasy Calendar Gold

Modele z kalendarza Excentrycalendar w Panematiccalendar obserwuje modele czerwonych złotych, wykorzystując czerwono-złoto na lśniącym srebrno-białym tarczy. Miękki i delikatny połysk jest przyjemny dla oka. Godziny, minuty i małe sekundy są ozdobione rekordami winylowymi, wykazując niezwykły charakter. Ikoniczne okno kalendarza marki wykorzystuje złotą ramę. Po raz pierwszy marka wykorzystuje ten projekt, aby po raz pierwszy rozważyć piękno i praktyczność, i może przypomnieć nam, aby zwrócić uwagę na piękno chwili. Ruch kalibru 92-09 wykorzystuje powierzchnię poszyjną, a powierzchnia polerowania satynowego 42 mm jest lekko łukowata, aby lepiej pasować do nadgarstka i nosić wygodne noszenie. Miesiąc jest wyświetlany na białym tle, przyciągający wzrok i łatwy do odczytania, podczas gdy wyświetlacz fazy księżyca przypomina dwa czerwone złote skrzynki, emanują uroczym złotym światłem. Niezależnie od tego, czy jest to atrakcje życia, czy codzienne życie Xiaoying, Glasteti spędził z tobą.

Panomatomcalendar Ecstasy Calendar Watch-Platynum Limited End

Escentralny doroczny model zegarka i zegarek Panomaticcalendar, nowe ruchy kalibru 92-10 są wycięte za pustym konstrukcji, czarne makaron, unikalne. Esencja galwaniczna czarna otwór jest ozdobiona eleganckim wzorem rekordu winylowego, z białą etykietą w osadzonej ciśnienia w wieku 18 -karatowym. Jest zgodny z czarnym i eleganckim ogólnym stylem zegarka. Miesiąc jest czarno -biały, a runda srebrnego księżyca w księżycu jest atrakcyjna. Pasek wykonany jest z czarnej aksamitnej skóry krokodyla z makaronem, z platynową klamrą składaną, elegancką i poruszającą.

Nasze postrzeganie czasu zależy w dużej mierze od sposobu, w jaki spędzamy czas i tych, którzy nam towarzyszą. Czas idzie naprzód z nieustępliwym rytmem i mierzy każdy krok życia; Budzi również najsilniejsze emocje głęboko w sercu. Możesz mieć szczególne znaczenie za każdym razem, gdy go napotykasz i każdy zwykły dzień. Niezależnie od tego, czy jest to wieczna wieczność, czy obecne piękno teraźniejszości, Glasteti pierwotnie pisał pochwały czasowe między cale kwadratowe, co odzwierciedla milczące zrozumienie wzruszających, szczerych emocji tego świata.