Seria Roger Dudu King’s Series Interstellar Hollow Artist Wheyer Dobre Repliki Watch

Najbardziej nieoczekiwanie odkrywanie twórczej inspiracji jest Rogerdubuis, Rogerdubuis;

Zerwanie rutyny to niezmienna postawa Rogerduis Rogerdubuis;

BOLD TRESPORDER jest kreatywnym źródłem Rogerduis Rogerduis.

Narodziny każdego wywrócenia są najlepszym wynikiem dziedziczenia marki i transcendencji.

Rogerdubuis, przestrzegający koncepcji „naszych gier”, Rogerdubuis, dąży do dążenia do zegarmistrzostwa z granicami i przekracza limit. Od 2021 r. Otworzył „artystę miejskiego złożoną z artystów kultury miejskiej na całym świecie. Współpracująca podróż plemienia sztuki miejskiej bada bogate manifestacje świata sztuki współczesnej, posypuje kreatywność i tworzy szokującą sztukę nadgarstka.

Ręcznie ręka razem, aby odtwarzać sztukę nadgarstka.

Zakładaj zasady, wykazują umiejętności zawodowe i są zaangażowani w dążenie do przyszłego projektowania -słynni na całym świecie artyści kultury miejskimi mają takie same wartości jak marki. Odnowili elementy Pentagram z ich unikalnym stylem artystycznym. Jako istotna część linku marki i świata sztuki, każdy zegarek planu współpracy „Urban Art Tribe” łączy wykwintne umiejętności wizji artystów i zegarmistrzów. Poprowadź przyszłość hiper horologii z kreatywnością i designem.

Odkryj podróż do wszechświata: Roger du Pi x Dr.WOO

2021 to nowy kamień milowy w wejściu Rogera Dudai do świata sztuki współczesnej. Marka łączy się z minimalistycznym, monochromatycznym i pojedynczym potrzebnym, a najlepszy artysta tatuażowy Dr. Woo, znany w branży tatuażu, uruchomiła serię King. Pojedynczy latający tbar-latającego koła Whey-DR. Zabiegać. Artysta używa geometrycznych kształtów i wzorów planetarnych, aby przedstawić kosmiczną mapę w jego umyśle, a nasi zegarmistrzowie zmienili wyjątkową kreatywność artysty w ich doskonałe umiejętności. Zegrzepie wykorzystuje leczenie złotą z metalu na szafirowym szklance kryształowym, aby zaprezentować pentagram reinterpretacji na tarczy z dokładnym, delikatnym, przyciągającym wzrokiem konstrukcją, wykazującym wyjątkowe doskonałe kunszt.

Graffiti Creative Creative: Roger Dudui x Gully

Roger Dudui zawsze przyjmuje wyzwanie i współpracuje z Gully, francuskim artystą graffiti Gully, który jest dobry w łączeniu różnych stylów w stylu graffiti, aby uruchomić Single Flying Wheet Watch Single Flying Wheet Artist, i po raz kolejny stworzyć klasyczny pojedynczy obserwator latającego koła. Gully integruje zawodową wiedzę na temat wysokiej klasy zegarmistrzostwo z kolorową sztuką graffiti i wykorzystuje udar do renowacji kultowego elementu Pentagram. Obudowa i ruch przyjmują proste i ostre linie oraz nowoczesne materiały zaawansowane technologicznie, radykalnie poprawiając poziom zegarków i sprawiając, że szybkie uświadomienie sobie pięknych myśli artysty są ekscytujące płótno. Stwórz unikalne arcydzieło.

Nowy rozdział miast Common Score: Roger du pi x liu ye

W 2022 r. Roger Dudui połączył ręce z rzeźbiarzem, szkicem i malarzem. Liu Yan, najbardziej zauważalny chiński współczesny artysta, rozpoczął trzeci akapit planu współpracy „Urban Art Tribe”. Seria Times-King Single Flying Tusso Wheel Artist Way dobre repliki Watch-liu ye. Zegarmistrzowie projektują trójwarstwową strukturę o doskonałych umiejętnościach, jedną warstwę pionowych linii, a druga warstwa jest wyposażona w kultowe znaki pentagramu. Trzecia warstwa jest grawerowana poziomymi linkami kolorów. Struktura estetyczna fioletowego Qi „zamieniła zegarek w arcydzieło„ zabezpieczającego koloru ”.

Poprowadź trend mody: Roger Dudui x Hypebeast.

Z zapaloną wizją i precyzyjnym zrozumieniem trendu z ostrym okiem i kierunkiem, Hypebeast współpracował z platformą e-commerce informacji o trendach i wydała serię King Interstellar Hollow Artist Watches-Hypebeast. W tym czasie odziedziczył kultowy kształt pentagramu. Koła panyuan i mikropętania używają unikalnej kolorystyki Hypebeast: granatowy, z białą ceramiczną obudową i paskiem; Prosty i nowoczesny design podkreśla serię King’s Interstellar Pusty nadgarstki. Wyraźne i ostre linie unikalne dla stołu pokazują pionierskie nastawienie marki i stanowią doskonały sposób na doświadczenie super zegarków u liderów trendów, którzy są na czele mody.

Nowy czas spółdzielczy czas i przestrzeń: Roger Dud Pei x Empty Mountain Foundation
Przełom nigdy się nie kończy, a fala jest niezwykła prowadzenie przyszłości. 10 marca 2023 r. Roger Dudi zorganizował gwiazdę „Machinery Time” Hollow Artist Watch-Kongshanji w Chengdu, aby zorganizować imprezę Watch-Kongshanji. Wstrzyknij żywotność Pulse to stolica mody i otwórz nowy rozdział rozwoju marki w południowo -zachodniej części.

Nowa gwiazda King Series Hollow Artist Cooperation Watch-Empty Mountain opiera się na pojawieniu się tamtej nocy, a światowej sławy japońskiego artysty Hajime Sorayama, jako pioniera w swojej dziedzinie artystycznej, jest pionierem w swojej dziedzinie twórczej. Zrozum istniejącą rutynę i wstrząśnij tradycyjnym myśleniem. Jego niezwykły i nadmierny talent doprowadził do współpracy ze znanymi ludźmi w staroświe, technologii i muzyce. Fundacja Kongshan nadal przełamuje świat sztuki na drodze do stworzenia. Tym razem Roger Dudui zaprosił go do powitania kreatywnych wyzwań: Huanxin zinterpretował klasyczne elementy pentagramu marki.

Fundacja Pusty Mountain wykorzystuje istniejącą metodę projektowania marki, aby zaprezentować nowy styl reinterpret serii King’s Interstellar Hollow zegarków o niezwykłej ekspresji i złożoności. Krzywizna i jasne udoskonalenie oka różnią się od charakterystycznych linii kroju poprzedniej marki i silnych kontrastów. Pusty Shanji czerpie więcej elementów ze swojego kultowego stworzenia. Echo. Aby osiągnąć tę estetykę, musisz wykorzystać niezwykłe umiejętności zegarmistrzów, aby opracować unikalne technologie techniczne, aby osiągnąć dobry efekt. Dla Rogera Dudine’a jest to trudne zadanie, zwłaszcza gdy kompleksowe polerowanie tytanu i bransoletki. Kongshanji daje temu zegarkowi więcej światła i cienia, dzięki czemu przeprojektował mikro-sprzątanie rur marki, tworząc efekt wizualny wzoru fali wrzosowiskowej spowodowany przez nadgarstek noszącego, pokazując uroczą dynamikę. Ten piękny i niekończący się efekt falowania jest pierwszą próbą artystów i marek. Przez kilka miesięcy należy go zaprojektować w fabryce zegarmistrzowskiej, aby znaleźć wykwintne mieszanki różnych materiałów, dekoracji i udoskonalania. Ostatecznie łączy kilka świetnych technologii: budowanie bardzo dokładnej optymalnej odległości między każdą linią stemplowania i dekoracyjnymi wzorami i zajęcie trzech godzin tradycyjnego grawerowania na niektórych częściach mikro-swingowych Tuo, a stół tłoczony szklany szklany szklany jest umieszczony na innowacyjnym montażu Proces na nowatorskich miniaturowych probówkach. Wydanie 28 razy z limitowaną edycją jest wyposażone w bransoletkę stopu tytanu poziomu 5 -poziomowego z pierwszym urządzeniem szybkiego desemblingu, które jest łatwe do szybkiego i różnorodnego zastąpienia.

Witryna imprezowa ma również uderzające puste mechaniczne urządzenie JI ART i kultowe urządzenie do modelowania Pentagramu Rogera Dudu. Metalowa skóra i linie mięśni przedstawiają unikalną futurystyczną estetykę, prowadząc gości do odkrywania mechanicznego czasu i przestrzeni pełnej witalności.

Nieograniczone jest osiągnięcie transcendencji i odkrywanie większej liczby tajemnic czasowych. Legendy sztuki nadgarstka skomponowane przez Rogera Dudui i „Plemię Urban Art) kontynuują … w przyszłości Roger Dudui będzie nadal eksplorować sztukę i zegarek z niekończącą się wyobraźnią i kreatywnością. A tym samym prowadzenie przyszłości„ Hyper Horology ”.