Boisz Się Kupić Fałszywy Zegarek Rolex Podróbka?

Nie wiem, czy masz przyjaciela (i być może siebie) z wysokiej jakości towarów w cenie kupionych złych fałszywek; Mały makijaż często słyszy się takie rzeczy (które mogą znajdować się w kręgu stołu, aby pozostać na długi czas), jeśli kupiłeś słynny Rolex podróbka zegarek marki na kilkaset, kiedy fałszywy zegarek mały makijaż nie ma powiedzieć, co w końcu nikt nie jest głupi, wszyscy wiedzą, że to fałszywy stół, Kluczem jest, że wiele osób używa rzeczywistej ceny, aby kupić fałszywy stół jest trochę przeszłości.

Dzisiaj Xiaobian porozmawia z Tobą o tym, jak zidentyfikować Rolex jako prawdziwe lub fałszywe; Może niektórzy ludzie zapytają, dlaczego wybierają Rolex, ponieważ znają stół, a większość ludzi ze stołu nie widzi takich jak Rolex podróbka, a jego duża popularność sprawia, że staje się imitacją ulubionego stołu biznesowego, następny Xiaobian, aby powiedzieć, jak łatwo zidentyfikować Rolex.

1. spójrz na certyfikat

Najbardziej bezpośrednim sposobem na wykrycie fałszywego Rolex’a jest sprawdzenie, czy istnieje standardowy certyfikat. Wykwalifikowany Rolex z pewnością nie może być kwestionowany autentycznością certyfikatu. Niektórzy fałszerzy zawsze próbowali sfałszować poświadczenia, ale te prawdziwe były amortyzowane papierem przed 2007 i teraz zostały zaktualizowane do twardych plastikowych listów kredytowych, szczegółów nie straconych przez miłośników zegarków.

2. Spójrz na logo tarczy

Logo oryginalnego jest cienkie i przezroczyste, podczas gdy fałszywa korona Rolex podróbka jest duża, tekst jest grubszy, a połączenie bransoletki jest również bardziej kompleksowe.
Postacie i korony fałszywego Rolex są mniej precyzyjne niż te autentyczne, a linia pisania postaci wymaga dobrych rzemieślników i zaawansowanego wsparcia technicznego, więc fałszywy Rolex jest niemożliwy do osiągnięcia.

3. Szkło tarczowe

Nowe modele Rolex z ostatnich lat posiadają laserowe logo korony na zewnątrz szkła o szóstej. To logo nie jest bardzo łatwe do zobaczenia; Musisz przechylić zegarek pod pewnym kątem, aby zobaczyć; Liczba Rolex podróbka to sześć cyfr, a wszystkie mają to laserowe logo.

Potrzebuję uwagi wszystkich; Niektóre fałszywe Rolex zaczynają również wytwarzać efekty skanowania laserowego, ale fałszywy „efekt laserowy” Rolex będzie dużo, takich jak plamy laserowe i duże kształty, można znaleźć nawet pochlebny wygląd i tak dalej, a autentyczne Rolexy, ostrożna obserwacja jest trudna do znalezienia, ale trzeba zwrócić uwagę na niektóre ze starych zegarków Rolex podróbka nie mogą laserowo zapobiegać fałszerstwom.

4. liczby

Każdy oryginalny zegarek Rolex będzie miał unikalny numer po opuszczeniu fabryki, zwykle umieszczony między uszami. Aby zaoszczędzić koszty, liczba każdej partii jest taka sama. Jeśli przejdziesz do Internetu i znajdziesz wiele zegarków o tym samym numerze, oznacza to, że jest to fałszywy zegarek.

5. Poluzować czas regulacji korony

Kiedy poluzujesz koronę, aby dostosować datę, faktyczny poród rozpocznie się o szóstej, a nie o 12-tej. Niewiele fałszywych Rolexów może to powielić.

6. Sprawdź tył obudowy

Żaden obecny zegarek Rolex podróbka nie ma jasnych pleców, więc jeśli Twój zegarek jest taki, istnieją tylko dwie możliwości: fałszywy Rolex lub bezcenny element muzealny.

7. Sprawdzanie szczegółów

Ogólne fałszywe artystyczne opaski zegarkowe Rolex są szorstkie, zwłaszcza między złotem jest bardziej widoczne, będzie złote obróbka krawędzi może być lepsza. Pomiędzy prawdziwym złotym paskiem zegarkowym w przypadku gięcia sekcja jest gruba, grubość nie jest jednolita, a grubość podróbki jest taka sama.

Zegarki Rolex są bezbłędne; Jeśli są jakieś wady, nie możesz nosić Rolex podróbka, nie wspominając o wielkości różnicy.