Podsumuj Tegoroczną Wystawę Geneva Dobre Repliki Watch

Po doświadczeniu 100 000 kroków, aby uciec niezliczoną ilość razy, WWG zakończyło się w 2023 roku.

W ciągu zaledwie tygodnia prawie 50 głównych marek zegarków zebrało się razem i skoncentrowały się nowe arcydzieła i świetne technologie w 2023 roku Proces zegarmistrzostwa, ale także implikuje przyszły trend ramki.

W erze niebiesko-zielonych tarczy dysk łososia pojawił się i szybko stał się nowym celem na 2023wwg. Wiele zegarków wprowadziło w tym roku nowe zegarki z makaronem na płycie łososia.

Bardziej reprezentatywna seria Chopina L.U.C 1860, użycie czerwonego koloru łososia i czystego złota;

Ulubiona seria Tudor Royal zapoczątkowała również nowe danie z łososia, które zapewnia bardziej niezawodny wybór z ciepłymi odcieniami kolorów.

Słynna szwajcarska marka zegarmistrzostwa Jiang Shiconton, po uruchomieniu serii dziedzictwa niedzielnego kalendarza, wykorzystuje ekskluzywny projekt obudowy Platinum z pokrętłem koloru łososia, który integruje kilka funkcji kompleksowych wyświetlania skoku odwrotnego. Najlepsze kunszt jest piękne i utalentowane.

Ponadto młodsza tarcza kolorów jest jedną z głównych atrakcji tej wystawy tabeli. Na przykład kolorowy ostry ruch ostrygowy Rolex stały ruch, cotygodniowy kalendarz 36 ze wzorami układankami;

Jest to także pod wspólną marką zegarki Herhei PPX 400 Kermit, które stosują zielony kolor żab Komi.

Ciężka praca nad kolorem talerza, niezależnie od tego, czy jest to płyta łososia, czy wygląd jasnych kolorów, reprezentuje dążenie marki do innowacji projektowych.

Z jednej strony szanuj i dziedzicz piękno tradycyjnej technologii zegarmistrzowskiej; Z drugiej strony aktywnie przyjmuje trend rozwojowy młodzieńczej luksusowej estetyki. Coraz bogaty kolor dysku wykazuje również silną tolerancję dla zróżnicowanej estetyki w pierścieniu zegara.

Unisex, bez wiatru płciowego. Pod względem uroku płci i równości dzisiejszego społeczeństwa produkcja zegarków w stylu neutralnym stała się nową modą ramki. Najważniejszą zmianą jest zmiana wielkości oka, to znaczy popularność małej deski.

W 2023 r. Tiger Haoya przyniósł 36 mm Calela Daily Calendar Watches w 60. rocznicę swojej kultowej serii dobre repliki Watch Calela.

Można nosić umiarkowane rozmiary, zarówno mężczyźni, jak i kobiety. W połączeniu z charakterystyczną kolorystyką nowej tarczy jest jednym z typowych przedstawicieli współczesnych neutralnych wiatrów, które dają zegarkowi bez atrakcyjności płci.

Ponadto nowa seria pilotażowa automatycznie-zegarek dla Zhenli odzwierciedla również koncepcję bycia wolnym od płci.

Ścigający zegarek pilotażowy jest zdefiniowany jako wyłączny mężczyzn. Po potwierdzeniu siatki, nowy pilot jest sparowany z stali nierdzewnej o średnicy 40 mm lub czarną ceramiczną obudową.

Wygląd ponadwymiarowej korony jest wyraźny i zakrętów, pełen nowoczesnej atmosfery mody, a jednocześnie zachowuje charakterystykę wygodnej eksploatacji. Pani była przez nią noszona, a poczucie chłodu zostało ujawnione.

W przeszłości zegarek biżuterii był uważany tylko za modny akcesorium. Większość ludzi bardziej koncentruje się na realizacji funkcji zegarków, a kosztowna dekoracja biżuterii nie jesz zachęt.

Jednak wraz z otwarciem koncepcji społecznych i estetycznych ludzie zaczęli cenić związek między wysokiej klasy zegarmistrzostwo a zaawansowaną biżuterią. Proces polerowania i inkrustowanego biżuterii jest stopniowo uważany za znaczące ucieleśnienie doskonałej technologii zegarmistrzowskiej marki.

Zwłaszcza w ostatnich latach trend fuzji wysokiej klasy zegarmistrzowskiej i zaawansowanej biżuterii był bardziej widoczny.

W ubiegłym roku Square Bang Unico Watch wydany przez Hublot oficjalnie wszedł do nowej ery diamentów. W tym roku ta seria dodała osiem nowych platyny, tytanu i Wang Gold Works. Jednocześnie są one połączone z czterema różnymi poziomami wymiarów, aby ponownie pokazać urok fuzji wysokiej klasy zegarmistrzowskiej i zaawansowanej biżuterii.

Watch King Parek Philippe bezpośrednio wydał duży ruch. Na scenie 2023wwg przyniósł ultra-kompleksowe funkcjonalne zegarek z biżuterią wysokiej jakości-Master Strings 6300, z wyceną ponad 100 milionów.

Sto osiemnastu szmaragdów o długim kształcie jest inkrustowane z czasem ramki i składanej klamry, a ramka kalendarzowa i obudowa są inkrustowane z 291 długimi diamentami. Facet włoży go do kieszeni.

W 2023 r. Słynny projekt sportu jest nadal popularny, zajmując ważną pozycję na tegorocznej wystawie Geneva Watch. Ale najczęściej omawianym wśród tabeli formalnej, najważniejszym czynnikiem, jest Rolex.

Trzydzieści dziewięć milimetrów średnicy, wskaźnik Breguet, małe trzy igły, throught design i skórzany pasek krokodylowy, nikt nie pomyślałby, że Rolex w 2023 r. Otwierałby nową formę formalnej sukienki 1908, aby bezpośrednio zastąpić Chelini. Istota

Oprócz wąskiego wzoru trójkąta na zewnętrznym okręgu, prawie nie można zobaczyć znanego stylu Rolex, z wyjątkiem małego wzoru trójkąta na zewnętrznym pierścieniu, ale jest to projekt formatu klasycznego.

Ryzyko ryzyka nie uznanego przez rynek format formalny typu z 1908 r., Który nie jest „Rolex”, nie jest „Rolex”, zwracając uwagę wszystkich na projekt tabeli formatu klasycznego. Rolex ponownie prowadzi klasyczną formę formalną, aby stać się popularny w uparty sposób.

Na wystawie Geneva Watch w 2023 r. Istnieje inne zjawisko godne naszej uwagi: wiele marek zegarków zdecydowało się na zaktualizowanie wrażenia zakupu użytkownika.

Dwa typowe przykłady to narody i tudor.

W 2023 r. IWC uruchomiło spersonalizowaną usługę dostosowywania dla użytkowników portugalskiego chronografu.

Spersonalizowane usługi dostosowywania nie są niczym niezwykłym w ramce. Jiang Shicon i Earl wdrożyli tę usługę kilka lat temu. Ale większość niestandardowych obiektów jest droga.

Natomiast wybór spersonalizowanych koncepcji dostosowywania w języku portugalskim jest bardziej uniwersalny i powszechny.

Klienci mogą wybrać skrzynie z czerwonym złotem i stali nierdzewnej 18 -karatowej zgodnie z ich preferencjami. Tarcze obejmują 16 unikalnych opcji kolorów: sosnowy kamień zielony, niebieski, fioletowo-czerwony i kurkuma.

Ponadto na tarczy istnieje spersonalizowany wybór bażantów lub wkładek złota i wskaźników; Pasek zapewnia kolorowy pasek skóry cielęcy lub krokodyl, pasek podstawy papierowej Timbertex, gumowy pasek i wysokiej jakości pasek ze stali nierdzewnej itp. Różnorodne opcje zaspokojenia pasujących potrzeb różnych scen klientów.

Ogólnie rzecz biorąc, spersonalizowany Portugalczyk musi poczekać około trzech tygodni, aby ukończyć produkcję i dostawę. Gotowy produkt o godzinie 6 jest również grawerowany logo „I” w momencie zbierania produktu, aby podkreślić jego unikalną tożsamość.

Należy jednak zauważyć, że ta spersonalizowana usługa dostosowywania jest nadal w okresie próbnym i jest dostarczana tylko w sklepie koncepcyjnym Tabeli IWC WAN GUO w Dubaju i Szanghaju.

Ponadto, aby lepiej wyświetlić styl nowego inżyniera produktu, WAN GUO Watch stworzył również nową wirtualną przestrzeń 3D, aby zapewnić możliwość zbadania legendarnego procesu rozwoju zegarków i zoptymalizowania wrażenia sceny użytkowników.

Jest również zaktualizowany w doświadczeniu konsumentów, a Tudor zastosował w tym roku do otwarcia metody butikowej o ograniczonej liczbie czasu.

Zgodnie z poprzednią rutyną nowe produkty wydane na wystawie będą często w pełni wymienione na sprzedaż po pewnym czasie. W tym roku Tudor był nienormalny i przeniósł sklep bezpośrednio do Genewy i stworzył hasło „nie tylko widzisz, ale także go kup”.

Wszystkie zegarki modelowe i najnowsze nowe produkty wydane na wysokiej klasy wystawie zegarka można kupić w sklepie butikowym Tudor.

Limitowana edycja Bitong Bronze w Biwal 1958 również zapoczątkowa pierwszy występ.

Nie trzeba rezerwować ani ustawiać się w kolejce; Możesz zacząć widzieć nowy produkt na pierwszy rzut oka. Jest pachnący!

W tym momencie „zegarek i cud” w 2023 r. Na razie zakończy się, ale rozwój koła zegarka się nie zatrzyma.

Zgodnie z trendem młodzieży dóbr luksusowych i modernizacji konsumpcji, jak sprawić, by klasyki nadążyły na czasach i wchłanianie większej liczby młodych konsumpcji, stała się istotnym kierunkiem wzrostu dla przyszłości znaczących marek zegarowych.

W tym myślenie o tych problemach i rozpoczęcie każdej nowej popularności. Te rosnące trendy generalnie zawierają oczekiwania ludzi na różnorodną przyszłość. To, co będzie w przyszłości i prawo do mówienia jest wciąż w rękach każdego konsumenta.