Shanghai Watch Chengzhang Mother Day Zatrzymanie Zalecenie Dobre Repliki

Płaci miłość i pielęgnuje w imię swojego życia. Od początku radości spotkała się nawzajem i myśli. Kolejny rok Dzień Matki, seria metropolitalna w Szanghaju i seria rewitalizacji to wykwintne godziny.

Nowoczesne i inteligentne -metropolis · Mirror Yao

Metropolis stolika w Szanghaju · Mirror Yao opiera się na pięknie geometrycznej budynku Art Deco, wykazującego długotrwały urok. Na tarczy dwunastogodzinne źródło inspiracji jiang i „top światła” zwyczajów Jiang i budynek Guangming skondensowały romans szkoły morskiej i nakreśliło proste geometryczne piękno. Perłowa tarcza licznika lśni, a dwanaście płatków jest przezroczyste i bogate, odzwierciedlając świt czasów. Kolorowa interpretacja nadgarstka jest piękniejsza, podobnie jak jej elegancki Fenghua Modang. Unikalny prostokątny przypadek jest ostry i prosty, wykazujący spokojną kobiecą moc. Jest zdolny, elegancki i odważny. Jako matka o wielu tożsamości galopuje między pracą a życiem i zawsze na nas czeka.

Oriental Charm -Metropolis · Chanran

Szanghajski zegarek Metropolis · Chanran używa Cheongsam jako inspiracji. Pionierski i awangardowy design w starym czasie był poza czasem interpretacji orientalnego uroku. Oba końce zegarka są zaprojektowane przez turbinę wypukłego obróbki okrągłego polerowania, odzwierciedlając projekt osi i malarstwo w tradycyjnej kaligrafii i kaligrafii. Wybór wykorzystuje trzy -wymiarową technologię nano malowaną w celu nakreślenia konwencjonalnych chińskich wzorów kwiatów i liści. Równoległe piwonia ukryte w niebieskiej tarczy pokazało swoją pewność siebie wdzięcznie; Zielona tarcza przedstawiała winorośl poród i zwalnioną trawę oraz opowiadała introwertyzowana i brutalna; Filozofia. Styl orientalny jest ukryty w tradycyjnych wzorach, do tej pory odziedziczony, ponieważ matczyna miłość trwa w czasie i jest rezydentem.

Wen Run Silent -ekusing Jiuqu Yingyue

Fuxing stolik w Szanghaju · Jiuqu Yingyue wyrył wilk ogrodu Yuyuan. Dysk zegarkowy Black Articard jest przymocowany do 18 -karatowej rzeźby złotej. Świetny tarcza figurowa jest sparowana z rzeźbami PT950 Platinum, aby odzwierciedlić dzień i noc. Zegragiści energicznie spoglądają ze dobre repliki zegarkiem z entuzjazmem oczu i mają dużo czasu, a kwadraty rozszerzają granice między czasem. W południe na tarczy zamienił się w jasny księżyc. Delikatnie zamieniła się w Fusion Moonlight, a noc stała się jedynym światłem. Fale wodne świecą i eleganckie, a matczyna miłość łagodnej i cichej z nadgarstka wpada do naszych pięknych snów.

Ai ruo xingchen -metropolis · gwiazdy

Metropolis stolika w Szanghaju · gwiazdy wyświetlają swoje myśli w rozległym niebie i czerpią inspirację z miejsca, w którym nie widzą. Zaprojektowana rama w kształcie wiru „Mgławica Tusso Flying Wheel” jest jak wspornik Galaxy trzymający gwiazdy. Kiedy czas leci jak odcinek matki, otwórz ręce, aby chronić ich miłość. Latające koło Mgławicy ma 6 punktów widoczne, w towarzystwie marki z własnym ruchem na łańcuch F12-1 i odczuwa „podstawowy” skok nadgarstka. Złoto i kamienie piaskowe przypominające wybieranie urodził się w okazjonalnym wypadku. Czarny miedź proszek podobny do dymu świecił światłem gwiazd. Z tego zawierało nieskończone możliwości, podobnie jak Matka Miłość towarzyszyła nam do zbadania szerszego marginesu.