Porozmawiaj O Repliki Zegarków Rolex Day-date: Mój Ulubiony Złoty Zegarek

Dzisiejszy bohater, repliki zegarków Rolex Day-Date, dodaje tygodniowy wyświetlacz do Datejust i jest wyposażony w prezydencki łańcuch.

Funkcja repliki zegarka Day-Date nie jest skomplikowana, ani nie jest to unikalny projekt, ale ze względu na swoje historyczne tło zawsze był flagowym modelem Rolex.

Jak powiedział Rolex w swojej reklamie, chociaż nie możemy zmienić świata, możemy pozwolić ludziom, którzy zmieniają świat, nosić replikę zegarka Rolex.

Dwie repliki zegarków w artykule to modele Rolex Day-Date. Nowa replika zegarka o średnicy 40 mm to 228238 czarnego cukru kamiennego, który powinien być najpopularniejszym stylem w tygodniowym kalendarzu, z wyjątkiem zielonego talerza.

A drugi to stary model 118238, średnica 36mm, bo to stary model, więc cena, wygląd i akcesoria mają dużo do zrobienia.

W kręgu zegarka repliki istnieje niezwykłe zjawisko zwane fobią zegarka złota. Uważam, że noszenie złotego zegarka jest zbyt podobne do nowobogackiego.

Ale w moich kontaktach przyjaciele od zegarków, którzy kupują złote zegarki, często nie są obrazem nowobogackich w oczach wszystkich i istnieje wiele wizji płacenia za projektowanie historii, funkcji i ruchu.

Klienci, którzy konsumują złote zegarki po mojej stronie, są wręcz przeciwni. To jakieś stare pieniądze. Nie martwili się, że inni pomyślą, że się popisuje.

Mam nadzieję, że po tym programie niektórzy mali szefowie przestaną mówić o złotej szansie. W moich oczach złoty zegarek ma potężne znaczenie symboliczne w złotym zegarku.

Istotą nowoczesnych zegarków mechanicznych jest biżuteria, a w dobie zegarków mechanicznych czy narzędzi tylko zegarki z metali szlachetnych mają biżuterię i atrybuty społeczne.

Złote repliki zegarków w XX wieku są najściślej związane z nowoczesnymi replikami mechanicznymi.