Replika Zegarka IWC Pilot’s Watch Mark XVIII Laureus Ceramics IW324703

W dniu 26 lutego 2018 r. Podczas ceremonii wręczenia Laureus World Sports Awards w Monako IWC Watch wypuścił ceramiczny zegarek IWC Pilot’s Mark Mark XVIII, wspierający Laureus Sports Charity Foundation. Jest to już 12. specjalny zegarek z limitowanej edycji IWC, a także zegarek o wspaniałej osobowości.

Zegarek IWC Pilot’s Mark XVIII ma wyjątkową czarną ceramiczną obudowę, a estetyka i cechy zegarka IWC Pilot przyciągnęły uwagę miłośników zegarków. Więc dzisiaj pokażę wam, jak jakość repliki zegarka IWC Mark XVIII IW324703.

Cała obudowa repliki zegarka IWC wykonana jest z czarnego materiału ceramicznego. Jego stabilność, trwałość i odporność na zużycie to jego zalety, których należy unikać w jak największym stopniu. Wypolerowana i wypolerowana powierzchnia obudowy ma błyszczącą teksturę, a krzywizna obudowy rozciąga się na cztery występy, ukazując gładką linię piękna.

Niebieska tarcza i czarna ceramiczna obudowa są sparowane, co jest głębokie i spokojne, bez przesady. Powierzchnia tarczy w kształcie słońca wykazuje stopniowy efekt dzięki różnym kątom świecenia źródła światła, co jest bardzo piękne.

Skala czasowa repliki zegarka IWC to cyfry arabskie, z tym że pozycja na godzinie 12 to zwykły trójkąt. Konstrukcja trzech trzpieniowych dłoni jest klasyczna i prosta. Kształt dłoni odzwierciedla wyjątkowy styl serii zegarków IWC Pilot. Czerwony koniec drugiej ręki jest bardzo rozpoznawalny.

Lustrzana powierzchnia tego repliki zegarka IWC to szkło szafirowe z lekkim łukiem łukowym. Powierzchnia lustra jest pokryta niebieską folią przeciwodblaskową, która jest piękna i fakturowana. Przepuszczalność lustra jest ekstremalna. Wycięte okno kalendarza jest wielowarstwowe, czcionka kalendarza jest wyśrodkowana, a rozmiar jest odpowiedni.

Jak widać z boku repliki zegarka IWC, znakomity proces rysowania jest płynny i znakomity. Korona tytanowa o godzinie 3 ma zakręcany zamek, który jest wysoce wodoodporny. Wygląd i styl debugowania są pierwszorzędne, dzięki czemu regulacja zegarka jest wygodniejsza. Korona dostosowuje kalendarz o jeden bieg, a czas debugowania o drugi bieg.

Ten replikowany zegarek IWC ma nieprzepuszczalną konstrukcję. Dolna część zegarka jest polerowana tytanem. Wzór na środku dolnej okładki jest podobny do innych wydań specjalnych Laureus. Mechanizm wykorzystuje mechanizm Miyu 9015 importowany z Japonii, który jest mechanizmem powszechnie stosowanym w replikach zegarków. Jest stabilny i trwały oraz bardzo cienki.

Wysokiej jakości repliki zegarków IWC Mark XVIII IW324703 od zastosowania materiałów po szczegóły polerowania, wszystkie wykazują pełną szczerość, wysoki poziom wykonania, to szwajcarska replika zegarka, którą warto kupić.