Langqin Zegarki Repliki Przyniósł 2023 Nowe Produkty Na 3. China Consumers Expo

W Haikou na Haikou, Haikou, Haikou, Haikou, odbyło się w Haikou, Haikou, Haikou, odbyło się w Haikou na Haikou, odbyło się trzecie China Międzynarodowe Produkty Konsumenckie (od tego czasu. Przestrzegając pozycjonowania „Butique Trasy” i przywiązanie do innowacji technologicznych, słynny szwajcarski producent zegarków Langqin obserwuje z różnymi nowymi produktami i ponownie zaprezentował Expo, integrując długoterminowe tradycje zegarmistrzowskie, innowacyjną technologię zegarmistrzowską oraz klasyczne i eleganckie projekty , pokazując Szwajcarię w Szwajcarii – elegancki urok zegarmistrzostwa.

Podczas Expo Langqin obserwuje elegancko prezentuje obszar wystawowy Pioneer Time Strefe Pioneer Series i ustanawia trzy interaktywne obszary „Gotowe do Go”, „Reneal Leader” i „Nieograniczona strefa czasowa”. Historyczne historie, które wielokrotnie nagrywały rekordy, pokazują głębokie pochodzenie marki i pola lotu. W tym samym czasie wykazywał różnorodne serie Ranstral Time Watches, aby wyjaśnić pionierskiemu duchowi współczesnych pionierów.

Na tym wystawie Langqin Watch pokazał różne pionierskie serie zegarków czasowych Zulu i dodała długą funkcję strefy czasowej. Zainspirowany historycznym wyglądem wyposażonym w podwójną strefę wyświetlaną w 1925 roku, tarcza jest ozdobiona kultowym logo Z -Character na tarczy; Z oznacza czas Zulu, standardowy format czasu na polach lotniczych i wojskowych. Zegarek jest wyposażony w falę zegarków Langqin wyłączny ruch mechaniczny i ma funkcję wyświetlania trzech stref czasowych towarzyszących współczesnym pionierom, aby rozpocząć podróż eksploracyjną.

W tym samym czasie Langqin Watch przyniósł wiele nowo wydanych zegarków do pracy po raz pierwszy: nowy zegarek Czech Air Force 1935 odtworzył esencję projektu prototypowego pilotażowego zegarka w 1935 obudowa ze stali nierdzewnej w celu obrócenia ramki ramki, obracając ramkę w połączeniu z trójkątnym czasem fluorescencyjnym wewnętrznym, zapewnij jednocześnie 100 metrów wodoodpornej wydajności; Wyposażony w ekskluzywny ruch zegarków Langqin L893.6, ruch przyjmuje opatentowaną konstrukcję biegów, wbudowany antymagnetyczny silikonowy jedwab podróżny, a szwajcarskie oficjalne obserwatorium uzyskuje się, gdy precyzyjnie chodzi. Certyfikacja (COSC); Nowy zegarek w czasie lotu w serii Pioneer Watch Langqin przyjęto nowy ekskluzywny ruch antymagnetyczny, wbudowane krzemowe travers, Power Reserves może osiągnąć około 68 godzin, przezroczyste oparcie oka przedstawia logo Ziemi z serią pionierską i Longines Flyback Wspaniałe rurki huśtawkowe podkreślają spójny pionierski duch serii.

Login Watch (Longines) został założony w Sonii w Szwajcarii w 1832 roku. Marka przylega do długotrwałego wykwintnego kunsztu. Jego nieustanne dążenie do tradycji, elegancji i doskonałości osiągnęło czystą wiedzę na temat zegarmistrzostwa marki. Longines ma bogate doświadczenie i tradycję chwały w oficjalnym czasie Mistrzostw Świata i Międzynarodowej Federacji Sportowej. Długoterminowe wsparcie marki dla eleganckich kategorii jeździeckich nawiązało z nią głębokie relacje. Langqin Watch to znana marka pod grupy producenta zegarków SWOMI. Słynie z tworzenia wykwintnych zegarków. Ta marka, naznaczona latającą klepsydą skrzydła, rozprzestrzeniła się obecnie na 150 krajach na całym świecie.

Od 2020 r. Langqin Watch pojawia się na wystawie od trzech kolejnych lat. Nadal zmusza konsumentów do integracji pomysłowości, tradycji i innowacyjnej elegancji oraz stworzenie najważniejszego hali wystawy marki i interaktywnych doświadczeń. Korzystając z okazji Expo, Langqin Watch mocno nadal głęboko kultywuje rynek chiński, wykorzystuje nowe możliwości rozwoju i wzbogacają kompleksowe prace zegrybucyjne, zaawansowane techniki zegarmistrzowskie oraz wysokiej jakości i intymne usługi, aby spotkać chińskich konsumentów w szwajcarskich zegarmistrzostwo, kochając się i kochać i oczekiwania.

【Opis Watch】

Langqin Watch Pioneer Series Zulu Time Watch Numer obserwowania: L3.812.4.63.6 Sugerowana cena detaliczna: 24 900 RMB

Langqin Watch Pioneer Series wprowadził na rynek nowy zegarek ze strefą wielokrotnie, aby zinterpretować Pioneer Spirit. Zegarek ma ekskluzywny automatyczny ruch łańcucha, który obsługuje wyświetlacz strefy wielokrotnie i wbudowany krzemowy traverse, i jest certyfikowany przez Szwajcarskie Oficjalne Obserwatorium (COSC). Dzięki zaawansowanej technologii zegarmistrzowskiej ręka godzinowa może być niezależna od funkcji GMT, aby osiągnąć niezależną regulację. Zegarek Langqin zegarek Zulu Time Watch przedstawia jasną, matową lub wypolerowaną teksturę oraz wykorzystuje ulgę i inne procesy, aby podkreślić wykwintne szczegóły oraz rygorystyczne i wykwintne kunszt. Oko używa kolorowej ceramicznej ramki z piaskowatą piaskowatą papierosową tarczą. O godzinie 6 znajduje się okno wyświetlania daty. Bransoletka ze stali nierdzewnej może zastąpić stalową obudowę o długość 42 mm.

Langqin Watch Czech Air Force 1935 Numer obserwacyjny: L2.838.4.53.0 Sugged Cena detaliczna: 29 600 RMB

Zegarki repliki Langqin Watch Czech Air Force 1935 mają charakterystyczne i charakterystyczne style. Ten zegarek ma głęboką historię, wybitny design i potężny występ, interpretujący elegancję. Rzętna ramka obrotowa drogi ze wskaźnikiem czasu początkowego jest krytycznym wyzwaniem technicznym i została przezwyciężona. Zegarek jest wyposażony w ekskluzywny automatyczny mechaniczny ruch fal i brązowy skórzany pasek z beżowymi szwami.

Langqin Watch Pioneer Series Flying Time Watch Numer obserwacyjny: L3.821.4.53.2 Sugged Cena detaliczna: 35 500 RMB

Langqin Watch Pioneer Series uruchomił zegarek z funkcją latania. Używany jest nowy ekskluzywny ruch antymagnetyczny, z wbudowanymi podróżnikami krzemowymi, a rezerwat zasilania może osiągnąć 68 godzin. Został certyfikowany przez Szwajcarskie Oficjalne Obserwatorium (COSC) z dokładną wydajnością. Przezroczyste tło wykwintne szczegóły ruchu są na pierwszy rzut oka, w tym logo ziemskie wygrawerowane z przedstawicielem serii Pioneer i niestandardowego młodocianego słowa Flyback. Nowe modele są połączone z eleganckim stylem estetycznym i znakomitymi detalami, pokazując satynowe linie, podgrzewanie, polerowanie i rzeźbienie. Dwukierunkowa obracająca się ramka jest wykonana z czarnej ceramiki i ozdobiona świetlistą skalą, aby uczynić model pełen znaków stylu. Dzięki czarnej tarczy wzoru słonecznego obudowa napadu 42 mm jest sparowana z wymiennym brązowym skórzanym paskiem. Pasek ma składaną klamrę, która obsługuje nowy system dostrajania i zapewnia wygodne wrażenia zużycia.