Shanghai Watch Revival·danqing Series Tysiące Rzek I Gór Li Zegarki Repliki

Poszukując twórczej inspiracji w orientalnej estetyce i integrując tradycyjne techniki niematerialnego dziedzictwa kulturowego, seria Shanghai Watch Revival·Danqing jest inspirowana tradycyjną kaligrafią i malarstwem. Używa czasu jako pięknego pióra do interpretacji orientalnej koncepcji artystycznej na nadgarstku. Pióro i atrament Danqing ma długi urok, skondensowany w calu kwadratowym nieba i ziemi między nadgarstkami i jest nieśmiertelny z upływem lat.

Seria Fuxing·Danqing tysiące mil rzek i gór

Tym razem firma Shanghai Watch uruchomiła odradzającą się serię Danqing, tysiące mil rzek i gór. Znakomity zegarek oddaje urok rozległego atramentu i prania. Dwie jasne perły w długiej rzece czasu spotykają się. Ponadczasowy i nowy, interpretuje zabawę z odległości tysięcy kilometrów na nadgarstku.

Haftowanie i malowanie są zintegrowane, co oznacza rozciąganie.

Jedwabna tarcza z mikrohaftem w kolorze turkusu jest haftowana prawie 80 rodzajami turkusowych nici do haftu w różnych odcieniach.

Firma Shanghai Watch niedawno wydała serię Fuxing·Danqing Tysiąc mil rzek i gór. Powierzchnia dysku wzorowana jest na najstarszym i najnowocześniejszym niebiesko-zielonym arcydziele krajobrazowym „Tysiąc mil rzek i gór”.

Jeden cierń i jeden haft są jak obraz na jedwabnym płótnie. Odrodzona seria Danqing jest hołdem złożonym tradycji haftu Gu polegającej na włączaniu dzieł sztuki do haftu od czasów dynastii Ming w Szanghaju i łączy malowanie na tarczy z niematerialnym dziedzictwem kulturowym haftu Su (delikatne hafty). Powyżej Qiyun żywo odtwarza radość z odległości tysiąca mil.

Hafciarka skrupulatnie przedstawia bogate warstwy gór i rzek na obrazie za pomocą cienkich linii podziału w różnych skalach. W pobliżu solidne nici do haftu dają poczucie objętości w kształcie góry, podczas gdy w oddali cieńsze nici do haftu są używane do przedstawienia jasnego atramentu i odległych gór – królestwa wody bez śladu. Turkus „Tysiąca mil rzek i gór” pochodzi z bogatych i przyjemnych pigmentów mineralnych, a kolor po tysiącach lat nadal jest zielony i przyciąga wzrok. Aby tarcza prezentowała się tak samo żywo, hafciarka wybrała prawie 80 rodzajów zielonych nici do haftu o różnych odcieniach, używając nici jako długopisu, nakładając kolor partiami i warstwa po warstwie. Po 30 godzinach szczegółowego haftu, jedwabista technika jest używana do uzyskania delikatnych technik kolorowania i może swobodnie przełączać się między jasnymi i pełnymi, eleganckimi i prostymi, podobnie jak zielone kolory z „Tysiąca mil rzek i gór”, które odeszły przez tysiące lat.

Zielone góry i rzeki są w zasięgu ręki.

Męski zegarek z serii Fuxing·Danqing, tysiące mil rzek i gór

Seria Fuxing·Danqing wprowadziła na rynek dwa nowe zegarki repliki dla mężczyzn i kobiet. Męski zegarek ma kopertę o średnicy 41 mm i jest dostępny w dwóch opcjach ze stali nierdzewnej 316L i stali nierdzewnej powlekanej różowym złotem PVD. Ozdobiony czarnym lub brązowym paskiem ze skóry aligatora, podkreśla ponadczasowy i głęboki charakter mężczyzny. Obraz dysku wybiera wspaniałą, majestatyczną scenę ciężkich skał i szczytów w „Tysiąc mil rzek i gór”, a pęd wysokich gór pokazuje chwalebny i wspaniały temperament.

Zegarek damski Qianli Jiangshan z serii Fuxing·Danqing, z diamentową ramką i wykwintnym szafirem.

Koperta zegarka damskiego o średnicy 36 mm jest delikatniejsza i delikatniejsza. Ramka jest inkrustowana 62 diamentami, które odzwierciedlają pięć wykwintnych szafirów na uszach i koronce, dodając witalności. Koperta ze stali nierdzewnej 316L z czarnym paskiem ze skóry krokodyla lub koperta ze stali nierdzewnej pozłacanej różowym złotem PVD z brązowym paskiem ze skóry krokodyla, odpowiednia na wiele okazji.

Otoczone górami i mgłą, zamglonymi falami i tysiącami mil uroku, niematerialne dziedzictwo kulturowe, sztuka haftu i arcydzieła Danqing były w potoku czasu, nie tracąc swojego koloru. Zegarek Shanghai jest pełen szacunku i entuzjazmu dla orientalnej estetyki. Tworzy szczere dzieła z wykwintną technologią zegarmistrzowską, kondensuje dzieła artystyczne na nadgarstku i pokazuje majestatyczny trend tamtych czasów.