Zegarek Shanghai Tribute·creator Series 31 mm, Repliki Zegarków

W duchu pionierstwa i tworzenia historii firma Shanghai Watch stworzyła eleganckie zegarki dla kobiet różnych pokoleń. Firma Shanghai Watch wprowadziła na rynek niedawno serię Tribute·Creator o średnicy 31 mm, charakteryzującą się wyjątkowymi i kompaktowymi rozmiarami, różnorodnymi kolorami tarcz i bogatymi opcjami pasków. Podkreśla kobiecą elegancję i gust, doskonale dopasowując się do różnych codziennych stylizacji. Stał się preferowanym zegarkiem współczesnych kobiet.

Czerpiąc z esencji projektowej pierwszego masowo produkowanego zegarka mechanicznego marki, A581, seria Shanghai Watch Tribute to the Creator nawiązuje do reprezentatywnego projektu zegarka A581: połączenia cyfr arabskich, trójwymiarowych gwoździ w kształcie strzałek i czerwonych kropek pierwszej próbnej produkcji. Wskazówka sekundowa i trójwymiarowe logo marki budowlanej, które naśladowało zegarek Shanghai Watch z chwili jego założenia, składają hołd tej tętniącej życiem epoce. Ponadto jest on połączony z łukowatym lustrem ze szkła szafirowego i deklem ozdobionym kaligraficznym logo marki i okienkiem w kształcie krabowego jabłka w stylu retro, które wspólnie ukazują wyrafinowanie i styl Szanghaju.

Nowoczesny złoty rymowany odcisk czasu

Zapada noc, zapalają się latarnie. Szanghaj świeci jasno na tle świateł, jakby został pokryty warstwą wspaniałego i marzycielskiego złocenia, ukazując dobrobyt i nowoczesność miasta. W 1958 roku firma Shanghai Watch dodała niepowtarzalny miejski urok pierwszemu masowo produkowanemu zegarkowi mechanicznemu marki, A581, z logo nowoczesnego budynku i błyszczącym złotem. Tożsamość marki budynku została zaprojektowana przez inżyniera Chen Jiachanga podczas tworzenia marki. Inspiracją była majestatyczna wieża w Szanghaju. Budynek ten, położony nad brzegiem rzeki Suzhou, jest wczesnym przedstawicielem stylu modernistycznego i nie tylko świadkiem stuletniej legendy Szanghaju. , co podkreśla modny i awangardowy urok tego miasta. Dziś seria Tribute to the Creators po raz kolejny prezentuje to nowoczesne złoto, które dziedziczy klasyczną estetykę marki i lśni blaskiem czasów niczym neony Szanghaju.

Tarczę pokryto nowoczesnym złotem, niczym uosobienie tętniącego życiem Szanghaju, skondensowanym w calach kwadratowych nadgarstka. Na tarczy widoczne jest kultowe logo budynku, które ukazuje nagromadzone z biegiem czasu piękno. Charakterystyczne cyfrowe skale czasu na godzinie 6:00 i 12:00 uzupełniają inne skale czasu w kształcie strzałek, a 48 okrągłych skal minutowych w kształcie paznokci, rozrzuconych jak perły, dodaje całej tarczy niepowtarzalnego i wykwintnego stylu. Złota wskazówka godzinowa w kolorze toffi lekko podskakuje, a czerwony lakier na górze wskazówki sekundowej stanowi wykończenie, dodając witalności całej tarczy. Używana czerwona kropka natychmiast oświetla tarczę i stanowi hołd dla historii pierwszej próbnej produkcji repliki zegarków z Szanghaju przed Świętem Narodowym w 1955 roku.

31 mm, eleganckie i okrągłe

Nawiązując do stylu retro z lat 50., seria Shanghai Watch Tribute to the Creator wykorzystuje łukowe lustro ze szkła szafirowego. Jego lekko wypukła konstrukcja lustra sprytnie powiększa pole widzenia dysku i dodaje mu odrobinę elegancji i okrągłości. Koperta ze stali nierdzewnej o średnicy 31 mm uzupełnia gładkie krzywizny uszu, emanując uroczym metalicznym połyskiem. Koronę zdobi logo „Building Body”, uzupełnione wykwintną antypoślizgową fakturą, co świadczy o najwyższym dążeniu marki do szczegółów i pomysłowości.

Delikatnie odwróć zegarek, a zobaczysz wzór okna z kwiatem begonii i logo kaligrafii „Shanghai” na tylnej obudowie zegarka ze stali nierdzewnej, odtwarzając orientalną estetykę ubiegłego wieku. Wyjątkowa żwirowa faktura nadaje zegarkowi bogatą warstwę wizualną i plakietkę z wygrawerowanymi znakami czasu.

Zegarek Shanghai Watch Tribute to the Creator o średnicy 31 mm ma funkcję wyświetlania daty, zapewnia rezerwę chodu do 38 godzin i jest wodoszczelny do głębokości 50 metrów, aby sprostać potrzebom codziennego życia. Jest wewnętrznie wyposażony w doskonały mechanizm samonakręcający ST4200, który wykonuje ruchy z częstotliwością 21 600 razy na godzinę. Jest wyposażony w 29 syntetycznych łożysk rubinowych, które skutecznie zmniejszają zużycie, a także jest obciążony amortyzatorem, aby zapewnić jego trwałość i stabilność.

Okazywanie sobie uczuć i wspólne spędzanie czasu

Seria Shanghai Watch Tribute·Chronicle wykorzystuje nowoczesną technologię zegarmistrzowską i odziedziczoną pomysłowość do ponownego grawerowania klasyków. Jest dostępny w rozmiarach 31 mm i 39 mm i posiada trzy wyjątkowe i ponadczasowe tarcze, pokazujące odpowiednio poranek i zmierzch w Szanghaju oraz noc, podkreślając różnorodny urok miasta. Ponadto ta seria jest również wyposażona w czarne, wielbłądzie i brązowe skórzane paski z systemami szybkiego zwalniania oraz klasyczne stalowe paski, aby zaspokoić spersonalizowane potrzeby różnych entuzjastów zegarków.

„Sunset Gold” jest jak poświata, a stopniowo zmieniająca się złota poświata dysku jest jak Shanghai Bund o zmierzchu. Zachód słońca odbija rzekę Huangpu, odzwierciedlając spokój i piękny urok czasu. W połączeniu z czarnym paskiem jest jeszcze bardziej odurzający.

„Skylight Silver” jest jak świt, ukazujący Szanghaj w porannym świetle z jasnymi wzorami słońca, niosąc elegancki urok miasta. W połączeniu z paskiem w kolorze brązowym lub wielbłądziem prezentuje bardziej gustowny styl, natomiast w połączeniu z paskiem stalowym odsłania piękno kompetencji.

„Yoye Black” przypomina rozgwieżdżone nocne niebo z czarnymi wzorami słońca odzwierciedlającymi miejską scenę. W połączeniu z brązowym paskiem dodaje tajemniczości i głębi, ukazując czarujący urok i nieskończoną witalność międzynarodowej metropolii.

Klasyk, który został złagodzony przez czas, budząc lata Szanghaju we współczesnych wspomnieniach. Dziś seria Tribute to the Creator przekazuje głębokie uczucia w postaci pary zegarków i wspólnego spędzania czasu. 31 mm jest wykwintny i delikatny, odpowiedni dla kobiet do noszenia, wykazujący elegancję; 39 mm jest majestatyczny i ukazuje stabilność i styl mężczyzn. Modele 31 mm i 39 mm idą w parze, symbolizując miłość i przysięgę pozostania razem dzięki lśniącemu złotemu światłu, będąc świadkami każdej cennej chwili razem.